Jump to content
Dogomania

Paula

Members
  • Posts

    4100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula

  1. [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_3999.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4006.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4009.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4031.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4049.gif[/IMG]
  2. [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_3983.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_3988.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_3990.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_3995.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_3996.gif[/IMG]
  3. [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_3975.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_3976.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_3977.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_3980.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_3982.gif[/IMG]
  4. [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4328.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4331.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4334.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4346.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4343.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4347.gif[/IMG]
  5. [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4311.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4314.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4316.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4322.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4324.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4327.gif[/IMG]
  6. Wrzucam reszte fot od Debe :loveu: [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/Img_4363.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4358.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4357.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4352.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4354.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_4355.gif[/IMG]
  7. Ja Wam pomoge :olympic:
  8. [quote name='Maga100'][B]ręcznie się tego zrobić nie da :angryy: [/B][/quote] Da sie, na odpowiednich drukach, nie mozna sie pomylic i tego pogniesc :roll: Nie kazdy musi miec teletransmisje. Ale macie racje, burdel maja nie z tej ziemi :angryy: Mialam na nich popsioczyc, ale mi sie odechcialo, jak zaczelam sobie przypominac problemy klientow z ta instytucja :mad: :shake:
  9. To dobrze, ze z Boorkami dobrze :lol: Teraz trzymam kciuki za Ciebie :roll: :evil_lol:
  10. :turn-l: Czworaczki ozorkowe :roflt: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/180/e43640c946d1c12f.jpg[/IMG][/URL] "Kobieta mnie bije :placz: Poddaje sie...:placz: " :evil_lol:
  11. [quote name='Vectra']gdzieś zwiała z tego giegie :mad::mad::mad: wracaj no mi tam zaras natychmiast :mad::mad::mad::mad:[/quote] No przeca jestem grzecznie na gg :eviltong: :p [quote name='asher']Haha, trzy lunatyczki :lol:[/QUOTE] Hahaha :grin: :grin: :grin:
  12. :crazyeye: Łojezusicku :-o jaki łoczojebny kolor :roll: :evil_lol: Na Ciebie zawsze moge liczyc :multi: :loveu: :evil_lol:
  13. No wlasnie - jak Boorki?
  14. [quote name='asher']Hihihi, pomyłka, ja jestem :lol:[/quote] Asia :multi: :loveu:
  15. Czesc ciotki :lol: Ja jak zwykle pozno i nikogo juz nie ma :placz:
  16. Moze jej sie zarelko znudzilo, albo jest przed cieczką :hmmmm: :niewiem: A na kolanko zrob sobie oklad: na kompres altacet w zelu ze spirytusem, kolano posmaruj oliwka, na to ten oklad i zawin na noc.
  17. :hmmmm: A od kiedy ma brak apetytu? Poobserwuj ja.
  18. [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/5140/26ga0.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/7892/27eq0.jpg[/IMG] Super foty :multi: Jaki wzrok Tuffcia :evil_lol:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]Witam ....serwer nie busy ale mnie męczą te nieszczęsne zatoki:placz:i mi kapa z nosa i czerep mi pęka i poszłam spać i Ozzy w nocy pawiował wiórkami z patyka a o 5 byliśmy na spacerku:angryy:bo puszczał bączucha i go pognało a teraz jeszcze śpi :cool1:i ani myśli wstawać ......aha a ja mam na 12 do pracy:placz::placz::placz:[/I][/B][/quote] Biedna, chora, zapracowana Ala :glaszcze:
  20. Pysiu :loveu: Ja Cie po prostu uwielbiam czytac :multi: :evil_lol: Dobra, teraz to naprawde ide juz spac :roll: Dobranoc :bye:
  21. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/188/70bcfee428532f3a.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze wpadlam przed snem zyczyc niuni kochanej zdoweczka :loveu:
  22. [quote name='PIKA']:hmmmm: a po co ja mam szczać włanemu psu na glowe? :hmmmm: madrzejsza z tego nie będzie :evil_lol:[/quote] Hahaha :grin: Axa sika Maksiowi na gebę, a wlasciwie on sam sobie sobie sika Axą ;) podstawia sie jej ryjem :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]"i jeszcze PARÓWKA na każdej stronie"[/B] [B]Howgh[/B] :p[/quote] :mdleje: Buhahahhaha :roflt: :roflt: :roflt: Asiu, trzymam ksiuki za zdrowko Boorkow :glaszcze: :calus:
  23. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/178/c9810047c8d02daa.jpg[/IMG][/URL] Przeslicznie tu wyszla :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/142/37d0ebc99852fb9e.jpg[/IMG][/URL] Struś :D
  24. [quote name='malawaszka']ja sie zawsze boję żeby mi któryś mopik nie został poza windą bo one to lekkie w porównaniu z Maxiem i smycz by się raczej nie urwała :shake:[/quote] Smycz sie urwala dlatego, bo ma metalowe częsci do zmniejszania, takie kóleczka i to sie zaczepilo i skóra przy łaczeniu poszla. Gdyby byla gladka, to nawet nie chce myslec, co by bylo :shake: :placz: Biedna Laleczka :glaszcze:
×
×
  • Create New...