Jump to content
Dogomania

kasia_m

Members
  • Posts

    306
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia_m

  1. lupak ale tu nie chodzi tylko o wyludzenie...pod uwage sa brane 4 paragrafy ...
  2. tu nie chodzi o to czy znam Twoje dane czy nie ...czy naprawde jestes az tak ciemna??? w wieku 17 lat??
  3. Kto chce jechac ze mna do Słupska?? termin i godzine dogadamy
  4. ani Agnieszka ani jej Mama nie rozumieja kilku rzeczy, choc w prawie sa ponoc biegle.... - ze pieniadze na dragona powinny isc na dragona a nie na lecznie innego psa, nigdzie w ogloszeniach nie bylo podane , ze ma isc na inne psy , tylko na dragona z zoltaczka, - schronisko jest tylko jednym z podmiotow ,ktore moze oskarzyc reebok, wiec zalatwienie sprawy ze schronem nie zamyka innym prawa do zgloszenia przestepstwa bo zostaly tu zlamane inne paragrafy, - jaka to byla kwota to tez nie ma znaczenia - liczy sie fakt, - kwestia podawania falszywych danych - nadal nie wiem po co, na co i dlaczego.
  5. to pierwszy post reeboka vel pawla nowaka vel agnieszki b o to chodzi , ze ten pies nie zyje, ze nie zbieralas na schronisko, tylko na niego na kazdym kroku podajac falyszywe dane o to chodzi drogie Panie B.
  6. wiecie co jak nic osobiscie do tego dzieciaka nie mam fajnie jak matka stoi murem po stronie dziecka ale nie moze byc tak, ze dzieciak kombinuje a matka go broni latwo byc kozakiem przez net , rozmawiac ze mna nie mialy odwagi i glos sie trzasl jak malemu dziecku nie potrafily racjonalnie odpowiedziec na zadne moje pytanie na szczescie zjawili sie ludzie,ktorzy nie odpuszcza ostatnio prowadzilam sprawe kolesia, ktory sam potatuowal psy i sprzedal jako rodowodowe , tez mu adwokat mowil, ze sprawe ma wygrana a dzis coz ...:evil_lol: ten text o znajomosci zawodu sprzedala mi Mama Agnieszki , pewnie ona tu siedzi jezeli nie Mala jest cholernie cyniczna
  7. czyzby mama sie pojawila?
  8. wiesz kto to jest pelnomocnik ? adwokat? jak nie wiesz, wejdz w google, wpisz, nacisnij enter - pewnie sie dowiesz
  9. napisz do Pawla Nowaka moze on Ci powie kto to
  10. nie mam prawa Ci tego podac , to sa poufne dane moich klientow dostaniesz pisma poznasz nazwiska
  11. sama sobie poszukaj ja Twoje znalazlam.... nie chce mi sie z Toba gadac - w co Ty wierzysz nie interesuje mnie ale lepiej przestac wierzyc w to , ze w necie jestes anonimowa i ze tu mozna wszystko
  12. 4 osoby zdecydowaly sie zlozyc doniesienie o popelnieniu przestepstwa na policje o tych ludziach mowie, zarzuty sa rozne oszustwo, wyludzenie i naruszenie praw autorskich co do zdjec jak na niewinne i wrazliwe dziecko jestes strasznie cwana
  13. sluchaj mala , jezeli wplacam kase netem podaje numer i wpisuje w przelew nazwisko nowak, to jezeli nowak nie jest wlascicielem konta - przelew nie przejdzie a dziewczyny wplacaly na ten numer wpisujac nazwisko Nowak
  14. o zasady dziecko...a to, ze nie masz 18 lat nie powoduje, ze unikniesz odpowiedzialnosci, co sugerowala Twoja Mama
  15. Aga odezwaly sie do mnie 4 osoby, ktore na allegro wplacily kase na Dragona a nie na schron i one beda dochodzic zwrotu kasy. odpowiesz na pytanie kim jest Pawel Nowak? i kto jest wlascicielem konta?
  16. jak masz problemy z pamiecia poczytaj co napialas w aukcji na allegro ,ktora wkleila Azir
  17. Agnieszka wyjasnie Ci jedna rzecz , zeby nie bylo , ze Cie przesladujemy. to co ty wyjasnilas ze schronem, nas nie interesuje..... schron nie ma tu nic do rzeczy a ten dyrektor wiedzac o sprawie wcale nie powinien wziac tej kasy !!!! osoby prywatne wplacaly pieniadze na dragona a nie na schoron!!!!!!!!!!! wplacaly pawolowi nowakowi a nie tobie!!!! w takim razie nalezaloby pozwac wlasciciela konta....
  18. prosze tu sa
  19. odezwaly sie do mnie 4 osoby bardzo konkretne do wspolpracy , takze w koncu bedzie mozna zaczac dzialac
  20. prosze Pani reebok jest moze sie odewzie
  21. a do matki tej Agnieszki mialabym kilka pytan , ktore byc moze powinna zadac swojemu cudownemu dziecku: - mala zbierala na psa --- aukcja byla na psa a nie na schron , - na psa z zoltaczka --- na psa , ktory nie zyje , - wplacila pieniadze na shcron po naszej interwencji ale skoro ktos nie wplacal na schron tylko na psa --- to jest oszustwo, - dlaczego na allegro podala falszywe dane, - dlaczego pieniadze szly na konto jakiegos Pawla Nowaka skoro ona sie nazywa Agnieszka B.??? moze jej Mama lub sama Aga tu beda odwazniejsze ... tu nie ma jak rzucic sluchawka...
  22. otoz mile Panie zobowiazalam sie pomoc, od strony prawnej,zmarnowalam pol dnia na ustalenie danych tej dziewczynki i co??? teraz zadna z poszkodowanych osob nie chce mi pomoc .... jak zwykle na dogo..... Matka tej malej twierdzi, ze ja przesladujemy !!!! i ze to dobre i wrazliwe dziecko .....tweirdzi tez , ze skoro mala, nie ma 18 lat , w tym roku konczy, nic jej nie zrobimy.. allegro umywa rece , czeka na ruch osob poszkodowanych , ja bez ich wsparcia tez nic nie zrobie... a mala wszedzie podaje falszywe dane
  23. wiecie z drugiej strony babce tez nie bedzie latwo...ona juz sie nastawiala na Tolke...to tez nie tak hop-siup,zeby "wymienic" psa :evil_lol:
  24. loooooooooozik ciotka bardzo sie ciesze :multi: , nie stresuj sie dla Pani znajdzie sie inna bida..teraz mam na to 24 godz... :eviltong:
  25. piekne fotki:loveu: cudowne malenstwo :loveu: kiwi szczesliwej podrozy ... lekkiej pracy...owocnego pobytu:cool3: i szybkiego powrotu
×
×
  • Create New...