Jump to content
Dogomania

grazyna9915

Members
  • Posts

    5782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grazyna9915

  1. Siostra?! Może nawet bliźniaki!!!! Czasem nie przyjechał on do Was z Tych?
  2. Aguś masz fajne stadko. Aza na pewno znajdzie dom. Nie wiem dlaczego mam taką w to wiarę, ale widząc ile osób chce jej pomóc to wierzę, że się jej to uda. Przyłącz się do nas i pomóż szukać domku. Wiem, że ludzie w Krakowie bardzo kochają pieski i nigdzie indziej jak tam nie widziałam tylu szlachetnych mieszańców.
  3. Wątek starszych Pań? Podoba mi się!!!!!!!! A może i starszych panów?
  4. Dabrowka, dzięki za wstawiennictwo za Azą. Czarodziejka jesteś niesamowita, moje gratulacje dla Frotki, gdybyś kiedyś słyszała, że ktoś chciałby psinkę taką jak Azunia to "podaj dalej". Do kochanego domku zawiozę ją wszędzie. Oby więcej takich ludzi jak WY!!!
  5. Danutka, kiedyś proponowałaś bym zmieniła tytuł, może byś coś zaproponowała???????
  6. Nie wiem czy bezpieczniej?! Kiedyś kochani rodzice wysłali mi pieniążki w kopercie na wakacje, ale ani ja ani moi rodzice już nigdy tych pieniędzy nie widzieli.
  7. Ups :oops: soryyyy!!! Przelew jeszcze nie doszedł, ale na pewno dojdzie.(W końcu nie jest tak daleko?) Akurat przyda się na weterynarza, serdeczne dzięki, bo utrzymanie naszych gromadek trochę kosztuje, więc każda pomoc jest na wagę złota. :multi: DZIĘKUJĘ :multi: DZIĘKUJĘ :multi: DZIĘKUJĘ :multi: DZIĘKUJĘ :multi: DZIĘKUJĘ :multi:
  8. Danusiu oczywiście, że doszła. Pisałam o tym 16. maja. Na dodatek byłam wtedy tak zaskoczona, że nie chciałam jej przyjąć. Gapa ze mnie i jeszcze raz dziękuję.
  9. Jak nie pisałam to nie pisałam, a teraz to się rozpisałam. [B]Po pierwsze:[/B] jak już było wyżej Azuchna nie jest głucha, raczej udaje. [B]Po drugie:[/B] guza (mięśniaka) ma na przedniej łapce, ale badania USG wykazały, że reszta narządów jest OK. Lekarz kazał obserwować mięśniaka i powiedział, że jeżeli nie będzie się powiększał to absolutnie nie będziemy go operować bo w tym wieku narkoza dla suni była by bardzo ciężka. Azunia ma słabsze serduszko (nierówne skurcze), słabszą wątroba, jednak nie ma wewnątrz, żadnych guzów. [B]Po trzecie:[/B] Azunia ma 14 lat z czego 12 lat spędziła w schroniskowej klatce. Jednak czasem zachowuje się jak młody psiak i jest chętna do zabawy. [B]Po czwarte:[/B] Azunia jest kochana i każdemu kto zapewni jej kochający domek, odwdzięczy się wielkim, psim serduszkiem.
  10. [SIZE=4][COLOR=blue]LUDZIE JESTEŚCIE KOCHANI I NIESAMOWICI[/COLOR][/SIZE] Dopiero dzisiaj miałam czas wejść i przejrzeć wszystkie strony i przeżyłam prawdziwy szok. Tyle dobrej roboty, Azunia musi znaleźć prawdziwy, kochający dom. Jest tego warta, pomimo wieku. [B]EVITA[/B] jak te wszystkie ogłoszenia nie pomągą to ja się chyba powieszę. [SIZE=4][COLOR=red] KAWAŁ DOBREJ ROBOTY[/COLOR][/SIZE]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:. Ja nigdy nie byłabym wstanie tego zrobić. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ. [B]ANIELICA[/B] dzięki Tobie jeden z moich psiaków znalazł przez allegro dom, więc może i tym razem się uda. Serdecznie Ci dziękuję. [B]EVITA, , ANIELICA, MADZIA, WANDA, DANUTKA, PAROS, DABROWKA[/B] i wszyscy inni nie wiem jak mam Wam dziękować, [SIZE=4][COLOR=black][COLOR=blue]JESTEŚCIE WSPANIALI I NIE DO ZASTĄPIENIA.[/COLOR]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] Gdyby Azunia wiedziała jak wszyscy o niej walczą. Azunia nie jest głucha, słyszy całkiem nieźle, głuchawa jest wtedy gdy się jej to opłaca. Ranki które miała na łapkach, uszach i pyszczku zarastają jej sierścią w białym kolorze, wygląda to bardzo śmiesznie. Myślę, że jeszcze wtym tygodniu uda nam się zabrać Azę znowu do weterynarza, ale teraz to już jestem dobrej myśli. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję, dzięki Wam wraca mi wiara w ludzi, jesteście niesamowici, wspaniali i naj naj naj .............................!!!!!!!! Wiedziałam, że podczas mojej nieobecności zaopiekujecie się Azą ale rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI
  11. Za dwa tygodnie jadę odebrać mojego synka z wakacji, które od zeszłej niedzieli spędza u babci w Krakowie, więc jeżeli możecie mnie umówić na 1 lub 2 lipca to chętnie pobawię się w fotografa. 1 lipca tj. w sobotę będę w Krakowie dopiero na 16.00, ale 2 lipca w niedziele mogę mieć do dyspozycji cały dzień. Jeżeli mogę się na coś przydać to dajcie znać.
  12. [B]A NA TYM ZDJĘCIU, PO WIELU TRUDACH UDAŁO MI SIĘ SFOTOGRAFOWAĆ PRAWDZIWEGO ANIOŁA, KTÓREGO LUDZKIE IMIĘ BRZMI - LODZIA.[/B] Lodzia to najwspanialsza, osoba na świecie, chętnie pomaga ludziom i zwierzętom. Ma wielkie serce dla innych, lecz w tym wszystkim zapomina o sobie. Teraz przynajmniej możecie ją zobaczyć. Mężczyzna, który wcześniej pokazany był na zdjęciach z Azą to jej mąż. Niezastąpiony Janusz, który dzielnie znosi obecność kolejnych mieszkańców. Aha, właśnie z Januszem Aza najbardziej lubi chodzić na spacer. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/7835/obraz274in0tk.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7186/obraz265in8jz.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/6048/obraz264in5ka.jpg[/IMG][/URL]
  15. [B]AZA PODCZAS ZABAWY[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/4786/obraz246in6uw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/4881/obraz251in1kt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL]
  16. [B]AZA ZE WSPÓŁLOKATORKAMI[/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4748/obraz235in6fw.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3553/obraz207in9po.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img148.imageshack.us/my.php?image=obraz207in9po.jpg"][/URL]
  18. Nie wiem czy to ja mam tylko takie problemy, czy generalnie na dogomani zdarzają się problemy i nie mogę wysłać tego co napisałam. MOŻE TERAZ SIĘ UDA!!! AZUNIA ładnie tyje już nie jest takim chudzielcem, ma trochę słabsze tylne łabki, ale mam nadzieję, że i z tym problemem sobie jakoś poradzimy. Aza ma się naprawdę bardzo dobrze, jest otoczona prawdziwą opieką i miłością. Problem stanowią jedynie dwie mieszkające pod tym samym dachem kotki, które strasznie atakują Azę, więc cała rodzina jest w wiecznej gotowości by jej bronić. (W domku mieszkają jeszcze trzy inne psy i teraz chyba sześć kotów.) Rodzina Lodzi zajmuje się nią naprawdę bardzo dobrze, ale zdecydowanie Aza potrzebuje domku w którym jest mniejsza ilość zwierząt. Aza potrzebuje spokoju i dużo, dużo miziania. Jest z niej prawdziwy pieszczoch, a te jej oczy ............. Nie wiem co ona ma takiego w tych oczach, ale działa to na człowieka jak balsam. Obecność przy tej suni sprawia, że człowiek czuje się spokojny i wyciszony. To naprawdę wspaniały, psi terapeuta. Mam nadzieję, że internet nie będzie mi robił psikusów i postaram się wkleić aktualne fotki.
  19. [quote name='wandul 66']grażyna ma kłopot z netem[/quote] Wanda dziękuję wyjątkowo weszłam na dogo ale już coś mi wyskakuje:angryy:
  20. Przepraszam was za ale komputer mi ciągle nawala Nie wiem, ale chyba go jeszcze nie naprawiłam ostatecznie. Na dodatek z powodu egzaminów syna do połowy czerwca będę tu tylko sporadycznie. Więc bardzo proszę dbajcie o AZĘ DZIĘKUJĘ
  21. [quote name='da-NUTKA']Małe szanse na domek. Grażynko, zmień tytuł, błagam :placz: Danka[/quote] "Pies terapeuta szuka domu" może być?
  22. [B]eloise[/B] masz rację pies na trzech łapach nie jest kaleką. To ludzie wymyślaja śmieszne podziały na większych i mniejszych, brzydszych i ładniejszych oraz lepszych i gorszych. Kiedyś gdy wzięłam na tymczas 14-o letnią, chudziutką sunię, to wszyscy ludzie nas mijali z daleka, natomiast pieski były wyraźnie zainteresowane sunią i niewidziały w niej nikogo gorszego. Myślę, że wiele powinniśmy się nauczyć od zwierzaczków. Piratku w górę!!!!!
×
×
  • Create New...