Jump to content
Dogomania

Ania_i_Kropka

Members
  • Posts

    7140
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania_i_Kropka

  1. [quote name='Bejotka'] Niestety, z adopcji wrócił Pluton (jaki powód?) już usuwam ogłoszenia...... Plutona ogłoszę ponownie jak poznam przyczynę, dla której wrócił[/QUOTE] Pluton ma bardzo silny lęk separacyjny. W domu strasznie niszczył. Państwo próbowali go zostawiać na podwórku, ale rozrywał siatkę lub przeskakiwał ogrodzenie i uciekał z posesji. Nie uciekał daleko i zawsze sam wracał do domu, ale dom był przy bardzo ruchliwej drodze.
  2. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aTUpNDOy3hg/U76wMj_XJwI/AAAAAAAAJdM/JEwH7V1qXhw/w640-h445-no/DSC_0317.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-v66Vv61AaFs/U76wNkEvgfI/AAAAAAAAJdg/AeAjleAZm14/w640-h458-no/DSC_0320.JPG[/IMG]
  3. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-u4kgNasAV4U/U76v9kxF-nI/AAAAAAAAJZs/7KVJJjLfCuc/w640-h468-no/DSC_0099.JPG[/IMG] Czarek to ok 2-3 letni duży, kruczoczarny mieszaniec. Jest bardzo towarzyski i przyjazny. Ten pogodny i wesoły młodziak, który jest zawsze gotowy na spacer i szaleństwa w lesie. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0jaNU3uiz3s/U76wLDgYlKI/AAAAAAAAJc4/Eann-NHID5A/w640-h430-no/DSC_0297.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-arVJqNxVkUw/U76wLxvp07I/AAAAAAAAJdc/bN8dMP--5Fc/w640-h435-no/DSC_0302.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dl-y6X4U44g/U76wMJa3u9I/AAAAAAAAJdI/RJu_xMOiPSw/w357-h545-no/DSC_0308.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EMtQl6UxxNA/U76wMg5wAzI/AAAAAAAAJdY/-DrviRzFDng/w640-h400-no/DSC_0309.JPG[/IMG]
  4. Pluton został znaleziony na jednym z olsztyńskich osiedli. Biegał zdezorientowany w kolczatce z przypiętą smyczą. Początkowo był przerażony i zdezorientowany. Nie chciał mieć nic wspólnego z ludźmi. Teraz jest dużo lepiej. Cieszy się na widok pracowników i wolontariuszy. Chętnie wychodzi na spacery. Jest łagodnym i wesołym dużym psiakiem. Ma ok 2 lat. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sKBRkwjlKtQ/U76v6Ywqv1I/AAAAAAAAJY4/G6BDeVGbyu0/w640-h433-no/DSC_0082.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kW9neLawMSI/U76v7igiXdI/AAAAAAAAJZQ/zmqYCWBqttw/w640-h453-no/DSC_0085.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UyxHZonnLHM/U76v75eztqI/AAAAAAAAJZU/hnV6YCRGf5E/w376-h544-no/DSC_0090.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PdsRngx5b3s/U76v7q8-6uI/AAAAAAAAJZM/lS_QR2nCEyY/w411-h545-no/DSC_0093.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1HDROvINtBQ/U76v8wN0CWI/AAAAAAAAJZg/a4UwifYTVZM/w640-h426-no/DSC_0097.JPG[/IMG]
  5. [quote name='Bejotka'][B]Atos, Berta, Czarek, Gren, Kali, Koka, Lord, Lusia, Miś Uszatek, Pipi, Pluton, Puszek, Rocky, Tajfun, Togo[/B] - nie mają ogłoszeń. Dziewczyny - dajcie fotki i opisy ww. psiaków, to je ogłoszę. Potem idę na urlop i będzie drobna przerwa...[/QUOTE] Lord i Togo mają domki :multi: Gren to ok 1,5 roczny mix husky. W stosunku do ludzi jest przyjazny i łagodny. Niestety nie toleruje innych psów i kotów. Gren jak na huskowatego kawalera przystało jest niezależny i bardzo energiczny. Będzie idealnym towarzyszem dla aktywnych ludzi znających rasę. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8lFtHMEpdso/U76v4VwEIqI/AAAAAAAAJYk/gCjtyH2tLeY/w640-h467-no/DSC_0061.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5s8xAeBUP_w/U76v4cBIHDI/AAAAAAAAJYc/xwBtnBuKGWs/w623-h480-no/DSC_0063.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PofX7Dk2I4U/U76v4--8oCI/AAAAAAAAJYg/P86UNO9ImME/w376-h544-no/DSC_0074.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BnUhhZLUT20/U76v56Qq-XI/AAAAAAAAJYw/r_lbtc4Os4I/w640-h457-no/DSC_0076.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tHV2JQn1fkk/U76v6YCZB-I/AAAAAAAAJY8/jdq2NonToyM/w570-h480-no/DSC_0078.JPG[/IMG]
