Jump to content
Dogomania

ola_k11

Members
  • Posts

    274
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ola_k11

  1. :lol: :evil_lol: :loveu: ;) :eviltong: :p :diabloti: ;) [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/1285/safwef3tt.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/1139/tyjrk4yc.jpg[/IMG]
  2. Dolly Dingus ma sie swietnie:) tez by najchetniej wszystko pochlanial ale nie kradnie ze stolu no poza malymi czekoladkami...czasem... a chrapie dokladnie jak Aga napisala jak maly parowoz:D az czasem ciezko wytrzymac!
  3. alez sarunia jest cudna!!! po prostu pychotka:lol:
  4. [quote name='dealer']Mam nadzieję że wszystkim bedzie tak wesoło podczas weekendu jak mojemu Dealerkowi:) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/184581.jpg[/IMG] Aga&Dealer[/quote] hahahahah ale sie usmialam tuz przed snem :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :cool2: :cool2: :laugh2_2: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :B-fly: :B-fly: :B-fly: co za usmiech!!! normalnie pychota tylko go wycalowac:* a tearz dobranoc...
  5. Dolly nie ma problemu:) chetnie Ci pomoge hihi jeszcze doslownie trzy dni temu sama nie umialam ale pomoc Agi okazala sie zbawienna:) a info o Sonieczce nas nigdy nie zanudzisz:) chetnie o niej czytamy gdybys tylko poczytala co ja o swoim Dingusiu wypisywalam to bys dopiero powiedziala ale przechwalanki :D A jesli chodzi o mala to po prostu cudenko:) gratuluje
  6. jaka ona ma piekna blyszczaca siersc!!! co zrobic zeby sie tak blyszczala?? Sonia cudenko z Ciebie:)
  7. Dolly niestety nie poradzila sobie z wklejeniem zdjec i poprosila mnie o pomoc...zobaczcie jaka ona cudna:) z podziwu nie moglam wyjsc!!! [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9193/48cj.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6462/15bf2.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3513/72mc1.jpg[/IMG] Boziuniu jaka ona piekna!!! chcemy zdecydowanie wiecej zdjec Dolly:D a mala jest naprawde przecudna
  8. dolly chcemy zdjecia:) ja juz tyle czatuje przy kompie zaraz monitorzaczne calowac moze sie wtedy pojawia:D
  9. hehe faktycznie jak galopuje:) cudniasty faflun
  10. [quote name='dolly']Oczywiście Sonia nie spała w swoim kojcu tylko ze mną. Rozpychała się niesamowicie przyciskając mnie do ściany. [/quote] hehe skad ja to znam:cool3:
  11. no to czekamy na zdjecia!! :)
  12. hihi:) dolly ciesze sie strasznie:) jesli nie umiesz wstawic zdjec to mi przeslija na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to ja je wstawie -->uczyla mnie Aganiok:D
  13. hehe chyba nie bardzo:D dobra w chwili wolnego czasu wykasuje jej buzie:D
  14. To moze nie jest zdjecie z poscieli ale chyba rownie ujmujace:D Dingo ucial sobie drzemke z moja mama:) [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8679/ebwghbedh0lt.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4765/nmfuet2eg.jpg[/IMG]
  15. Ja sobie siedze w duzym pokoju a w domu taka cisza sie zrobila ze nie wiem:) no wiec poszlam sprawdzic, wchodze do mojego pokoju a tu mama z Dingiem spi:) zobaczcie [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4765/nmfuet2eg.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8679/ebwghbedh0lt.jpg[/IMG] ucieli sobie niezla drzemke:D
  16. Aganiok jak zwykle niezawodna:) mi dawala lekcje i sie nauczylam hihi ps. no to czekamy na te zdjecia!!
  17. [quote name='Aganiok']moim zdaniem on się uśmiecha :cool3: :lol:[/quote] to faktycznie moglo tak wygladac:) ale on sobie ziewnal tylko:roll:
  18. [quote name='Iza i Fidel']Olu,a na kogo Dingus tak szczerzy swe zabki??[/quote] na nikogo to takie niefortunne ujecie:) wlasnie zachcialo mu sie [B]ziewac[/B] kiedy pstryknelam fote:evil_lol:
  19. [quote name='Bodziulka']pokzaywane są fotki w pościeli:razz:[/quote] hehe fotki w poscieli tez beda:] bo on codziennie jest do mojego lozka zapraszany tyle ze niestety jak mu sie goraqco zrobi to ucieka na swoje poslanie:( tyle ze rano jak zmarznie to znow przychodzi i lapka prosi a ja go chetnie przyjmuje:)
  20. ola_k11

