[quote name='pszym']Hej oszołomy ;-)!!! Duże i średnie!!! I sędziuje P. Chwalibóg...:cool3:
Ja się nie zgłosiłem...:shake:[/QUOTE]
Już nas nie przezywaj - każdy może się mylić:diabloti: A ze mną już tak jest, że jestem w gorącej wodzie kąpana. Roksana wyj?ż z ukrycia - anulują zgłoszenie. Powiedzieli, że do piątku jest taka możliwość:lol: :lol: :lol: