jutro jeszcze przed podróża podjade do schroniska i wykąpie Hektorka zeby nam sie miło jechało ;) i zeby inni podróżni nie czuli dyskomfortu :)
postaram sie jakies zdjecia porobic w czasie podrózy i na spotkaniu z nowymi właścicielami.
3majcie kciuki :)
Hmm nikt tu nie zagląda...a Rocky ma sie coraz gorzej...biega ciągle po klatce i przez to strasznie schudł :( dostaje dodatkowe porcje karmy ale to nic nie daje...jak byłam z nim na spacerze to patrzył na mnie takim wzrokiem i cały czas podawał łapke...nawet nie mial siły na dłuższy spacer...
zróbcie cos bo
mu jest potrzebny dom na teraz
Hopamy
Mimo upału bylismy dzisiaj na spacerku i Fredziu namówił mnie na ochlodzenie sie w rzeczce :) wiecie,nie da sie oprzec jego urokowi osobistemu :)
Hopamy
dzisiaj u nas jest bardzo gorąco i Darmusia leżała od rana pod drzwkami na wybiegu :) Darmie świetnie zrobiła ta przeprowadzka na wybieg,dobrze sie czuje w towarzystwie innych piesków :)
Hopamy...
[quote name='Ania_i_Kropka']Widzie, że wszyscy już wiedzą. Rocky ma dom!!!:multi::multi::multi:. Teraz musimy dograć wszystko z transportem. Jak na złość wszyscy wolontariusze nam powyjeżdżali.[/quote]
Aniu nie wszyscy... zostałam jeszcze ja :cool3: i informuje ze w piatek Rocky wyrusza ze mna w długa podróż do nowego domku:p
w sobote rano bedzie juz u swojej nowej Pani :multi:
Sunia Hopamy na pierwszą...taki świetny pies wniesie tyle radości w nowym domku,wiec powinniście sie o nią bić...świetny z niej stworek,pełen radoście i energi (jeszcze...)
wszytkiego dobrego dla kasztanków i ich nowych właścicieli na nowej drodze zycia :multi: :loveu: :errrr: :biggrina: :Rose: :sweetCyb: :bigcool: :B-fly: :Cool!: :klacz: :cunao:
Co tam u suni?? Mam nadzieje ze juz lepiej ...
Wspaniale ze postanowiliście zostawic sunie u siebie w domku juz na zawsze....wielkie brawa
Pozdrowionka i zyczymy zdrówka
Moj wakacyjny odpoczynek jeszcze nie dobiegł końca,ale jutro w schronie bede :)
Aparacik wezme,a i pogoda ma być ładna,wiec zrobimy profesjonalne sesje :)