Jump to content
Dogomania

albire

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by albire

 1. http://olx.pl/oferta/oddam-owczarka-niemieckiego-suka-CID103-IDb9crf.html
 2. nie pomyslałam o tym że jak tylko dwa to większe i trudniejsze..zwłaszcza w jej wieku (ok 7 -dokładnie nie wiem bo była znajdą) :( ..opieram się na słowach pani weterynarz, powiedziała że za późno na sterylizacje aborcyjną,  że poród tuż tuż, że mleko się zbiera... nie myślałam o tym w kategorii cesarskiego cięcia, a ona tez nic takiego mi nie powiedziała... . miałam zaufanie do tej lecznicy..ale chyba muszę zweryfikować moje poglądy. :O  
 3. w tym przypadku to chyba jednak sterylizacja juz nie ma sensu-mleko juz sie zbiera, wet.powiedziała ze za tydzień-1,5 powinny juz być, na usg wyszły duze... . jesli nie znajdzie sie nikt chetny to po prostu trzeba bedzie uśpić -myśle że nie ma to już większego znaczenia czy bedzie to obciążająca sterylizacja( nawet gdyby to było możliwe) czy uśpienie tuz po urodzeniu. różnica tygdonia nie sprawi że będę się z tym lepiej czuć..one tam są ..duże..wykształcone.. takie same będą za tydzień :(  kuźwa..gdybym zauwazyła coś wcześniej, to sterylka malutkich płodów nie siedziałaby mi tak na psychice i sumieniu :( 
 4. po co to pytanie, co ono da?   : dobre ogrodzenie, spacery tylko na smyczy, brak czasu/kasy -pilniejsze wydatki, poczucie bezpieczeństwa na myśl o dobrym ogrodzeniu ,którego żaden pies nie sforsował... . NIEISTOTNE.  problem jest inny.
 5. suczka jest w typie Husky, myślę że ta informacja nawet zamiast zdjęcia powinna wystarczyć.  w okolicy same domy jednorodzinne, praktycznie  wszyscy mają psy :(  w związku z jej temperamentem nigdy na spacerach nie była puszczana luzem i nigdy żadnemu psu nie udało się sforsować ogrodzenia...aż do teraz..albo był bardzo zdesperowany, albo to jakiś skoczek-akrobata.   ponoć  2 mies. po porodzie mozna sterylizować.. .       ...tak mi źle z tą myślą.
 6. Witam, mimo szczelnego wysokiego ogrodzenia jakiemuś psu udało się dostać do mojej suczki. zaczęła się dziwnie zachowywać, zrobiono usg i wyszło... 2 płody :( . ciąża zbyt wysoka, by dało się przeprowadzić aborcję bez szkody dla zdrowia suczki. muszą się urodzić. za ok 2 tyg.będą na świecie. podejrzewamy że docelowo będą średniej wielkości, do kolan.  nie możemy sobie pozwolić na szczeniaki w domu, z uwagi na naszego drugiego psa-starszego kastrata, ale nietolerującego żadnych "nowych" na swoim terenie :( jeśli ktoś chciałby szczeniaka-prosze o informację, jeśli nie uda się nikogo znaleźć,zostaną uśpione w pierwszej dobie życia.  serce nam się kraje, bo od zawsze pomagamy bezdomniakom, oba nasze to znajdy, bywały domy tymczasowe,akcje adopcyjne,zbiórki,dokarmianie...a teraz sami musimy zmierzyć się z niechcianymi maleństwami :( jeśli znajdzie się ktoś, kto szuka dla siebie przyjaciela, dostarczymy dzieciaka na miejsce-najlepiej okolice pogranicza woj.śląskiego i małopolskiego (Chrzanów,Trzebinia,Jaworzno,Mysłowice, Chełmek, Bieruń, Oświęcim, Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Olkusz, Sławków...)
 7. Witam, mimo szczelnego wysokiego ogrodzenia jakiemuś psu udało się dostać do mojej suczki. zaczęła się dziwnie zachowywać, zrobiono usg i wyszło... 2 płody :( . ciąża zbyt wysoka, by dało się przeprowadzić aborcję bez szkody dla zdrowia suczki. muszą się urodzić. za ok 2 tyg.będą na świecie. podejrzewamy że docelowo będą średniej wielkości, do kolan.  nie możemy sobie pozwolić na szczeniaki w domu, z uwagi na naszego drugiego psa-starszego kastrata, ale nietolerującego żadnych "nowych" na swoim terenie :( jeśli ktoś chciałby szczeniaka-prosze o informację, jeśli nie uda się nikogo znaleźć,zostaną uśpione w pierwszej dobie życia. serce nam się kraje, bo od zawsze pomagamy bezdomniakom, oba nasze to znajdy, bywały domy tymczasowe,akcje adopcyjne,zbiórki,dokarmianie...a teraz sami musimy zmierzyć się z niechcianymi maleństwami :( jeśli znajdzie się ktoś, kto szuka dla siebie przyjaciela, dostarczymy dzieciaka na miejsce-najlepiej okolice pogranicza woj.śląskiego i małopolskiego (Chrzanów,Trzebinia,Jaworzno,Mysłowice, Chełmek, Bieruń, Oświęcim, Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Olkusz, Sławków...)
×
×
 • Create New...