Fajnie było :)
A jaki napiety plan zajęc był. Byłyśmy jeszcze na koniach, w sadzie, na grillu, uczyłyśmy się żebrac, byłyśmy szukac bobrów ... i takie tam rózne jeszcze ciekawe rzeczy robiłyśmy :siara:
Nie wiem jak Danka ale Samira zdecydowanie tak - wycelebryciła sie za wszystkie czasy i ponapadała Dankę do wypęku ;)
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/920b893be8e10c8b.html][/URL]
... Przepraszam ale NIE MAM czasu ...