Próbowalyśmy z wredotą pozę wystawową :lol: Tak dla zabawy, bo ona jest kundlicą i na wystawę żadna nie pojedziemy
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5343/obraz061so0.jpg[/IMG][/URL]
No daj tego smaczkaaaa, zaraz ci tą łapa przywalę w łeb :mad:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5949/obraz059jjzq6.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='evaxon']swietne foty
zauwazylam ze ty chyba musisz lezec jak robisz zdiecia :evil_lol:[/quote]Bo tak najlepiej :evil_lol: Mi jest komfortowo, leże sobie na trawce i zdjęcia ładne wychodzą :diabloti: