Szybszy - niestety nie masz racji co do pewnego działacza TOZU.
Żadne psy od niego nie trafiają do Wólku i nie ma takich planów.
Dzwoniłam do Ciebie żeby to wyjaśnić, ale nie odbierałeś - jutro jadę do tego Pana - jak chcesz to zapraszam - sam z nim porozmawiasz i mam nadzieję że się przekonasz że to tylko plotka.