Tak sobie myślę że my tu podnosimy, podnosimy i niewiele nam z tego wychodzi. Z allegro też chyba jak na razie niewielki pożytek oprócz kilku obserwatorów.
Nawet nie wiemy co obecnie u małej słychać- MałGośka dawno nie pisała.
MałGośka daj znać co u Aikuni.
Mam pytanie czy oprócz allegro mała jest gdzieś ogłoszona? Jesli nie to musimy się wziąć ostro do roboty...
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
A TAKĄ MIAŁAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ UDA...............
JAŚMINKO NA ZAWSZE ZOSTANIESZ W NASZEJ PAMIĘCI
TRZYMAJ SIĘ MAĆKA.
Gdzieś jest KTOŚ kto bardzo AIKUNIĘ chce, ale może jeszcze o tym nie wie.
Dlatego będziemy upierdliwe, wręcz do bólu, aż ten KTOŚ w końcu załapie, że to o niego chodzi.
HALO KTOSIU, ILE KAŻESZ AIKUNI NA SIEBIE CZEKAĆ ?!
[quote name='anetta']Dlaczego ta slicznotka nie ma jeszcze domku...?:placz:
Jak bardzo jest mala? Ile moze miec mniej wiecej cm?[/quote]
O tych cm to MałGośka chyba najwięcej może napisać.
Też nie mogę uwierzyć, że Aika ciągle bezdomna, przecież tylu ludzi szuka młode, malutkie pieski................
[quote name='zombie']Aikuniu, nawet nie umiem ci zrobić takiego bannerka!
A zostało tak mało dni na allegro.
Śliczna jesteś jak marzenie![/quote]
Jeśli będzie potrzeba to allegro będziemy powtarzać do skutku.
Do cioteczki lupe napisałam dopiero dzisiaj. Mam nadzieję, że nam pomoże i Aikunia bedzie mieć swój bannerek
UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF...................................
Kamień z serca.
Dla Maćki i wszystkich pomagających w ratowaniu życia Jaśminki-
WIELKIE DZIĘKI :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:
Jaśminko wracaj szybko do zdrowia bo całe dogo na zawał serca zejdzie