[quote name='Vectra']Drugie zdjęcie wg , bardzo fajne .... pierwsze też tyle , że nie wiem czy kwestia ustawień w apaacie czy bawiłaś się programem ? bo pies nie jest czarny a granatowy.
[/quote]
Bawilam sie i na aparacie i delikatnie w programie bo ostatnio przesadzilam :cool1: No wlasnie sek w tym ze ten psiak mimo iz jest czarny to naprzyklad jak stanie przy Lali to juz taki czarny nie wyglada...
[quote name='LeCoyotte']kamila-dog, całkiem fajne zdjęcia:) balans bieli do poprawy, bo piesek zniebieszczał:lol: w drugim jeśli kadr centralny wybrałaś, to proponowałbym w kwadracie;)
[/quote]
Dziekuje.A jak ten balans bieli poprawic?
W twoim zdjeciu nic mi nie przeszkadza ;)