Ja przez caly czas tak mysle, ze to zasluga naszego Maksika!! Ten chociaz inaczej wyglada ,to charakter i zachowanie ma prawie identyczne .
To nie byl przypadek, ze trafil do nas!!! :lol:[IMG]http://img65.imageshack.us/img65/5629/dogodg3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img149.imageshack.us/img149/9682/beztytu322uwu9.jpg[/IMG]