Jump to content
Dogomania

lewana

Members
  • Posts

    185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lewana

  1. Ja wyslalm do Glosu, ale tylko jako info. ze szukamy, moze wyslij jeszcze raz, ten profesjonalny planacik! Im wiecj tym lepiej. i moze do Gazety Poznanskiej. Ja wyslam tez do Metra (ale do dyrektor naczelnej, bo nie mialam innego adresu ?)
  2. To co, ale czsem zagladaja,napisalam tam tez
  3. Wlasnie, ja nadal szukam kanalow do "atakowania" Bodrunia:)
  4. Patrzcie co znalazlam, trzeb ado nich madzre napisac!!! [URL="http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35208"]http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35208[/URL]
  5. Tat Ybot ja tez poslalam do TVP 3, ale to nic, moze sie przejma jak bedzie nas wiecej! Dalam tez na fora osiedli mieskznaiowych (nowe bloki) , Moze do jakiejs budowy sie przytuli (buduja akurat na Bolka)
  6. Wyslalalm do centrum ogrodniczego na Naramowicach
  7. Lupe, super profesjonalnie!!! Ja caly czs kombinuje, gdzie by ja jeszcze umiescic. Tak sobie mysle moze na budowch (nowe osiedla) skoro tyle sie tam buduje????
  8. Mysle, ze mozesz calego maila, tylko daj namiary na Ybotow
  9. Misha, to glowne schronisko jest na Bukowksiej,to jest kolo lotniska Lawica, moze bedzis ztamtedy przejzdzac? To jest taka wylotowka ...? Chyba od strony Wawy wlasnie!!!!! To moze podjedziesz? Ono jest na tej wslnie ulicy, nawet skrecac nie trzeba, to prtzynajmnei plakacik zostawisz, jakis znak
  10. Tylko, zeby bylo jasne-ja jestem z Warszawy, (ale znam Poznan), wiec ja nei podjade. Trzeba dzwonic! Ja tez sie zloze na nagrode!
  11. Sa jeszcze dwa schroniska pod Poznaniem, ale blisko [SIZE=-1]Schronisko Buk k/Poznania tel 0-61 81-40-970, 0-502-733-576[/SIZE][SIZE=-1] [/SIZE][SIZE=-1]Schronisko ul. Dworcowa 3 62-020 Swarzędz tel: 0-61 817-23-67[/SIZE] Ale nie mam maila (nie maja stronek?)
  12. Tata Ybot! Na Bukowskiej (ja znam Poznan) Sluchajcie, jest kilka mozliwosci 1. Borderka zostala znaleziona i jest u jakich ludzi a. beda chcieli znalezc jej wlsciwego opiekuna b. zostanie u nich 2. Borderka nadal bladzie-jest juz daleko od miejsca, gdzie zbiegla, i nikt nie wie gdzie to jest? 3. Borderka czai sie gdzies w poblizu (ale to raczej malo prawdopodbne) 4. No i jest jeszcze jedna mozliwosc, ktore nei chce mi pezjsc przez gardlo...:( Teraz tak, ja pisalam do Glosu, Telewizji Poznan, i Metra i jeszcze na wielu forach i wsrod znajomych...
  13. Tak, musi ktos podzwonic tylko kto? Najlepiej ktos z Poznania, kto odbiera to radio i potem uslyszy czy poszlo? I jeszcze po korporacjach taxi...
  14. i do telewizji poznanskiej tez poszlo, moze kogos ruszy? Jeszcze te taksowki,
  15. Wyslalam do Glosu i do Metra, nie wiem jaki bedzie odzew, czy wogole bedzie? :( Czy ktos moze mi podeslac maile korporacji taxi? Bo ja nie moge znalezc ich stronek. To tez porozsylam.
  16. ok to moze do telewizji? i Glosu? A akie darmowe gaezty sa w Poznaniu?
  17. Aga zdzwon do Dranbstera, dowiedz sie co on zdzial? Bo moze on juz wszystko pozawiadamial, moze jest w porzo?
  18. Teleskop [B][U]Dział łączności z widzami[/U] [/B] Zakres działalności: - łączność z widzami KONTAKT: tel. 061 8506 470 [EMAIL="[email protected]"][U][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/U][/EMAIL]
  19. Czy ja mam dzwonic?Czy ktos z Poznania to zrobi? Co mam mowic? Chce zadzwoni do wyborczej i telewzji? Czy dajemy spkoj, bo juz nie wiem?
  20. A tu telewizja regionala [URL="http://ww6.tvp.pl/3126.dzialy"]http://ww6.tvp.pl/3126.dzialy[/URL] Halo robimy cos? Co?
  21. 061 85 89 201 poznanski dziennikarz dyzurny Wyborczej, Aga moze zadzwonisz, moze stworza z tego jakas historie i to spowoduje, ze ludzie sie rozejrza wokolo????
  22. I nie chodiz mi o ogloszenie na ostatniej stronie, darmowe tylko taka stopke, jak sa czsem podziekowania lub nekrologi
  23. Tata Ybot, no przeciez caly czas pisze o OGLOSZENIU! Dziewczyny z Poznania, blagam pojdzcie jutro do poznanskiej wyborczej i Glosu (nie wiem gdzie on sie teraz miesci). Dajcie tam skrocone ogloszenie Agi + jedno zdjecie, spytajcie ile bedzie kosztowac? Ja dzis zadzwonei juz nawet od siebie do Poznana , do wyborczej i spytam ile i jak to zrobic, ponegocjuje,ale to za godzine, dwie (musze sie przemiescic do darmowego telefonu). Co o tym mysliscie?
  24. Prosze, ludziki z Pozania, dajcie ogloszenie do Glosu i Wyborczej, takie platne, zlozymy sie!!! Ja daje 100, nie obrazajcie sie!!! Kilka slow tesktu + zdjecie, PROSZE! Pomyslcie nad tym. My w warszawie nie damy rady tak tego sprawnie zalatwic
×
×
  • Create New...