[COLOR=DarkRed][SIZE=4][B]Gratuluje Felke za urodzenie 5 ti bobaskow-super:loveu::loveu::loveu:
I tiezs GRATULUJE sukcecow w Welsu!!!:multi::multi::multi:
:laola::cunao::smilecol:
[/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=DarkRed][B]Asiaczek - tu foto Izegbe(Iza) ,maz juz wie co bedzie u nas w domu!:lol:;);):lol:
[IMG]http://basenji.wbs.cz/i175.jpg[/IMG][IMG]http://basenji.wbs.cz/i174.jpg[/IMG]
[/B][/COLOR]
[COLOR=DarkRed][B]Asiaczek- ja widziala na stronkach u Pie co pokryla swojim pregowanym psiakem trikolor sunie- no to bedzie ale BRAK!!!!:placz::angryy:[/B][/COLOR]
[COLOR=DarkRed][B]Witam Asiaczek - juz wszystki szczeniaki maja nowy domek(odbior17-21.10.) - u mnie bedzie sunia Izegbe(chciala by)Jeszcze muzs nie wie.;)[/B][/COLOR]
[COLOR=DarkRed][B]Ja tego nie rozumiem ,interesowala o nego Pani z Germanie,dla czego oni wziali do cebie do domu ,jusz on mogel byc w nowym domku!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=DarkRed]Witam - basenji *Prinz* ze schrona w SK jest s powrotem w domu u swojego wlasznicela- ale nie wiem czi to dobre-trocha bojim co nie bedzie poznowa w schrone!Interesowala sie o nego pani z Austrie(u niej suczka basenji sterilizowana) i nieudalo sie![/COLOR][/B]
[COLOR=DarkRed][SIZE=3][B]Tak jest- aktualno- on tam 2dnia!!!Ala - ty by jego wziala k cebie????????
Piesek moze je z Austrie- ma chip Austria
[/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=DarkRed][B]UWAGA,UWAGA- we schronisku w Slovacii jest czarnobialy piesek basenji(3lata),ma chip, no jeszcze niewieme z jakej on hodowle-jego wlastnitel ujechal w zagranicze i jego dal do schroniska:placz::placz::placz:Prosze za nego!!!Od nas z Cziech nie je.
[IMG]http://basenji.wbs.cz/P%2810%29.jpg[/IMG][IMG]http://basenji.wbs.cz/P_%282%29.jpg[/IMG][IMG]http://basenji.wbs.cz/P%2813%29.jpg[/IMG]
[/B][/COLOR][/SIZE]