Jump to content
Dogomania

wiewiora1

Members
  • Posts

    2877
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiewiora1

  1. Ponko,,,,wszystko co darmowe to na niskim poziomie,,,i tak wlasnie rzenujace sa moje kursy!!!!.....Smiac mi sie chce ,,co my tam robimy,,,,ale musze sie pokazywac na wykladach,,,bo jak raz zbieglam ,,to potem musialam sie dlugo tlumaczyc Martinowi wykladowcy!!!!!tak jakbym zbrodnie popelnila:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::angryy: A co do Miki,,to masz racje na te stare kosci ,,,dobre bedzie porzadne jedzonko z wyzszej polki!!!!!!!Aniolem jestes,,,,!!!!!Czyli jednak zachodzisz do Sopotu!!!!!A jak Gdynia???
  2. A co Ponka takiego wymyslila,,,,,ze Mika teraz nie gardzi jedzonkiem???? Ja na kursach komputerowych ,bawilam sie wrzucaniem zdjec Miki,,w dokumenty i moj nauczyciel zobaczyl,,,poczym popatrzyl ,popatrzyl i zapytal,,,a to twoj pies????? Czarni sie boja psow,,a ten pewnie jeszcze nie za bardzo sie mu spodobal,,bo malo rasowy i takie poluszasty:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Na kolejnej lekcji byl Berek,,,ale juz chyba przestal sie pytac co za dziwolagi wklejam!!!!!!:diabloti:
  3. dokladnie,,,,z niej mlody strus pedziwiatr!!!!!! Oby nie czmychala na zwiady do sasiadow tylko!!!!!!Przypomniala mi sie Tara gdynska,,,ktora mimo wieku i wagi ciezkiej powalila mury i poszla w odwiedziny do sasiada,,,,bo sie jej nudzilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol::evil_lol:
  4. A pozatym musi byc sprytne i szybkie,,,Bo np Alaska moglaby mieszkac na luzie,,i juz bylam o krok zalatwienia jej tego ,,,ale niestety,,,Berek jej wszystko wyjadal ,,,i niemilosiernie straszyl,przy jedzeniu,,,, Tak wiec potrzebujemy drugiego strusia pedziwiatra!!!!!
  5. Bo niedlugo zapomne jak wyglada Saga!!!!!:angryy:
  6. Oj nosowka to by go szybko rozlozyla,,,,wiec jesli teraz jest wszystko ok,,,,to zapewne ,,,twardziela ominelo to swinstwo,,,:multi::multi::multi::multi: Ale trzymac kciukow nie zaszkodzi na dalsze dni!!!!
  7. Tak duzo Germanow przenosza psy:lol::lol::lol:( a to takie male potyczki z poczatkow pobytu w londku) A ja dzis wygrzebalam w swojej poczcie,,,,zdjecia Balbiny z czasow mlodosci ,,przeslane przez Brazowa,,,,kurcze ,,,ale ona kiedys wygladla,,,tzn jeszcze nawet nie tak dawno!!!! A teraz to juz taka starusienka,,,mala Ale niestety czasem nawet mimo checi,,,nie mozemy sobie pozwolic na psa czy tez na inne zwierzatko!!!,,,Mimo ze glowimy sie niemilosirenie co by tu zrobic ,,,!!!!! Ale naszczescie sa tez ci ,,ktorzy maja czasem lepsze warunki i moga przygarnac jakiegos bidulka ze schroniska!!!!oby Balbinie sie udalo!!!!!
  8. Gady to beda w piatek,,,zobaczymy,,,,,jak wrocimy!!!!! A tego Gada bezpiecznie moge podrzucic!!!!!
  9. Wg mnie,,,nie powinien nic zalapac,,,,,Fakt faktem ,,,ze szczepienia byly dawno,,,ale chyba w schronie byl szczepiony oprocz wscieklizny zapewne na wirusowki!!!! Pozatym jak pisze brazowa ,,,schroniskowce sa bardziej odporne!!!To tak jak z nami,,,,my zajmujemy sie kotami czy psami z problemami grzybiczymi i nie zalapujemy tego swinstwa ,,ale zapewne osoba nie majaca kontaktu z tyloma wirusami i syfami szybko dorobilaby sie problemow skornych!!!! Miejmy nadzieje ze bedzie wszystko ok z Dino,,,,,mozna szybko zrobic tez badanie ,,choc ono na 100 nie daje pewnego rezultatu! Ale musi byc dobrze!!!!!
  10. Jak nana poszla ,,,,,to i kara musi isc na dniach,,,,do podobnych ludzi!!!!
  11. hop ,siup zmiana,,,,,,,,,,,,,,,,,mars gora!!!:multi:
  12. [quote name='brazowa1']wiewiora pojde i Ci urwe ten rudy ,wieworczy ŁEPEK,nie zartuje tym razem.I prosze o bana zanim ta pania zamorduje.[/quote] Hej a co ja takiego powiedzialam,ze wielmozna Brazowa wkurczakowalam??? Nie wiem czy alaska moze paletac sie na luzie,,skoro berkowi odwala ,,a pamietam ,,ze nie pozwalal jej jesc,,,i bidula by szybciej wykorkowala niz co warte:roll: Brazowa a ty zaczepki nie szukaj ,,,bo wiewiora to waga ciezka!!!!:angryy:
  13. Nie wiem jak w polsce,,,,ale w londku jest znow lato!!!Slonce ,cieplo krotkie rekawki,,wiec oby tak i bylo w ojczystym kraju,,,przy dunaju(a to tylko mi pasowalo do rymu:))
  14. [quote name='wredne_słonko']:lol: Pewnie, że Hop to świetny pies do kochania ale on się tak nie afiszuje. Dopiero w domku przy swoim człowieku będzie mógł się naprawde otworzyć.[/quote] No sloneczko,,!!!!Swieta racja!!!!!
  15. Dokladnie!!!!!!!Balbinka czeka na cud!!!!!
  16. [quote name='brazowa1']ja tam nie widze dla niej mozliwosci znalezienia domu...ta padaczka do tego,no nie....[/quote] Kurcze a ja co do tego psa nie mam watpliwosci ze moze isc do domu!!!! Poznalam ja tylko dosc przelotnie,,,,,ale mysle ze spedzialam z nia wiecej czasu w ciagu 5 tyg niz ktokolwiek przez jej caly pobyt w schronie,,i na prawde mysle ze z nia jest wszystko ok,,,,(pomijajac tylko padaczke)
  17. Alergia,,alergia ,,alergia,,,,,bo na wscieklizne to juz za pozno:diabloti:
  18. Tylko bez paniki mi prosze tutaj!!!!Hop jest grzeczny jako tako,,,i ma duze poklady milosci ,,i szuka domu,,,to fakt!!!!!A to ze mu czasem rozki wychodza,,,to juz inna sprawa,,,,,ale kto jest swiety niech podniesie reke,,,,a ja go obrzuce!!!!!:diabloti:
  19. Dokladnie,,,,,niby nie widzi na spacerze obcych ludzi,,ale wiem ,,ze gdyby ktos do nas podszedl ona odebrac by to mogla jako powod do naszej obrony i nie bylo by wesolo,,,,, Ale gdyby ta opcje przeskoczyc,,,mloda moglaby sobie biegac luzem,,,,ale niestety,:razz:,za bardzo kocha swoich!!!!
  20. Oj z tymi firankami to zawsze byly jaja,,,my przybijalismy,,,,pracownicy se starali a psy za 10 min odrywaly czesto,,, Mielismy nawet eksperta ,ktory opracowal specjalny patent ,,zabezpieczajacy przd psia nuda i checia rwania firanek,,,,ale niestety i to nie przeszlo!!!!!!:evil_lol: Miejmy nadzieje ze buda ,sloma i mars Balbinie wystarczy!!!!!
  21. A pozatym,,Nana i Alaska bardzo sie lubia,,,razem moga sie ze soba bawic i spedzac czas,,,tylko nie wiem,,,czy alaska teraz moze przebywac na luzie,,,, Bo jak ja bylam,,to pierwsze co,,to juz byla pierwsza pod bramka zeby ja wypuscic!!!!!
  22. Oby jej i marsowi ,,przed prawdziwa zima sie udalo ,,ich kosci sa bardzo slabe i moga nie wytrzymac kolejnych mrozow!!! Ciotka olka wie cosik o tym!!!:shake:
  23. Ale musze przyznac ze z poczatku to nikt jej nie lubil w schronisku,,, Byla ona wtedy w malym kojcu i jak sie wchodziolo ,,karmic czy dawac wode ,to ona wybiegala miedzy nogami i jak swiruska biegala,,,,bez tchu ,,nie mozna bylo jej zlapac,,poza tym,,jak juz prawie ja mialas to brudzila niemilosiernie,,,,skakala z radosci ,,,i na prawde STRUS PEDZIWIATR JAKICH MALO!!!!,,a po prostu potrzebowala wiecej przestrzeni dla samej siebie!!!1
  24. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121094[/URL] Ale mimo wszystko, trzeba zagladac do Marsa tutaj i dawac go codziennie na spacer ,na pierwsza!!!!
×
×
  • Create New...