kasia_m
Members-
Posts
306 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia_m
-
lupak ale tu nie chodzi tylko o wyludzenie...pod uwage sa brane 4 paragrafy ...
-
tu nie chodzi o to czy znam Twoje dane czy nie ...czy naprawde jestes az tak ciemna??? w wieku 17 lat??
-
Kto chce jechac ze mna do Słupska?? termin i godzine dogadamy
-
ani Agnieszka ani jej Mama nie rozumieja kilku rzeczy, choc w prawie sa ponoc biegle.... - ze pieniadze na dragona powinny isc na dragona a nie na lecznie innego psa, nigdzie w ogloszeniach nie bylo podane , ze ma isc na inne psy , tylko na dragona z zoltaczka, - schronisko jest tylko jednym z podmiotow ,ktore moze oskarzyc reebok, wiec zalatwienie sprawy ze schronem nie zamyka innym prawa do zgloszenia przestepstwa bo zostaly tu zlamane inne paragrafy, - jaka to byla kwota to tez nie ma znaczenia - liczy sie fakt, - kwestia podawania falszywych danych - nadal nie wiem po co, na co i dlaczego.
-
to pierwszy post reeboka vel pawla nowaka vel agnieszki b o to chodzi , ze ten pies nie zyje, ze nie zbieralas na schronisko, tylko na niego na kazdym kroku podajac falyszywe dane o to chodzi drogie Panie B.
-
wiecie co jak nic osobiscie do tego dzieciaka nie mam fajnie jak matka stoi murem po stronie dziecka ale nie moze byc tak, ze dzieciak kombinuje a matka go broni latwo byc kozakiem przez net , rozmawiac ze mna nie mialy odwagi i glos sie trzasl jak malemu dziecku nie potrafily racjonalnie odpowiedziec na zadne moje pytanie na szczescie zjawili sie ludzie,ktorzy nie odpuszcza ostatnio prowadzilam sprawe kolesia, ktory sam potatuowal psy i sprzedal jako rodowodowe , tez mu adwokat mowil, ze sprawe ma wygrana a dzis coz ...:evil_lol: ten text o znajomosci zawodu sprzedala mi Mama Agnieszki , pewnie ona tu siedzi jezeli nie Mala jest cholernie cyniczna
-
czyzby mama sie pojawila?
-
wiesz kto to jest pelnomocnik ? adwokat? jak nie wiesz, wejdz w google, wpisz, nacisnij enter - pewnie sie dowiesz
-
napisz do Pawla Nowaka moze on Ci powie kto to
-
nie mam prawa Ci tego podac , to sa poufne dane moich klientow dostaniesz pisma poznasz nazwiska
-
sama sobie poszukaj ja Twoje znalazlam.... nie chce mi sie z Toba gadac - w co Ty wierzysz nie interesuje mnie ale lepiej przestac wierzyc w to , ze w necie jestes anonimowa i ze tu mozna wszystko
-
4 osoby zdecydowaly sie zlozyc doniesienie o popelnieniu przestepstwa na policje o tych ludziach mowie, zarzuty sa rozne oszustwo, wyludzenie i naruszenie praw autorskich co do zdjec jak na niewinne i wrazliwe dziecko jestes strasznie cwana
-
sluchaj mala , jezeli wplacam kase netem podaje numer i wpisuje w przelew nazwisko nowak, to jezeli nowak nie jest wlascicielem konta - przelew nie przejdzie a dziewczyny wplacaly na ten numer wpisujac nazwisko Nowak
-
o zasady dziecko...a to, ze nie masz 18 lat nie powoduje, ze unikniesz odpowiedzialnosci, co sugerowala Twoja Mama
-
Aga odezwaly sie do mnie 4 osoby, ktore na allegro wplacily kase na Dragona a nie na schron i one beda dochodzic zwrotu kasy. odpowiesz na pytanie kim jest Pawel Nowak? i kto jest wlascicielem konta?
-
jak masz problemy z pamiecia poczytaj co napialas w aukcji na allegro ,ktora wkleila Azir
-
Agnieszka wyjasnie Ci jedna rzecz , zeby nie bylo , ze Cie przesladujemy. to co ty wyjasnilas ze schronem, nas nie interesuje..... schron nie ma tu nic do rzeczy a ten dyrektor wiedzac o sprawie wcale nie powinien wziac tej kasy !!!! osoby prywatne wplacaly pieniadze na dragona a nie na schoron!!!!!!!!!!! wplacaly pawolowi nowakowi a nie tobie!!!! w takim razie nalezaloby pozwac wlasciciela konta....
-
odezwaly sie do mnie 4 osoby bardzo konkretne do wspolpracy , takze w koncu bedzie mozna zaczac dzialac
-
prosze Pani reebok jest moze sie odewzie
-
a do matki tej Agnieszki mialabym kilka pytan , ktore byc moze powinna zadac swojemu cudownemu dziecku: - mala zbierala na psa --- aukcja byla na psa a nie na schron , - na psa z zoltaczka --- na psa , ktory nie zyje , - wplacila pieniadze na shcron po naszej interwencji ale skoro ktos nie wplacal na schron tylko na psa --- to jest oszustwo, - dlaczego na allegro podala falszywe dane, - dlaczego pieniadze szly na konto jakiegos Pawla Nowaka skoro ona sie nazywa Agnieszka B.??? moze jej Mama lub sama Aga tu beda odwazniejsze ... tu nie ma jak rzucic sluchawka...
-
otoz mile Panie zobowiazalam sie pomoc, od strony prawnej,zmarnowalam pol dnia na ustalenie danych tej dziewczynki i co??? teraz zadna z poszkodowanych osob nie chce mi pomoc .... jak zwykle na dogo..... Matka tej malej twierdzi, ze ja przesladujemy !!!! i ze to dobre i wrazliwe dziecko .....tweirdzi tez , ze skoro mala, nie ma 18 lat , w tym roku konczy, nic jej nie zrobimy.. allegro umywa rece , czeka na ruch osob poszkodowanych , ja bez ich wsparcia tez nic nie zrobie... a mala wszedzie podaje falszywe dane