  6. Nowe domki mają: Lucky:multi: i Manor :multi:mieszkali w jednym boksie teraz śpia w jednym łóżku: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5B0dVdIshHg/U7mh78tX9QI/AAAAAAAANZA/iSQEOg6x9ZY/w726-h545-no/DSC_0453.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8u0GiSwy7z4/U7miJOWyvKI/AAAAAAAANZc/0XQ2OWjRPjU/w757-h545-no/DSC_0174.JPG[/IMG] Fifi :multi: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wEeMMO-AIRs/U7mieNRYdLI/AAAAAAAANaE/4ngPp3JAaKA/w800-h533-no/IMG_2963.JPG[/IMG] Julka ( dzieki ogłoszeniu Bejotki :loveu:) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NwI73Lb1WE4/U7mii1YyQFI/AAAAAAAANaQ/K88E1sEFr9w/w734-h545-no/DSC_0085.JPG[/IMG] Goldi :multi: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Cc859GoXjz0/U7mmDXVOx_I/AAAAAAAANdk/QmYJUiJvM0Q/w727-h545-no/IMG_1434.JPG[/IMG] Oraz wszystkie psie maluchy :multi:
  7. W tym tygodniu odeszły od nas dwa psiaki::-( Tola ["] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VmZaNdBYAsc/U7hJYOCWBmI/AAAAAAAANW4/BrkIITnU6QI/w780-h548-no/DSC_0627.JPG[/IMG] Polo ["] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Sl8Ox-ZwuI8/U7hJnl0vBVI/AAAAAAAANXY/qYtaKyCjbak/w780-h548-no/DSC_0109.JPG[/IMG]
  8. [quote name='Bejotka']Były jakieś adopcje w weekend? [/QUOTE] W piątek do domu pojechała Alaska:multi: ( dzięki ogłoszeniom cioci Bejotki:loveu:) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-N854e0g1pzQ/U4dw-bHOdcI/AAAAAAAAGt8/4gS1SjEeDcw/w1015-h826-no/DSC_0159.JPG[/IMG] Domek ma również Pinka, którą codziennie rano widuje na spacerach:multi: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ent3KRSBiso/U52E6oqLX7I/AAAAAAAAHIU/8QmA1PzK_f8/w1110-h826-no/DSC_3151.JPG[/IMG]
  9. [quote name='Bejotka']Nie mają ogłoszeń 3 psy: Koka, Roni i Tadeusz. Dwa ostatnie nie nadawały się do adopcji kiedy ostatnio pytałam. Może już? :)[/QUOTE] Tadeusz nadal bez zmian. Roni robi postępy i może powoli szukać doświadczonego i bardzo odpowiedzialnego domu. Roni zaczął regularnie wychodzić na spacery. W stosunku do ludzi, których zna nie wykazuje agresji. Niestety ma nadal problem z obcymi. Gdy jest na smyczy nie pozwala podejść do opiekuna, broni go za wszelką cenę. Idealny dla Roniego byłby dom z dużym i dobrze zabezpieczonym ogrodem. Byłby idealnym psem stróżującym. Kilka nowych fotek Roniego: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XgAR4CXPG60/U4pTZy_zfaI/AAAAAAAAIAM/2vrTOUxk5G0/w800-h531-no/DSC_0641.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kSCqqAg6-TA/U4pTaTlJVjI/AAAAAAAAIAY/ozBkhUos4PU/w361-h544-no/DSC_0644.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NcLEgjcSB2o/U4pTcFFKBkI/AAAAAAAAIA8/6smNTqCopfM/w800-h531-no/DSC_0648.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gUxzqlahkjI/U4pTbMcAD1I/AAAAAAAAIAo/r8K1us5VnZE/w800-h531-no/DSC_0646.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eYFVl63Dr9Q/U4pTZOK57II/AAAAAAAAIAs/JjzJFyQGvdg/w800-h531-no/DSC_0640.JPG[/IMG]
  10. [quote name='Bejotka']Czytam na stronie, że w programie "Nie tylko my" bierze udział m.in. Chojrak. Jakiś czas temu była informacja, że Chojrak został adoptowany. Czy coś się zmieniło?[/QUOTE] Chojrak ma domek, bieze jedynie udział w szkoleniu. Chłopak miał duze problemy behawioralne, ale jest już dużo lepiej.
