-
Posts
2877 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiewiora1
-
KAMIEŃ SZCZĘŚCIA DLA MIKI.Szukamy bohatera :)Trojmiasto.
wiewiora1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ponko,,,,wszystko co darmowe to na niskim poziomie,,,i tak wlasnie rzenujace sa moje kursy!!!!.....Smiac mi sie chce ,,co my tam robimy,,,,ale musze sie pokazywac na wykladach,,,bo jak raz zbieglam ,,to potem musialam sie dlugo tlumaczyc Martinowi wykladowcy!!!!!tak jakbym zbrodnie popelnila:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::angryy: A co do Miki,,to masz racje na te stare kosci ,,,dobre bedzie porzadne jedzonko z wyzszej polki!!!!!!!Aniolem jestes,,,,!!!!!Czyli jednak zachodzisz do Sopotu!!!!!A jak Gdynia??? -
KAMIEŃ SZCZĘŚCIA DLA MIKI.Szukamy bohatera :)Trojmiasto.
wiewiora1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A co Ponka takiego wymyslila,,,,,ze Mika teraz nie gardzi jedzonkiem???? Ja na kursach komputerowych ,bawilam sie wrzucaniem zdjec Miki,,w dokumenty i moj nauczyciel zobaczyl,,,poczym popatrzyl ,popatrzyl i zapytal,,,a to twoj pies????? Czarni sie boja psow,,a ten pewnie jeszcze nie za bardzo sie mu spodobal,,bo malo rasowy i takie poluszasty:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Na kolejnej lekcji byl Berek,,,ale juz chyba przestal sie pytac co za dziwolagi wklejam!!!!!!:diabloti: -
Berek,nieporadny,sznaucerowaty Dziad Borowy.Trojmiasto.
wiewiora1 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A pozatym musi byc sprytne i szybkie,,,Bo np Alaska moglaby mieszkac na luzie,,i juz bylam o krok zalatwienia jej tego ,,,ale niestety,,,Berek jej wszystko wyjadal ,,,i niemilosiernie straszyl,przy jedzeniu,,,, Tak wiec potrzebujemy drugiego strusia pedziwiatra!!!!! -
Bo niedlugo zapomne jak wyglada Saga!!!!!:angryy:
-
Cieple odejscie balbiny 22,02,09
wiewiora1 replied to wiewiora1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak duzo Germanow przenosza psy:lol::lol::lol:( a to takie male potyczki z poczatkow pobytu w londku) A ja dzis wygrzebalam w swojej poczcie,,,,zdjecia Balbiny z czasow mlodosci ,,przeslane przez Brazowa,,,,kurcze ,,,ale ona kiedys wygladla,,,tzn jeszcze nawet nie tak dawno!!!! A teraz to juz taka starusienka,,,mala Ale niestety czasem nawet mimo checi,,,nie mozemy sobie pozwolic na psa czy tez na inne zwierzatko!!!,,,Mimo ze glowimy sie niemilosirenie co by tu zrobic ,,,!!!!! Ale naszczescie sa tez ci ,,ktorzy maja czasem lepsze warunki i moga przygarnac jakiegos bidulka ze schroniska!!!!oby Balbinie sie udalo!!!!! -
Wg mnie,,,nie powinien nic zalapac,,,,,Fakt faktem ,,,ze szczepienia byly dawno,,,ale chyba w schronie byl szczepiony oprocz wscieklizny zapewne na wirusowki!!!! Pozatym jak pisze brazowa ,,,schroniskowce sa bardziej odporne!!!To tak jak z nami,,,,my zajmujemy sie kotami czy psami z problemami grzybiczymi i nie zalapujemy tego swinstwa ,,ale zapewne osoba nie majaca kontaktu z tyloma wirusami i syfami szybko dorobilaby sie problemow skornych!!!! Miejmy nadzieje ze bedzie wszystko ok z Dino,,,,,mozna szybko zrobic tez badanie ,,choc ono na 100 nie daje pewnego rezultatu! Ale musi byc dobrze!!!!!
