-
Posts
185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lewana
-
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Ja wyslalm do Glosu, ale tylko jako info. ze szukamy, moze wyslij jeszcze raz, ten profesjonalny planacik! Im wiecj tym lepiej. i moze do Gazety Poznanskiej. Ja wyslam tez do Metra (ale do dyrektor naczelnej, bo nie mialam innego adresu ?) -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
To co, ale czsem zagladaja,napisalam tam tez -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Wlasnie, ja nadal szukam kanalow do "atakowania" Bodrunia:) -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Patrzcie co znalazlam, trzeb ado nich madzre napisac!!! [URL="http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35208"]http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35208[/URL] -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Tat Ybot ja tez poslalam do TVP 3, ale to nic, moze sie przejma jak bedzie nas wiecej! Dalam tez na fora osiedli mieskznaiowych (nowe bloki) , Moze do jakiejs budowy sie przytuli (buduja akurat na Bolka) -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Wyslalalm do centrum ogrodniczego na Naramowicach -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Lupe, super profesjonalnie!!! Ja caly czs kombinuje, gdzie by ja jeszcze umiescic. Tak sobie mysle moze na budowch (nowe osiedla) skoro tyle sie tam buduje???? -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
jakie to forum tych cb? -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Mysle, ze mozesz calego maila, tylko daj namiary na Ybotow -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Misha, to glowne schronisko jest na Bukowksiej,to jest kolo lotniska Lawica, moze bedzis ztamtedy przejzdzac? To jest taka wylotowka ...? Chyba od strony Wawy wlasnie!!!!! To moze podjedziesz? Ono jest na tej wslnie ulicy, nawet skrecac nie trzeba, to prtzynajmnei plakacik zostawisz, jakis znak -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Tylko, zeby bylo jasne-ja jestem z Warszawy, (ale znam Poznan), wiec ja nei podjade. Trzeba dzwonic! Ja tez sie zloze na nagrode! -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Sa jeszcze dwa schroniska pod Poznaniem, ale blisko [SIZE=-1]Schronisko Buk k/Poznania tel 0-61 81-40-970, 0-502-733-576[/SIZE][SIZE=-1] [/SIZE][SIZE=-1]Schronisko ul. Dworcowa 3 62-020 Swarzędz tel: 0-61 817-23-67[/SIZE] Ale nie mam maila (nie maja stronek?) -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Tata Ybot! Na Bukowskiej (ja znam Poznan) Sluchajcie, jest kilka mozliwosci 1. Borderka zostala znaleziona i jest u jakich ludzi a. beda chcieli znalezc jej wlsciwego opiekuna b. zostanie u nich 2. Borderka nadal bladzie-jest juz daleko od miejsca, gdzie zbiegla, i nikt nie wie gdzie to jest? 3. Borderka czai sie gdzies w poblizu (ale to raczej malo prawdopodbne) 4. No i jest jeszcze jedna mozliwosc, ktore nei chce mi pezjsc przez gardlo...:( Teraz tak, ja pisalam do Glosu, Telewizji Poznan, i Metra i jeszcze na wielu forach i wsrod znajomych... -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Tak, musi ktos podzwonic tylko kto? Najlepiej ktos z Poznania, kto odbiera to radio i potem uslyszy czy poszlo? I jeszcze po korporacjach taxi... -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
i do telewizji poznanskiej tez poszlo, moze kogos ruszy? Jeszcze te taksowki, -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Wyslalam do Glosu i do Metra, nie wiem jaki bedzie odzew, czy wogole bedzie? :( Czy ktos moze mi podeslac maile korporacji taxi? Bo ja nie moge znalezc ich stronek. To tez porozsylam. -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
ok to moze do telewizji? i Glosu? A akie darmowe gaezty sa w Poznaniu? -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Aga zdzwon do Dranbstera, dowiedz sie co on zdzial? Bo moze on juz wszystko pozawiadamial, moze jest w porzo? -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Teleskop [B][U]Dział łączności z widzami[/U] [/B] Zakres działalności: - łączność z widzami KONTAKT: tel. 061 8506 470 [EMAIL="[email protected]"][U][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/U][/EMAIL] -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Czy ja mam dzwonic?Czy ktos z Poznania to zrobi? Co mam mowic? Chce zadzwoni do wyborczej i telewzji? Czy dajemy spkoj, bo juz nie wiem? -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
A tu telewizja regionala [URL="http://ww6.tvp.pl/3126.dzialy"]http://ww6.tvp.pl/3126.dzialy[/URL] Halo robimy cos? Co? -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
061 85 89 201 poznanski dziennikarz dyzurny Wyborczej, Aga moze zadzwonisz, moze stworza z tego jakas historie i to spowoduje, ze ludzie sie rozejrza wokolo???? -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
I nie chodiz mi o ogloszenie na ostatniej stronie, darmowe tylko taka stopke, jak sa czsem podziekowania lub nekrologi -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Tata Ybot, no przeciez caly czas pisze o OGLOSZENIU! Dziewczyny z Poznania, blagam pojdzcie jutro do poznanskiej wyborczej i Glosu (nie wiem gdzie on sie teraz miesci). Dajcie tam skrocone ogloszenie Agi + jedno zdjecie, spytajcie ile bedzie kosztowac? Ja dzis zadzwonei juz nawet od siebie do Poznana , do wyborczej i spytam ile i jak to zrobic, ponegocjuje,ale to za godzine, dwie (musze sie przemiescic do darmowego telefonu). Co o tym mysliscie? -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lewana replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Prosze, ludziki z Pozania, dajcie ogloszenie do Glosu i Wyborczej, takie platne, zlozymy sie!!! Ja daje 100, nie obrazajcie sie!!! Kilka slow tesktu + zdjecie, PROSZE! Pomyslcie nad tym. My w warszawie nie damy rady tak tego sprawnie zalatwic