Ja to robie tak
-panel uzytkownika
-edycja podpisu
-klikam na ikone z górami i w okienko ktore wyskakuje wstawiam adres obrazka-banerka
-pojawia sie banerek,podswietlam go(zaznaczam tak jak sie zaznacza tekst do kopiowania,najlatwiej zejsc linijke w gół)
-teraz klikam na ikone od url czyli na nasza planete(wstaw odnosnik)i w te okienko wstawiam adres strony w tym przypadku galerii
-zapisz podpis
-adres obrazka chyba kazdy wie jak zdobic