[quote name='wandul 66']Gem , a najlepsze jest to ,że on chyba wie ,że wydmuszkowanie zostało przeze mnie zaordynowane , to jedyny w moim życiu kot , który mnie nie lubi , nawet na kolana mi nie wskoczy:evil_lol: :evil_lol: :crazyeye: :crazyeye: :-o :-o[/quote]
Kurcze...ja mam nadzieje, że mój Filip też się na mnie potem nie obrazi. Wydmuszkowanie coraz bliżej:evil_lol: Wanda mój TZ (Sobek - żeby nie było) mówi, że nam to słowo zbył łatwo przychodzi:evil_lol: