Ja jak zwykle mam pytanie czy ktoś jedzie z południowo wschodniej części naszego kraju ,najlepiej okolice Rzeszowa ,Tarnowa ,Tarnobrzegu i miał by miejsce dla 1 psa i wlaściciela...????:-(
Układ psów jest faktycznie dziwny na zdjęciu bo nasz Jakub ma lęk wysokości.Nie chciał się obrócić do zdjęcia,chyba miał dośc przezyć jak na jeden dzień-dlatego posadziłam go.
Ps.Został tez troszke pogryziny.
:placz:To straszna wiadomość.Mieliśmy tą przyjemność być tylko jeden raz ocenianym przez tą sympatyczną sędzine.Był to dla nas wspaniały dzień.
To prawda zawszw będzie wzorem do naśladowania i wielkim autorytetem
światowej kynologi.