Jump to content
Dogomania

Dyśka

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Dyśka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. rottaska : Dziękuję za rady. Suplementy były dalej podawane. Za Twoją radą zaczęłam masować uszka i poprawiać w miarę możliwości. Łatwo dawało się je poprawić ale za każdym razem (czyt za każdym potrząsaniem łepka) wracały do swojego "nieprawidłowego" kształtu ale.. nie ustąpiłam i oto efekty: (uprzedzając pytania mój piesek widzi krakersa x) tylko tak mogłam przykuć jej uwagę i zrobic zdjęcie) Uszka w tej chwili utrzymują się bez poprawiania ich. Widać jeszcze miejsca gdzie były zagięte, wszystko wróciło do normy. Jeszcze raz dziękuje za pomoc! :) i przepraszam za rozmiar zdjęcia nie umiałam zmniejszyć... :/
  2. gryf80 no właśnie... :) piesek nie był od hodowcy (matka to rasowy jamnik ale tej drugiej połówki nie widziałam) i juz od samego początku miałam wątpliwości. No ale najważniejsze że zdrowa,. dzięki wszystkim za odpowiedzi. :)
  3. Witam, mam mały problem z uszami mojej jamniczki. Co prawda to jest mój trzeci jamnik i po raz pierwszy coś takiego się zdarzyło, dlatego trochę się martwię (choć wiem że u innych ras to normalne) Chodzi o kształt uszu. Do momentu ząbkowania wszystko było ok teraz uszka przypominają wyglądem królika :) Byłam u weterynarza i kazał jej dać karmę uzupełniającą Can-vit z glukozaminą (2:1 - Ca:P) Daję ją od miesiąca nic się nie zmienia. I stąd moje pytanie czy ktoś miał podobny problem? Czy wystarczy dodawać minerały do karmy i troszkę dłużej poczekać. Zastanawiałam się też na podklejenie taśmą uszu ale nie mam pojęcia czy to dobry pomysł, nie chce jej krzywdzić. Może taka po prostu jej uroda :) Pozdrawiam i za wszystkie odp będę wdzięczna!
×
×
  • Create New...