[quote name='LOGRUS Newfs'][COLOR=Navy][I][B]Witajcie
Wiem ,ze sa wystawy w tych dniach .
Napiszcie wyniki jak mozecie.
Prosze.
No i moze jakies fotki.
Zawsze fajne wstawiacie.
Anka
[/B][/I][/COLOR][/quote]
Wyniki z Nowego Dworu Mazowieckiego
[B]PSY
Posrednia
[/B]1649.GALLANT RED BOY ze Slavonina- .oc.dosk. lokata II
1650.OLIVER TWIST Ad Acte- oc.dosk [COLOR=Red][B]lokata I CWC :multi::multi:
[COLOR=Black]Otwarta
[/COLOR][/B][COLOR=Black]1651. BONNY BOY Bohemia Acro- oc.dosk. CWC NPwR
[B]SUKI
Szczeniąt[/B]
1652.Na Przykład OFELIA- oc. wo Najlepszy Szczeniak w Rasie [SIZE=2][B][COLOR=Red]BIS PUPPY II[/COLOR][/B][/SIZE]
[B]Młodzieży[/B]
1653.AMIYUI MEI Ahinsa
1654.ARMA Sun of Tybet- oc.dosk, [COLOR=Red][B]Zw.Mł NJwR i zakonczyła Młłodzieżowy Championat [/B][/COLOR]
1655.ASUMI ORI Ahinsa
1656.ATEA Sun of Tybet-oc.dosk lokata II
1657.COCO CHANEL Jaw Gród
(nie pamietam dalszych lokat)
[B]Pośrednia
[/B]1658.CANDY BABY Pumilo- nie obecna
1659.CLEO Tiramisu- nie obecna
[B]Weteranów
[/B]1660.GOLDENE SONNE Perypetia- oc.dosk [COLOR=Red][B][SIZE=4]BOB, BIS WETRAN, BOG IX
:laola:
[/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]mogłam cos przeoczyc, nie pamietam wszytskich wyników więc jezeli cos pomyliłam prosze o poprawki [/SIZE][/COLOR]
[/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR]