Ten tekst z allegro bardzo mi się podoba:
"A ja się będę upierać - starsze psy są fajniejsze niż szczeniaki.
Mądre, dojrzałe, spokojne.
Nie ma niepewności - "co z nich wyrośnie?".
Jest oddanie i wdzięczność psiego serducha.
To mało?"
Popieram nie na 100% nie na 1000%, ale na 10000%.