Wanda o dzięki ci za fotencje dobra kobieto :loveu: W rewanżu mamy jakieś filmiki z twoich przebiegów, muszę tylko Pawła zmobilizować do wstawienia ich na necie, a to może potrwać ;)
[quote name='wendka'] Autor nieznany ze wskazaniem na Ule Ch. :cool3:
[/quote]
Rozumiem, że tak mogę je podpisać na stronie? :lol:
I dopiero zauważyłam, że sic! też sukę złapała, więc nie jest tak źle jak mi się wydawało :multi:
[quote name='sic!'] jak mi się jej maska podoba no! [/quote]
Maska jak maska, podwozie też ma niezłe ;) Muszę tylko jeszcze w ABS zainwestować :evil_lol: