szkoda ze nie podala Pani tych dobrych fragmentow opisow...bo twierdze ze Atena nie uwlaczala uroda Artemidzie, a z calym szacunkiem mojej suczce wlos sie nie wykruszyl.
A przypominam sobie ze niedawno ja pani chwalila za piekna anatomie i ruch...nie dziwie sie ze sedzia tak napisal w karcie oceny...sama bym to tak skwitowala,suczka byla bardzo spieta i zapewne powodem tego jest zla resocjalizacja.Nie mowie ze jest jej zle,podkreslam tylko ze nie jest prawidlowo prowadzona.nie widzie tylko w takim razie SENSU krycia Średniej suki nawej jeżeli reproduktor jes doskonjale prowadzony i z doskonalym rodowodem...po co w takim razie chodowac sredniej jakosci psy? I kryc suke w wieku niespelna 2 lat kiedy sama jest jeszcze w wieku pożnego szczenięctwa...na tym kończe wypowiedż na temat Pani Komajdy, a jezeli tamte wypowiedzi mialy mnie urazic to z calym szacunkiem, poczulam tylko kawalek swojej racji w tym wszystkim