  11. Pinka została znaleziona niedaleko Jeziora Długiego. Była przywiązana do drzewa. Sunie przygarnęła osoba, która ja znalazła. Niestety Pinka cierpi na lek separacyjny i pozostawiona sama niszczyła i załatwiała sie w domu. Jej opiekunce zabrakło cierpliwości i tak sunia znalazła sie w schronisku. Pinka jest początkowo przerażona i niedotykalska teraz bardzo towarzyska i przyjazna psinka. Pinka szuka domu na zawsze z rodziną, która z nią popracuje i nauczy życia w domu. Lucky ma ok 5 miesięcy. Początkowo jest nieśmiały, ale bardzo szybko przekonuje się do ludzi. Na spacerach bawi sie i szaleje jak każdy maluch. Jest troszkę niesforny, ale szybko sie uczy. Dżolo ma ok 3 lat. Jest dużym psiakiem w typie ONka. Jest spokojny i zrównoważony. Na spacerach cieszy się i bawi jak młodziak. Jest łagodny i towarzyski. Świetnie dogaduje się z suczkami, ale nie przepada za psimi panami.
  12. [quote name='Bejotka']Czekam na opisy Linki, Balu i Gandzi :)[/QUOTE] Linka trafiła do schroniska w złym stanie. Była wychudzona i zaniedbana. Do tego miała 5 małych szczeniaków. Obecnie Linka jest odkarmiona, jej sierść jest lśniąca. Sunia jest bardzo towarzyska i przyjazna. Uwielbia ludzi i zawsze jest gotowa na spacer. Dobrze dogaduje się z innymi psiakami. Balu jest dużym dzieciakiem. Choć ma niecały rok zdążył już zaznać wiele złego ze strony ludzi. Jest bardzo nieufny, początkowo nie podchodził do ludzi. Obecnie jest dużo lepiej. Wczoraj był na swoim pierwszym spacerku i radził sobie bardzo dużo. Balu potrzebuje kochającego i wyrozumiałego właściciela, który pokaże mu, że człowiek nie jest taki zły i pozwoli mu cieszyć się życiem. Idealny byłby dom z innym psiakiem. Gandzia ma ok roku jest bardzo pozytywną i wesołą suczką. Kocha ludzi i cieszy sie każdą chwila spędzoną z człowiekiem. Jest energiczna i skora do zabawy.
