[quote name='malawaszka'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/60/d3b853e97790ff21.jpg[/IMG][/URL]
na tej fotce z tyłu jest sznaucer - czy on jest jeszcze w schronisku???? jak jest to to olbrzym czy średniak?[/quote]
Mada ma rację, to nie jest sznaucerek,ale sznaucerkowatych też jest u nas kilka.