CZesc jak tam Oskarek
WYspała sie w swoim gronostajowym łozu , bo Vantek czekał na telefon i teraz chłopak pozbierac sie nie moze
Jak to mówia miłosc jest slepa:cool1: :lol: :lol:
BAki to tylko za takimi przepada:cool1:
Małe smukłe i zadziorne :razz:
A BEti no wiecie dla niej Baki w sam raz:-o
Potezny facet to ja obroni:p :eviltong:
no wiesz moja Betuchał to spała w koszyku ale jak juz je sie tyłek nie miescił to do łóżka a potem to juz jej przyzwyczajc nie mogła:eviltong: :evil_lol:
Brak mi słow
Poprostu nie da sie tego inaczej opisac jak choroba psychiczna:shake:
to jakas wariatka :-(
normalnie kara smierci za to ze maltretuje zwierzaki:angryy:
ok ja sie nie odzywam juz :shake: co nie znaczy ze sie z wami zgadzam ja dalej bede robiła jak robie a wy dalej jak wy robicie i rumianek tez bede stosowała:multi: