-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Juszes']Nie no, ale Figulec minki stroi :P[/quote] Uśmiecha się :lol: Słodko, co nie? :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/216/b4ccaf670026e7d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/262/dadeb08180ad1a10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/216/db7fe7e68518936b.jpg[/IMG][/URL] Odwracała małpa łeb :mad: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/253/6a33a6a20e542bdd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/253/9a4646e5fed53d16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/253/e74837c33a8f4e64.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/252/c63250716a86aed1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/253/df31eae59ff88818.jpg[/IMG][/URL] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dobranoc :bye: :calus: Przytul moooocno Azulke od chrapiącej Figi i machającego ogonem przez sen Czaba :calus: Nie wiem jak ja tu dziś zasnę z nimi :lol: :bye: :calus: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dzieńdobrywieczór i dobranoc zarazem :calus: [quote name='gonia']Buziaczka poproszę [IMG]http://images3.fotosik.pl/252/13a5caaaadb589d2.jpg[/IMG][/quote] Z przyjemnością :multi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :loveu: :loveu: :loveu: -
Ojjj :loveu: Ile tu pięknych fotek :loveu: Dobranoc Hakerki :loveu: :bye:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
DObranoc :bye: Reszta tych beznadziejnych fotek jutro :) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Widzicie jakim Figul jest brudasem?? :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/216/5dd06293eba43e23.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/252/360850b6657c61f4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/216/8d6ef588b8c3d01c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/252/6b68354b1e5eba85.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/262/332a0f7d516c76bb.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/252/e69443cc4648c78f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/253/b7b321449a4a0813.jpg[/IMG][/URL] A tak właśnie Figa zachowywała sie przez całe focenie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/216/58c6f7801835ef1f.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Pobawiłyśmy sie trochę w pozy :lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/262/d48e5ac2ab47a7b2.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/262/23662c2c127cdfb0.jpg[/IMG] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/262/7b9bbfabad632cd6.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No nareszcie okiełznalam rozszalałego fotosika i dam kilka fotek :lol: Krówcia dziś w ogóle nie miała ochoty na focenie, cały czas gdzieś mi się chowała :( [IMG]http://images2.fotosik.pl/253/6c7c4173ea8644d2.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Cześć Goniu :multi: Co Ty tu tak po nocach wysiadujesz :lol: [odezwała się :evil_lol:] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Witaj [B]Juszes :multi: [/B]Co tam u Ciebie :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kilka udało mi sie uratować [IMG]http://images2.fotosik.pl/253/327d22619698f488.jpg[/IMG] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/253/4687e729aeec3430.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/262/7e7dac2949b0c240.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A no jednak fotki wrzuciły sie na serwer ale w jakich rozmiarach... [IMG]http://images2.fotosik.pl/253/28542df7b58ab448.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/216/82395f82fd876bfd.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wyskoczyło mi dużo czego takiego: [quote] Warning: unlink(/home/virtual/www.fotosik.pl/www/images /temp/tmpmin/98985524fa4deee19f53f5e51d8b2d4elt.jpg) [function.unlink]: No such file or directory in /home/virtual/www.fotosik.pl/www/uniAdd2.php on line 99 Warning: unlink(/home/virtual/www.fotosik.pl/www/images/temp /tmpmin/98985524fa4deee19f53f5e51d8b2d4epy.jpg) [function.unlink]: No such file or directory in /home/virtual/www.fotosik.pl/www/uniAdd2.php on line 99 etc... [/quote] Musze zaczynać wszystko od nowa :/ -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kochani nie wiem co sie dzieje :( Fotosik nawala :( -
[quote name='fidelek2']superowo :multi::multi: to do jutra, teraz już uciekam (TZ wygania bo ściągnął jakiś ekstra film i teraz każe mi go ze sobą oglądać...:p) Pa :bye::bye:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][B][COLOR=DeepSkyBlue]Dobranoc skarbeczki[/COLOR] :loveu::loveu:[/B][/SIZE][/FONT]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Cześć Sylwuś i Psiaczki :loveu::loveu::loveu: Oj, Ty leniwa Kobieto ;) Cały tydzień czekamy na Ciebie i fotki Figi i Czabulka, a Ty nam tu strajkujesz...:mad: [SIZE=1]P.S. Dla Ciebie wstawiłam fotki Lukaszka[/SIZE] ;) [SIZE=1]U nas!!![/SIZE][/quote] To już lece do Was cieszyć me oczy :evil_lol: Nie narzekać, zaraz fotki dam [czyt. za godzine lub dwie :evil_lol:] -
[quote name='fidelek2']Sylwuś - dla Ciebie zdjęcia Lukaszka :loveu::loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/9854/1ix9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/1588/3qb7.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]Dz[I]iękuję :multi:[/I][/B] Uaaaaa :loveu::loveu: Rozpływam się :loveu::loveu: Jaka klata :cool3::cool3: Ojj gdybyś maleńki wiedział jak tu nastolatki za Tobą szaleją :evil_lol: A co do Fidlaka: no to ładnie go pancia oszpeciłaś :evil_lol: Żartuję, Fidlaczkowi w każdej fryzurce ładnie :loveu:
-
:multi: Pozowane foteczki sa cudowne :loveu: Pięknie Mikuniowi w niebieskim tle :loveu:
-
[quote name='Gosiek'] znalazłam jakąś fotę [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/246/ae1521c84c3923d0.jpg[/IMG][/URL][/quote] JAKĄŚ??!! :-o Chyba supersmerfastyczną fote!! Co ja bym zrobiła by zrobić choć jedno takie cudo :loveu: Kurcze to działa jak narkotyk :loveu: Koi ból... Ja się muszę wgłębic bardziej w Twoją galeryjkę, może moja złość na cały otaczający mnie świat przejdzie..
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Na spacerek poszłam dośc późno, znalazłam galerię Bajanka i nie wierzę w to co czytam :( Fotek tez będzie mało. -
:bye: Czekamy tu na Ciebie :multi: