Jump to content
Dogomania

bruised

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

bruised's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Wielka prośba do właścicieli/ hodowców psów rasy Akita japońska, Alaskan malamute, Husky syberyjski, Samojed o wypełnienie ankiety potrzebnej mi do pracy dyplomowej, mającej na celu porównanie najbardziej popularnych w Polsce ras psów północnych. Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie!! https://www.interankiety.pl/interankieta/850c10b34db6c065b1090ad1d4d4cc7d Również bardzo proszę o udostępnienie ankiety osobom, które posiadają psy tych ras.
 2. Wielka prośba do właścicieli/ hodowców psów rasy Akita japońska, Alaskan malamute, Husky syberyjski, Samojed o wypełnienie ankiety potrzebnej mi do pracy dyplomowej, mającej na celu porównanie najbardziej popularnych w Polsce ras psów północnych. Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie!! https://www.interankiety.pl/interankieta/850c10b34db6c065b1090ad1d4d4cc7d Również bardzo proszę o udostępnienie ankiety osobom, które posiadają psy tych ras.
 3. Wielka prośba do właścicieli/ hodowców psów rasy Akita japońska, Alaskan malamute, Husky syberyjski, Samojed o wypełnienie ankiety potrzebnej mi do pracy dyplomowej, mającej na celu porównanie najbardziej popularnych w Polsce ras psów północnych. Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie!! https://www.interankiety.pl/interankieta/850c10b34db6c065b1090ad1d4d4cc7d Również bardzo proszę o udostępnienie ankiety osobom, które posiadają psy tych ras.
 4. Witam, Poszukuję książek, artykulów... do pracy inż.. najlepiej w pdf ma ktoś, coś/ jakiś link?? bardzo bardzo proszę! Poszukuję również książek o akitach, malamutach i samojedach Zgóry przepraszam za zaśmiecanie i dziękuję.
 5. Bardzo prosze wsyzstkich właścicieli akit o pomoc i wypelnienie ankiety http://www.interankiety.pl/interankieta/89734062f2bfc0cad8674d945565ef47?podglad=1dotyczącej rasy akita japonska.
 6. Witam, Mam zamiar napisać pracę inżynierską na temat akity japońskiej w Polsce dlatego też zwracam się do fanów rasy oraz hodowców z prośbą.. Jeśli jest ktoś kto miałby ochotę wesprzeć mnie jakimiś ciekawymi materiałami, zdjęciami, albo ktoś może udostępnić mi jakąś książkę lub ma jakiś ciekawy pomysł na temat który można poruszyć w takiej pracy to byłabym bardzo wdzięczna :)
×
×
 • Create New...