-
Alaska-czeka na cud ,czy zdąży dla kogos zatańczyc?3miasto
wiewiora1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']wiewiora pojde i Ci urwe ten rudy ,wieworczy ŁEPEK,nie zartuje tym razem.I prosze o bana zanim ta pania zamorduje.[/quote] Hej a co ja takiego powiedzialam,ze wielmozna Brazowa wkurczakowalam??? Nie wiem czy alaska moze paletac sie na luzie,,skoro berkowi odwala ,,a pamietam ,,ze nie pozwalal jej jesc,,,i bidula by szybciej wykorkowala niz co warte:roll: Brazowa a ty zaczepki nie szukaj ,,,bo wiewiora to waga ciezka!!!!:angryy: -
Cieple odejscie balbiny 22,02,09
wiewiora1 replied to wiewiora1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wiem jak w polsce,,,,ale w londku jest znow lato!!!Slonce ,cieplo krotkie rekawki,,wiec oby tak i bylo w ojczystym kraju,,,przy dunaju(a to tylko mi pasowalo do rymu:)) -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
wiewiora1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wredne_słonko']:lol: Pewnie, że Hop to świetny pies do kochania ale on się tak nie afiszuje. Dopiero w domku przy swoim człowieku będzie mógł się naprawde otworzyć.[/quote] No sloneczko,,!!!!Swieta racja!!!!! -
Cieple odejscie balbiny 22,02,09
wiewiora1 replied to wiewiora1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokladnie!!!!!!!Balbinka czeka na cud!!!!! -
Kara-ekonomiczna wersja psa-stróża.Trojmiasto.
wiewiora1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']ja tam nie widze dla niej mozliwosci znalezienia domu...ta padaczka do tego,no nie....[/quote] Kurcze a ja co do tego psa nie mam watpliwosci ze moze isc do domu!!!! Poznalam ja tylko dosc przelotnie,,,,,ale mysle ze spedzialam z nia wiecej czasu w ciagu 5 tyg niz ktokolwiek przez jej caly pobyt w schronie,,i na prawde mysle ze z nia jest wszystko ok,,,,(pomijajac tylko padaczke) -
Berek,nieporadny,sznaucerowaty Dziad Borowy.Trojmiasto.
wiewiora1 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Alergia,,alergia ,,alergia,,,,,bo na wscieklizne to juz za pozno:diabloti: -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
wiewiora1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tylko bez paniki mi prosze tutaj!!!!Hop jest grzeczny jako tako,,,i ma duze poklady milosci ,,i szuka domu,,,to fakt!!!!!A to ze mu czasem rozki wychodza,,,to juz inna sprawa,,,,,ale kto jest swiety niech podniesie reke,,,,a ja go obrzuce!!!!!:diabloti: -
KAMIEŃ SZCZĘŚCIA DLA MIKI.Szukamy bohatera :)Trojmiasto.
wiewiora1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dokladnie,,,,,niby nie widzi na spacerze obcych ludzi,,ale wiem ,,ze gdyby ktos do nas podszedl ona odebrac by to mogla jako powod do naszej obrony i nie bylo by wesolo,,,,, Ale gdyby ta opcje przeskoczyc,,,mloda moglaby sobie biegac luzem,,,,ale niestety,:razz:,za bardzo kocha swoich!!!! -
Cieple odejscie balbiny 22,02,09
wiewiora1 replied to wiewiora1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj z tymi firankami to zawsze byly jaja,,,my przybijalismy,,,,pracownicy se starali a psy za 10 min odrywaly czesto,,, Mielismy nawet eksperta ,ktory opracowal specjalny patent ,,zabezpieczajacy przd psia nuda i checia rwania firanek,,,,ale niestety i to nie przeszlo!!!!!!:evil_lol: Miejmy nadzieje ze buda ,sloma i mars Balbinie wystarczy!!!!! -
Alaska-czeka na cud ,czy zdąży dla kogos zatańczyc?3miasto
wiewiora1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A pozatym,,Nana i Alaska bardzo sie lubia,,,razem moga sie ze soba bawic i spedzac czas,,,tylko nie wiem,,,czy alaska teraz moze przebywac na luzie,,,, Bo jak ja bylam,,to pierwsze co,,to juz byla pierwsza pod bramka zeby ja wypuscic!!!!! -
Cieple odejscie balbiny 22,02,09
wiewiora1 replied to wiewiora1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby jej i marsowi ,,przed prawdziwa zima sie udalo ,,ich kosci sa bardzo slabe i moga nie wytrzymac kolejnych mrozow!!! Ciotka olka wie cosik o tym!!!:shake: -
Ale musze przyznac ze z poczatku to nikt jej nie lubil w schronisku,,, Byla ona wtedy w malym kojcu i jak sie wchodziolo ,,karmic czy dawac wode ,to ona wybiegala miedzy nogami i jak swiruska biegala,,,,bez tchu ,,nie mozna bylo jej zlapac,,poza tym,,jak juz prawie ja mialas to brudzila niemilosiernie,,,,skakala z radosci ,,,i na prawde STRUS PEDZIWIATR JAKICH MALO!!!!,,a po prostu potrzebowala wiecej przestrzeni dla samej siebie!!!1