Jak to? Na klubówce tez juz nie ma baby?? Szkoda, fajne są takie małe szkraby ;) a pozatym mozna psiaka przyzwyczaic przynajmniej tak mi sie wydaje :oops:
No moze to dziwne, ale boje sie ze np. rozprosza go inne psy i nie bedzie chciał isc na ringówce albo ze nie ładnie stanie, no poprostu taka trema przed wystawa :oops::oops: ogolnie traktuje to jak zabawe, ale i tak sie troszke przejmuje..
:loveu::loveu::loveu::loveu: Neluska jest taka słodziutka ze nic tylko sie w niej zakochac i ja tam w to nie uwierze ze taka niegrzeczna jest :lilangel::angel:
Tak strasznie blisko to nie mam, bo jakieś 200 km :) no moze nie całe :) ale w najbliższym czasie bliżej nie będzie, chciałabym sie tez wybrac do Opola na klubówke, ale narazie to tylko chęci :)
Chciałabym sie pojawić w Nowym Dworze Mazowieckim :) sedziuje tam P. Janusz Opara niestety nie slyszałam żadnych opini na jego temat, moze ktoś go zna? To moj pierwszy shihtzak, miałam keidys lhasaczka, niestety nie rodowodowego, ale zdarzył sie nieszczesliwy wypadek, bo pieska potrącił samochód :-(:-(
W walentynki 5 miesięcy skończył, skubany rośnie szybciutko strasznie :lol: ostatnio sobie przeglądałam fotki jak tylko go odebrałam to takie maleństwo a teraz juz 5 kg wazy:oops::oops:
No nareszcie jakas luźniejsza atmosfera.. przez pewien czas sie nie odzywałam bo az strach bylo cos powiedziec :p..raz sie odezwałam i wkleiłam fociaki Oleczka ale nikt nawet uwagi nie zwrocił :-( tak byli wszyscy zajęci nazwijmy to dyskusja..
ale to nie ja zaopiekowałam sie Kubusiem dopiero dzisiaj zauwazylam ten wątek i zobaczyłam na wczesniejszych stronach jego zdjęcia i po prostu mnie zamurowało :mad:
[quote name='anielica']KUBUŚ, znaleziony koło Lublina, prawie ślepy, z poderżniętym gardłem, strasznie pobity :-(
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/3084/146810cz.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/139/146830nu.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/1352/146842il.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/3311/146802ow.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
o boze to cud ze wogóle przeżył, to niewiarygodne jak ludzie potrafia być podli :angryy: ale naszczescie sa tez tacy którzy ta podłość innych naprawiają :multi:
słyszeliście o tym [URL="http://wydarzenia.wp.pl/kat,33314,wid,8191389,wiadomosc.html"]http://wydarzenia.wp.pl/kat,33314,wid,8191389,wiadomosc.html[/URL]
po prostu szok:crazyeye::angryy::mad: nie radze zaglądać jezeli nie ma sie mocnych nerwów
No pewnie że rozumiem ja mam sporo na głowie chociaz dopiero gimnazjum, a co dopiero w klasie maturalnej, ale życze powodzenia na maturze..
i przesyłam pozdrowienia dla Zyzia od mojego Olcia ;)
Ja niestety nie byłam jeszcze na żadnej wystaiwe więc nie znam sędzi, ale z tego co wyczytałam[SIZE=2] to w[/SIZE] Nowym Dworze grupe 9 sędziuje [SIZE=1][COLOR=#005633][B]Zygmunt Jakubowski i
Janusz Opara [/B]
[/COLOR][/SIZE]