Jump to content
Dogomania

Lulcia

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Lulcia's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Bardzo dziękuje, napisałam do Pani też prywatną wiadomość, siostrę widziałam na zdjęciach hodowli i własnie widziałam ze ząbki ma piękne i zastanawiałam się czym to jest spowodowane, nawet interesowałam sie aparatem ale zaśpiewali mi 3tys złotych to stwierdziłam, że lepiej kupić psa. (Kiedyś w przyszłości, bo teraz jedna wystarczy). Spróbuje podjąć próbę jej wystawienia, moze nawet wybiorę się do Czech, bo ma wspaniały charakter, nigdy nie spotkałam równie inteligentnego i wiernego psa. Dopytuje się pod kontem sterylizacji lub szczeniaków, bo ona się cały czas liże i weterynarz powiedział, że to może być spowodowane urojonymi ciążami. W następnym tygodniu skontaktuje sie telefonicznie i podpytam Panią o szczegóły. Dziękuję za wszelką pomoc.
 2. Dziękuję za pomoc i rady. A czy można w jakiś sposób pociągnąć hodowlę do odpowiedzialności, że sprzedaje szczeniaki prawie za 2000 tys. złotych, a pies ma wadę. U szczeniaka to nie było widoczne, dopiero po wyjściu stałych zębów wada się ujawniła. Czy może w tym temacie się orientujecie ?
 3. Co znaczy kupiony "na kolana" ? Napisałam wiadomośc na forum, aby właśnie dowiedzieć się wszystkich informacji, jak należy postępować i czy wogle może mieć szczeniaki. Hodowca, gdy ją brałam mówił, że na pewno nie będzie problemu, bo ma bardzo dobre geny. Ja nie chce isc sprzedawać, z chęcią chciałam je przekazać w dobre ręce. Czy w takim razie powinnam ją wysterylizować, aby się nie męczyła ?
 4. Mój pies skąś nabył tą wadę, zapewne we wcześniejszym pokoleniu gdzieś była, nigdy z ZK z nią nie poszłam, więc też nie wiem jak wada jest poważna. Wiele lhasaków ma wade zgryzu, nawet na forum jest osobny wątek i mimo wszystko psy jeżdżą na wystawy, lub zakłada im się aparaty. Dla mnie aparat był za drogi, nie mogłam sobie na niego pozwolić. Ze szczeniakami nie będzie problemu, bo są to wspaniałe psy i na pewno chętni się znajdą. Hodowcą nie chę być, chciałabym aby moj pies nie cierpiał (urojone ciąża itp.). Co w takim razie powinnam zrobićm wybrac się do ZK i zapytać, zapuścić jej włosy i spróbować pójść na wystwy?
 5. Cześć, od dwóch lat jestem właścicielką lhasaka z hodowli Lhamco- Laco spod Radomia. Od początku moim założeniem było, że suczka ma być pieskiem domowym. Kiedy w końcu zdecydowałam się i zaczęłam dowiadywać się jakie należy podjąć kroki, aby wziąć udział w wystawach, okazało się, że moja sunia się nie nadaje. Ma bardzo poważną wadę zgryzu i udzielono mi informacji, że nie dostanie nigdy oceny bardzo dobrej ani doskonałej. Z tego powodu ostrzygłam ją i została pieskiem domowym. W lipcu skończyła 2 lata i chciałabym, aby miała szczeniaki. Jest po rodowodowych rodzicach, jej ojciec był championem, jest z hodowli. Jej jednak nie zarejstrowałam w ZK. Poszukuję dla niej miłego kawalera, aby mogła mieć szczeniaczki. Czy moglibyście poradzić, gdzie szukać reproduktorów, albo do kogo napisać. Albo jakie kroki poczynić. Bardzo dziękuję za pomoc. Prześlę jej zdjęcia sprzed roku, czy to naprawdę spora wada według Was?
×
×
 • Create New...