Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Hhmmm mniam mniam [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/884.gif[/IMG] dobre było !!! I parasoleczkę sobie wzięłam - za kwiatka we włosach bedzie robić :evil_lol:
  2. [quote name='tigrunia']Małpy obgadywaczki :mad: [/quote] Aaaała :roll:[SIZE=3][COLOR=paleturquoise] hihihi[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#afeeee][SIZE=2][COLOR=black]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C788.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE]
  3. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7871.jpg[/url] Fajna muszka :evil_lol: i świetnie ją widać! Cześć :loveu:
  4. Aga76

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewo [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8FB.gif[/IMG] Przy pożegnaniu pielęgniarki dużo łez wylały? :evil_lol:
  5. [quote name='Pegaza']i Ty tez zebys tutaj dotarla:evil_lol: [/quote] W końcu się przepchnęłam :evil_lol: i jestem :cool1: Bry Milka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/001.gif[/IMG] Słodka niuńka :loveu: i elegancka
  6. O fotki były :evil_lol: hihihi niespodzianka :evil_lol: Cześć BE [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/966.gif[/IMG]
  7. [quote name='Pegaza']Czolem:multi: ja tam sama sobie poradzilam..:evil_lol: nikogo niet to ide grac w sims 3[/quote] Czołem [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/3158.gif[/IMG] kluski z rosołem, hihihi Jak to nikogo niet, jam jest :evil_lol:
  8. [quote name='Pegaza']I poplynela tą wodą orzezwiajacą :cool1:[/quote] Oj, popłynęłam rwącym nurtem :evil_lol: [quote name='PositiveThought']spłynęła, rzekłabym nawet.[/quote] O tak :megagrin: i odpłynęła... [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=mediumturquoise]BRY[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/3147.gif[/IMG]
  9. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]ojj bardzo dobry [/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]tylko boję się, że aż za dobry i Envy już zaczął to wykorzystywać :knuje:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]B wysportowana jest :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Ktoś w związku musi rządzić :megagrin: I całe szczęście... chociaż jakby ratownik przybiegł na pomoc mogłoby być gorąco :evil_lol:
  10. [quote name='nane'] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]ojjj nasz nasz [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]Gary powiedział, że z Envisiem będzie rozmawiał po polsku [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]najśmieszniejsze było to jak wyjął notatnik i zaczął notować polskie wyrazy i ich znaczenie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Dobry z niego człowiek :loveu: [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]jednym słowem Dogomaniacy zaatakowali Czaplinek :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]zwróćcie uwagę na odważną B jak siedzi na skraju :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] I aż dziw, że nie chlupnęła... :cool1: [COLOR=pink]hihihi[/COLOR] [COLOR=black]A swoją drogą bardzo fajne fotki i urocza okolica.[/COLOR]
  11. [quote name='Pegaza']:evil_lol: i jeszcze jej wietrzymy co nie...:evil_lol:wiec jakies gratisy musza byc..[/quote] Obowiązkowo 8) [COLOR=pink]mam nadzieję[/COLOR]
  12. [url]http://images37.fotosik.pl/131/d79c56b4df0621ea.jpg[/url] Udany duet :evil_lol: :loveu:
  13. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]chyba od razu wiedzieli, że to Polak :oops:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]balanga na całego była :roll:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Reklama w świat poszła... :evil_lol:
  14. [quote name='Pegaza']musowo ze taki jest:evil_lol: Asia nas zabije:roll::evil_lol: ze w jej galerii rzadzimy i w barze:evil_lol:[/quote] Coś ty... ja mam nadzieję, że dożywotnie darmowe wejściówki dostaniemy za reklamę :evil_lol:
  15. Mniamuśny ooo orzeźwiający idealny !!!
  16. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]ojjj tak porządki muszą byc :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]mały tak nabroił w Centrum Kwarantanny, że go wypuścili dzień wcześniej :diabloti:[/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]on chyba nigdy z tego nie wyrośnie :shake:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :roflt:to się chłopak zaprezentował z najlepszej strony!
  17. [quote name='Pegaza']No na taki upalny dzien w sam raz ugasi pragnienie:evil_lol:[/quote] TAK, więc poproszę :p pysznego wodnego drinka :evil_lol:
  18. [quote name='Pegaza']z kamieniem powiadasz wolisz..jeszcze Ci doloze inne zanieczyszczenia:cool1: coli...wiesz..to taki dodatek do wody:evil_lol:[/quote] O super, będą dodatki smakowe :multi:
  19. [quote name='Milka_85']Hej!!! No nie udało się zgrać:oops::oops:,bo kabel od aparatu jest u mojej mamy:eviltong::eviltong: Ale dziś do wieczorka zdjątka na pewno będą.....:lol::lol: Więc zapraszam:p[/quote] Ok :loveu: Oby tylko kabelek dotarł na miejsce :evil_lol:
  20. [quote name='Pegaza']chcesz wody? tej mam pod dostatkiem w kranie:evil_lol: bo bar dzis znow zamkniety..:roll:[/quote] A będzie chociaż z kamieniem? :evil_lol:
  21. [url]http://images37.fotosik.pl/136/32c7c430f021dc65.jpg[/url] Porządki :evil_lol:
  22. [quote name='Pegaza']To fotka z dnia 1 podejrzewam:cool1: no tez na to licze:evil_lol:[/quote] :megagrin: marzeniem żyć...
  23. [quote name='Pegaza']Cze w ten piekny sloneczny wtorkowy poranek:loveu: hmm sie okaze m-a zmienny jak wiatr:roll:[/quote] U nas też ładnie jest :multi: hura hura hura
  24. Cześć Kasieńko :calus:
  25. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8618.jpg[/url] OOO królowo !!! :modla: Ona jest zjawiskowo piękna :loveu:
×
×
  • Create New...