    Bokseromaniacy

    Tez jestem bokseromaniaczka:] uwielbiam boksie w kazdej postaci z ogonkiem czy bez uszka pikowane czy nie--nie ma to dla mnie zadnego znaczenia!!! Pregowane czy zolte czy biale...sunie czy pieski!! rodowodowi hrabiowie czy skundlone szaraczki!!! kocham wszystkie!! chociaz wiadomo ze mam swoj ideal boksia:) oczywiscie jestem przeciwniczka kupna boksiow u rozmnazaczy ale od niedawna bo wczesniej po prostu nie zdawalam sobie sprawy z problemu i moj poprzedni boksiu byl kupiony za 200zl:/ a teraz mam schroniskowego i baaardzo go kocham:) ale w sumie kazdy boksio to cudo na ziemi:D
  21. [quote name='ola_k11'][B][U][COLOR=darkred]Olu pamiętaj zdjęcia max na 500x500 :) - Modzik Sylwia [/COLOR][/U][/B][/quote] Juz pomniejszylam:) tak chyba moze zostac?
  22. jestem pokrecony:eviltong: [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/4216/29xj.jpg[/IMG] ale ze mnie macho:cool3: [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/880/39nz.jpg[/IMG] no i co podskakujesz? zobacz jakie mam zebiska! [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/7674/42hq.jpg[/IMG] hmmm...co to za pileczka?? Pańcia mowi ze grejpfrut:-o to super na pewno sie nadaje do zabawy!!:diabloti: [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/6734/81xp1.jpg[/IMG] [B][U][COLOR=darkred]Olu pamiętaj zdjęcia max na 500x500 :) - Modzik Sylwia [/COLOR][/U][/B]
  23. no i co sie patrzysz??:p [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7163/34zl.png[/IMG] alez ja jestem pokrecony:razz: [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9568/20dq.png[/IMG] czy te oczy moga klamac:diabloti: [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2181/58ao.png[/IMG] ale ze mnie pies obronny:cool3: [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7607/44xd.png[/IMG] no oddawaj ta pileczke!! raz dwa trzy ...bo jak nie to...:P [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7145/72zb.png[/IMG] o co chodzi mojej Pańci?? czy ktos to rozumie?? [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7867/61pf.png[/IMG] hmmm...co to pileczka?? Pani mowi ze nie wolno:( [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/683/82jg.png[/IMG] a wlasnie ze to nie grejpfrut!! ja Wam mowie! zaraz zjem... [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/1836/95up.png[/IMG]
  24. matenko jakie piekne te Wasze fafluny!!:tort: :tort: :tort: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :BIG: :BIG: :BIG: 100 lat dla nich!!!!!!!!!!!!! A ja przedstawiam Dinga ktory nie wiadomo doklandie ile ma latek:) ale w ksiazeczce ma okolo roku wiec ja licze rok wstecz od dnia kiedy zabralam go ze schroniska:) czyli Dingo ma 1 rok urodzil sie 4 stycznia 2005r:)Czyli mial urodziny niedawno(przyjmujac date ktora ja sobie wzielam za dana) oto on: [IMG]http://www.moje_foty.webpark.pl/tn_33du.png[/IMG]
  25. o rety jak ja dziekuje ze trafilam na ten Wasz kacik :) od razu mam pozytywny nastroj jak sie napatrze na te mordy kochane! dzieki za to Aganiok:) bo ja to sie za malo rozgladalam po forum (a w koncu jestem w miare nowa:D) pozdrowki od Dingusia!! wieeeeeeeeeeeeeecejjjjjjjjj fooooooooooteeeeeeeeekkkkkkkkkkkkk
×
×
  • Create New...