:) trochę wyliniały ale nawet w pełnej szacie nie jest ten włos dużo dłuższy i gęstszy :)
[IMG]http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/IMG_1229.jpg[/IMG]
[quote name='rebellia']
4 - j.w., poza tym czip jest wymagany np przy podróżach za granicę
[/quote]Wymagany jest paszport a nie chip :)
Jak narazie wydawane są jeszcze paszporty psom rasowym tylko na podstawie tatuażu;)
W taki sam sposób jak wybudować stadion narodowy w Warszawie :D
Obiecanki, bo w zasadzie to że zachipujesz psa w wawie wcale nie gwarantuje ze np schronisko we Wrocławiu będzie mieć sprzęt aby go wykryć :cool1: (różne rodzaje chipów i czytników)
Tam o byl co loganowi wczoraj szlo nawet jak leżał potem kolo kasi a Aki obok przebiegł to sie nań rzucił:roll:
Co do fotek...
I co on myśli o foceniu go
Ostatnie chwile wspólnej zabawy Logana z Akim zanim się dziabły (znaczy Logan Akulca)
Aki myśli za co oberwał
A potem na zatarcie przykrych wrażen zabawa kółeczkiem
FOTY Z PARKU GDZIE OKAZAŁO SIĘ ŻE Logan to też diabeł :eviltong:
[IMG]http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/IMG_1274.jpg[/IMG]
Myśliciele
Patrzcie jak on w ruchu zapyla:evil_lol:
[IMG]http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/IMG_1302.jpg[/IMG]
[IMG]http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/Jocker%20i%20Teddy/IMG_1308.jpg[/IMG]
[IMG]http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/IMG_1310.jpg[/IMG]
I [potem jak sie pobiły Kasia zaczeła tresure:razz:
[IMG]http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/Jocker%20i%20Teddy/IMG_1336.jpg[/IMG]
[IMG]http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/Aki%20stronka/IMG_0391.jpg[/IMG]
[IMG]http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/Aki%20stronka/IMG_0399.jpg[/IMG]
Zamyslił się
[IMG]http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/Aki%20stronka/IMG_0965.jpg[/IMG]
[quote name='anetta']Alez gracja :razz: http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/IMG_0936.jpg
Fajnie ten skok mu wyszedl.NO mu 9 na 10 wyjdzie ale ufocic trudno :P bo to pozycja nie ta albo czlowiek wie ze bedzie duże chlust :diabloti::diabloti:
ELO
ZDRADZ TWÓJ PAPTENT NA TAKĄ sieść:lol:
AKI mi całkiem wyłysiał i nie myśli skoczyc:shake: a figa widze juz odrasta
a przy okazji wedlug nowego reg tylko 5 fot możesz miec w poscie