-
Posts
9010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by enia
-
Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .
enia replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']Lidia napisała na PW żeby kupić karmę. Poradźcie jaka karma byłaby dla tej kruszynki najlepsza, to zamówię.[/QUOTE] może Acanę? np.[url]http://allegro.pl/acana-adult-small-breed-7-5kg-evanger-s-i2025505197.html[/url] czy coś tańszego ma być? -
Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .
enia replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='ruda_32']możecie na mnie nawet nakrzyczeć :razz: w obecnej sytuacji najlepiej wpłacać na konto Lidki macie paragon za karmę ,za weta najszybsza pomoc to właśnie na konto Lidki nie będę tłumaczyć się takie jest moje zdanie na chwilę obecną wsparcie jest ważne nie tylko kasa,obecność na wątku ,dobre słowo- za to dzięki[/QUOTE] a kto tu ma krzyczeć? :) sunia cudna, tylko widać jak tył mocno chyba ją boli tak przegięta siedzi...... Lidia, ona jest u ciebie w domu? jak zmusić psa do leżenia? -
Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .
enia replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ale jak ja, np., mam pomóc, skoro finansowo nie mogę?......Oczywiście na mkikropsach z opisem juz jest, jak prosiły osoby z mikropsów?[/QUOTE] pewnie nie ma, pokażesz ją tam malagos? -
Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .
enia replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='ruda_32']Trochę to wygląda tak jakby Lidka została sama z tym wszystkim.Za chwilę nie będzie miała za co jechać do weta, podkładów już nie ma Lidka nie poprosi o pomoc a ile ją to wszystko kosztuje nie tylko finansowo ale i emocjonalnie tylko Ona wie. Lidka nie prosi głośno !a kolejna sunia plącze się bezpańsko pod jej nogami.[/QUOTE] ruda_32, nie miej pretensji, tutaj masa osób ma różne inne zobowiązania, i na miau też :) czasami nie można pomóc inaczej niż być na wątku i wspierać, ja zdaję sobie sprawę jak Lidia się czuje i co przechodzi, ale póki co finansowo nie pomogę, może za jakiś czas, mogę tu być; czy naprawdę tam nie ma żadnego Tozu, jakiejś fundacji czegokolwiek? żeby nie czuła się taka osamotniona w tym wszystkim? a z Lidii miejscowości nie ma na dogo nikogo zupełnie? zawsze w kilka osób raźniej.... -
no ale musi być jakiś sposób...... a dałaś cene 1 zł.?
-
Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .
enia replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
i co tam dziś u Dorki-Florki? -
czy mi sie wydaje, czy usunęli allegro???? no żesz......
-
Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .
enia replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='ruda_32']o podobnie brzmi Norka-Dorka :)[/QUOTE] bardzo ładnie :) a ta mała to taki sznaucerko-pudelek..... -
Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .
enia replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='ruda_32'][url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=137041[/url] to jest wątek Lidii i jej kotów[/QUOTE] wielkie dzięki :) a jak Lidka woła na sunię, wiadomo już? -
Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .
enia replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
a są watki na miau może tych kotków? -
Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .
enia replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
czyli sunia ma pękniętą miednicę w trzech miejscach i póki co nie ma operacji? -
[quote name='evita.']Dobra Ciotki- żarty żartami :evil_lol:, ale Olusia przysłała mi dziś fakturę za drugie szczepienie Pimpulińskiego (57 zł) i chcę zrobić jej przelew, więc zapytam prosto z mostu :razz: kto i ile zechce się ostatecznie dorzucić do kujki ? :lol:[/QUOTE] no przeca się dorzuciłam jęczyduszoooo :)
-
Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .
enia replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Trzeba zmienić tytuł wątku że potrzeba kasy na operacje bo tak to sugeruje ze sunia była połamana a teraz juz szuka domu ;/ Nieiwiele osób zagląda :([/QUOTE] może np. : [B]"Mini sunia po wypadku zbiera na operacje i szuka DT[/B]"? lub coś podobnego..... -
Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .
enia replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
ciekawe jak noc minęła...... -
dzień dobry Pimpuś :)
-
[quote name='obraczus87']ENIA - ale MY chcemy sterylki!! ;) no ale nie może dochodzić do sytuacji takiej jak jest teraz. A mianowicie - osoby, które pomagają w Klembowie od 2 lat dowiadują się nagle, [B]że Fundacja Kastor wstrzymuje nam adopcje.[/B] Tym bardziej adopcje do sprawdzonych domów![/QUOTE] a wstrzymała? podaj przykład, serio jestem ciekawa....
-
jakie "pstro"????? a Ty jak miałaś 3 miesiące umiałaś SIAD????? :) a Pimp umie!
-
[quote name='mshume'][B]Ale psy w Klembowie naprawdę głodują[/B], byłam i widziałam, miałam też 5 suczek na DT z Klembowa. A to co robi Kago i reszta to jest czyste bohaterstwo, gdyby nie te kilka osób, któe stają na uszach, żeby psy zjadły żeby znalazły domy to byłoby gorzej niż tragicznie, bo Pani Celina to zupełnie nie radzi sobie z porwdzeniem tego miejsca.Dodatkowo dziewczyny przecież mają pod opieką ok.50 psów w hotelach i pensjonatach, Kago ma 4 tymczasy w domu (duże psy!). Opamiętajcie się proszę, tu chodzi o dobro tych wygłodzonych i bezdomnych zwierząt! każda pomoc jest potrzebna.:([/QUOTE] przecież jest bazarek na ten cel, kasa prawie przelana, można kupować od kilku dni na już makaron i mięso, po co trzymać, na co czekać? a psy ponoć głodne? ja osobiście pierwszy raz widzę, by wolontariuszom było nie w smak, to że fundacja chce kastrować im psy przed adopcją......i to że prosi by nie wydawać ich przed zabiegiem......za który chce zresztą zapłacić.
-
o matkoboska jakie cudo!!!! Pimp jest zadowolony, macha ogonkiem ciągle, czyściutki, bawi się i szarpie szmatką tak ufnie (moja też to uwielbia), w ogóle się nie boi, oczka błyszczą, humor dopisuje, nie wiem jak my się odwdzięczymy za taką opiekę!:Rose::Rose::Rose: a jaki on puchatek:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: I UMIE SIAD!! jest bardzo mądry :) i ma cudne oczka, odszczekuje - zezulka brak -hau hau hau;) ps. trzy razy edytowałam, jestem tak zauroczona tymi filmikami....
-
Olusiu mam kurka trochu daleko z Błonia do Otwocka..... ALARM!!!! dziewczęta zobaczcie:[url]http://www.dogomania.pl/threads/221034-Sunia-po-wypadku-szuka-domku-........pilne!/page2[/url]
-
Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .
enia replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
dobrze, że ma apetyt.....okruszek mały...... -
to jest odzew pseudo, ponieważ im usuwają aukcje wiec oni donoszą pewnie "na nas"
-
Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .
enia replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
może zgłosić trzeba ją do mikro piesków??? matko jaka bieda.....:-(:-(:-( -
ja bym go chętnie odwiedziła i wymiziała...... u mnie też niestety ok. 50 zł wirusówki, zdzierają z nas, ale co zrobić- zdrowie najważniejsze :) on sie boi kotów? niemożliwe......;)
-
Torba z jedzonkiem naszykowana, kupiłam mu jeszcze ucho wędzone i ciasteczka- ciekawe czy ucho go zainteresuje? w poniedziałek dam koledze, dorzucam w kopercie do kujki:p ps. a gdzie filmik??:Dog_run::Dog_run::Dog_run: