Jump to content
Dogomania

martyna1008

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

martyna1008's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Może zapomniałam to zaznaczyć na samym wstępie- ja absolutnie nie szukam psa na wystawy, w ogóle mnie to nie interesuje a piesek-zabaweczka jest ostatnią rzeczą jakiej bym chciała. Pomeraniany już wiele lat temu ujęły mnie swoim charakterem i wyglądem kudłatego pompona i stąd to marzenie:)
 2. Tak strasznie nic z tego nie rozumiem:D Całe życie miałam koty w ilościach hurtowych, obecnie ostał mi się jeden a patrząc na wasze wypowiedzi coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ,że o psach nie wiem zupełnie, zupełnie nic!
 3. Tak strasznie nic z tego nie rozumiem:D Całe życie miałam koty w ilościach hurtowych, obecnie ostał mi się jeden a patrząc na wasze wypowiedzi coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ,że o psach nie wiem zupełnie, zupełnie nic!
 4. Aktualnie napisałam do 2 różnych hodowli, dość znanych. Wciąż czekam na odpowiedź i mam nadzieję ,że się doczekam. W ZKwP powiedzieli mi ,że najbliższa hodowla która ma szczeniaki jest w Bielsku Białej ale mam nadzieję ,że do maja coś się w temacie zmieni:(
 5. Bardzo dziękuję! :) Caletto niestety nie wchodzi w grę - mieszkam na drugim końcu Polski a nie chcę męczyć pieska wielogodzinnym transportem pociągiem. Zaraz wyruszam na przeszpiegi do ZKwP!
 6. Właśnie zarejestrowałam się na forum:) Chcę prosić o jakieś wskazówki, jakąkolwiek pomoc w znalezieniu zaufanej hodowli szpiców miniaturowych na pomorzu. Od wielu lat marzy mi się pomeranian, aż w końcu, po wielu miesiącach debat i dyskusji postanowiliśmy z narzeczonym zdobyć wymarzonego pieska. Niestety, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Hodowla w Szczecinie ponoć jest (z dużym naciskiem na "ponoć") nikt nie wie gdzie, nikt nie wie czy wciąż działa itp itd. Strony internetowej nie ma. O hodowli w Koszalinie też nie mogę znaleźć żadnych informacji. Proszę więc o jakiekolwiek info i opinie o hodowlach, może znajdzie się w końcu odpowiednia:)
×
×
 • Create New...