Jump to content
Dogomania

lewana

Members
  • Posts

    185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lewana

  1. Brawa dla calej ekipy!!!!!!!!!!!
  2. Czesc z tych ostatnich adresow nie odpowiadam tzn bledy sa :( Avii no bo jest hipoteza, ze ona na dzialkach sie ukrywa
  3. Blondell super, tych nie mam :) Ja szukalakm prze tpsa, ale tam tylko kilka firm mialo @ Podsylaj dalej ja mam ustawiona stronke do wysylania i ladnie prosze o to, zeby podali przez radio do Panow Patrolujacych...
  4. Supergoga moglabys w wolnej chwili :) zerknac na te stronke z firmami ochronirskimi, i napisac ktore sa w okolicach Naramowic, albo w tamtej czesci? Bo ja az tak Poznania nie znam, to wtedy mozna tez podzwonic...? Bo malo ma podane maile [URL="http://www.ditel.com.pl/index.php?kn=&kb=Ochrona+os%F3b+i+mienia&km=pozna%F1&kp=&kg=&ku=&ka=&kw=0&kbi=630&submit=true&page=1"]http://www.ditel.com.pl/index.php?kn=&kb=Ochrona+os%F3b+i+mienia&km=pozna%F1&kp=&kg=&ku=&ka=&kw=0&kbi=630&submit=true&page=1[/URL]
  5. Aga mozesz mi podeslac info, ktore wysylalas do firm ochroniarskich? Bo aj jzu mam gotow eadresy tylko tekst musez wkleic
  6. no to hotelik? Ale jak on pogruchotany bidulek? To moze do weta?
  7. Nawszelki wypadek jeszcze te telefony Psi los 899-25-35 (0 22) 899-25-66 fax: (0 22) 899-25-67
  8. zwirzetom bezdomnym udzielaj pomocy bezplatnie tak jest napsiane na stronie
  9. psi los 0660444111 w razie koniecznosci samochod mamy w naprawie:(
  10. Dobry pomysl z tymi ochroniarzami, zaraz poszukam i porozsylam info.
  11. [B]Bajeczny pokaz Yorków na Walentynki 12 lutego 2006 r, godz. 16.00 [/B] Już po raz trzeci Centrum Handlowo-Rozrywkowe Promenada zaprasza wszystkich właścicieli oraz miłośników psów rasy Yorkshire terrier na niezwykły pokaz mody. W trakcie wieczoru zaprezentowane zostaną specjalnie zaprojektowane przez znanych polskich projektantów mody ubiory dla Yorków na każdą okazję. Po pokazie odbędzie się licytacja zaprezentowanych wcześniej ubranek, z której dochód przekazany zostanie na rzecz schroniska dla zwierząt "Porzucony Kundelek" w Józefowie. Atrakcją wieczoru będzie konkurs piękności, w którym zostaną wyłonieni MissYork i MisterYork. W jury zasiądą właściciele i przyjaciele zwierząt oraz ich znawcy. W pobliżu sceny głównej Promenady producenci żywności i akcesoriów dla psów ustawią stoiska z oferta promocyjną, gdzie będzie można uzyskać fachowe porady na temat pielęgnacji i żywienia Yorków. Imprezę poprowadzi znana aktorka Anna Korcz.
  12. Sluchajcie a moze ona sobei cichutko siediz na tych dzialkach? Teraz one sa penwi opustoszale. Moze warto sie tam przejsc na spacer (wejsc z jakims dzilakowiczem, co ma kluczyk)
  13. Witam, ja tylko na chwilke, zaraz musze leciec do pracy... Fajnie ztym jasnowidzem,to byl m.in moj pomysl,ale jakos nie podchwycony,ale moze teraz? Na pewno nie zaszkodzi! Trzymajcie sie, wracam dopiero wieczorem
  14. Aga a autostrada? ja sie w razie czego dokladam, jak jzu uzgodnimy na co (nagroda, ogloszenie?). ps. Aga jak juz Bordi wroci, to ja po bransoletki sie zglosze :)
  15. Kurcze cos sie ruszylo! Moze jakos pomoc wirtualnie? Porozsylac raz jeszcze? Moze jednak to platne ogloszenie? A na Naramowicach nie wychodzi taka gazetka taka osiedlowa?
  16. Ybot blagam nie uruchamiaj wyobrazni-lod, kruchy itp. Prosze, poczekajmy jeszcze ....
  17. Sluchajcie, dobrze, ze nie ma mrozow! Ja caly czs wierze, ale jzu nie wiem co robic, nie mam pomyslu, z tak daleka moge juz tylko czekac i podbijac watki o Bordi
  18. Ziele, Majorka zgadzam sie z wami... Oj zle sie dzieje na tym watku! Ludzie, jak mozna wyzywac kogos od ch...lub GROZIC wybijaniem okien??? Tak nie mozna, opamietajcie sie, tak czesto przywolujcie tu Boga i co? Jutro tydzien, moze to bedzie TEN dzien? Wracaj malutka!
  19. Zdajecie sobie sprawe, ze oni moga to czytac? (chyba, ze o to tez chodzi?) Oj ciezka i smutna sprawa :( Nadal czekamy!
  20. Hej, wlasnie siadam do kompa, po pracy, a tu znowu nic.... Trace nadzieje, niestety...
  21. A kto ja mial "niby" miec na rekach? Ten facet wlasnie?
×
×
  • Create New...