Jump to content
Dogomania

Ania i Mirek

Members
  • Posts

    33
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania i Mirek

  1. Ja jak zwykle mam pytanie czy ktoś jedzie z południowo wschodniej części naszego kraju ,najlepiej okolice Rzeszowa ,Tarnowa ,Tarnobrzegu i miał by miejsce dla 1 psa i wlaściciela...????:-(
  2. Układ psów jest faktycznie dziwny na zdjęciu bo nasz Jakub ma lęk wysokości.Nie chciał się obrócić do zdjęcia,chyba miał dośc przezyć jak na jeden dzień-dlatego posadziłam go. Ps.Został tez troszke pogryziny.
  3. Mam pytanie czy jedzie ktoś na clubową z podkarpacia.Szukam transportu,dla siebie i psa ..:(
  4. Dzięki Wielkie za chow chow:multi:A ze zdjeciami to moze być problem.
  5. [COLOR=red]GRATULACJE :lol: [/COLOR]Czy ja też mogę prosić o stawke ,ale chow chow:lol:
  6. Ja zasnełam i może dobrze skoro tak go komentujecie-że beznadziejny czyli nie mam czego żałować:lol:
  7. Dzięki za powiadomienie koniecznie oglądne:lol:
  8. :placz:To straszna wiadomość.Mieliśmy tą przyjemność być tylko jeden raz ocenianym przez tą sympatyczną sędzine.Był to dla nas wspaniały dzień. To prawda zawszw będzie wzorem do naśladowania i wielkim autorytetem światowej kynologi.
×
×
  • Create New...