  13. Odszedł 17 letni Mały :-( [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--n7j2znQ4G0/U4tTPjvMrjI/AAAAAAAAMjQ/VIbhkLj1Fsg/w769-h542-no/DSC_0450.JPG[/IMG]
  14. Ika :multi: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QhLFcIMZ_uA/U5N0WWHCBcI/AAAAAAAAMwA/fD-WAAaGCTQ/w800-h531-no/DSC_0724.JPG[/IMG] Oraz 3 szczeniaki:multi:
  15. W ubiegłym tygodniu domki znalazły: Biedronka :multi: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WxRYdUXdktM/U5Nz2PfzYgI/AAAAAAAAMvA/juaPvoATnO4/w403-h542-no/DSC_0742.JPG[/IMG] Edi :multi: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AAE-XKGKwgM/U5Nz5e9CZpI/AAAAAAAAMvQ/2oHa7YSm8CM/w741-h542-no/DSC_0584.JPG[/IMG] Bolo:multi: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uFmJeQRDTLA/U5Nz9-rk-6I/AAAAAAAAMvc/Vs98IyKDX7M/w804-h542-no/DSC_0566.JPG[/IMG] Miłosz :multi: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uqAyLWXMftk/U5N0B5kTNuI/AAAAAAAAMvo/8_jD_Z9lseg/w689-h542-no/DSC_0115.JPG[/IMG] Sonia ( dzięki ogloszeniom Bejotki) :multi: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BACEakAHd-8/U5N0Ore1ZwI/AAAAAAAAMv0/XEOQRwLVKEE/w800-h531-no/DSC_0754.JPG[/IMG]
  16. Daisy została znaleziona jako szczeniak. zamieszkała u ludzi, którzy ja znaleźli. Wydawało się, ze sunia miała szczęście i pomimo kiepskiego startu w życiu będzie szczęśliwa do końca swych dni. Niestety okazało sie, ze Daisy ma lęk separacyjny. Sunia gdy zostawała sama niszczyła i szczekała. Jej problemy behawioralne były przyczyna oddania suczki do schroniska. Początkowo mała była przerażona i zdezorientowana, teraz jest dużo lepiej. Daisy jak każdy szczeniak kocha wszystkich i wszystko. Jest energiczna i wesoła. Ma ok 6-7 miesięcy.
  17. Belfer pewnego dnia pojawił się pod jedną z olsztyńskich szkół. Jest bardzo energicznym i wesołym ok 3 letnim psiakiem w typie husky. Belfer powinien trafić do osoby mającej doświadczenie z psami. Ma bardzo zdecydowany charakter. Gdy coś mu się nie podoba potrafi użyć zębów. Nie powinien mieszkać w domu z dziećmi. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xlvt1Mz-oIo/U4pSTISJf3I/AAAAAAAAHsM/y9DUJm9cF0U/w800-h531-no/DSC_0106.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2EfzUWnae7k/U4pSUnAeonI/AAAAAAAAHsg/eq_rNEIaybM/w800-h531-no/DSC_0111.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mXaNP-Zchxs/U4pSV5BLUGI/AAAAAAAAHt8/o4ceDDrvBJM/w800-h531-no/DSC_0114.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/9UZbNn8AMpXfnivfCvlkIGTbmepS4TqdLM1OX0Wvf6Y=w800-h531-no[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/bHRjULCy1c4bja4FAoJRgoIr2gJh5Bjw3Ur-mdzJ2DU=w800-h531-no[/IMG]
  18. [quote name='anetek100']o masz jaki Ottuś fajny:([/QUOTE] Julian w wersji XL
  19. Riki ok roczny niezwykle towarzyski i pozytywny psiak, który kocha wszystkich i wszystko. Uwielbia spacery i zabawy z człowiekiem. Swoim optymizmem i radością życia zaraża innych. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VI7B4TcnTO8/U4pSLkobhUI/AAAAAAAAHqw/yBc2UhhNfuw/w800-h531-no/DSC_0088.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ESlP0HIhRLc/U4pSK8ezzhI/AAAAAAAAHqA/railo8gOJ5w/w800-h531-no/DSC_0085.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-m4aqv32i99I/U4pSKFcNBGI/AAAAAAAAHpo/-6B11wTMwEg/w800-h531-no/DSC_0083.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XiHacgscFhM/U4pSIgqFjcI/AAAAAAAAHp0/J3XbUncONtk/w800-h531-no/DSC_0079.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PbuprhYzoc4/U4pSH4xh3wI/AAAAAAAAHpE/jAlUfEYXYCg/w360-h542-no/DSC_0076.JPG[/IMG]
  20. Otto trafił do schroniska po śmierci właściciela. W ciagu jednego dnia jego świat sie zawalił. Stracił ukochanego Pana i dom , który znał. Otto całe życie był domowym psem, a teraz kanapę zamienił na schroniskową budę. Ottuś jest spokojnym, starszym Panem. Na spacerach dziarsko maszeruje u boku człowieka. Uwielbia pieszczoty i głaskanie. Ma ok 9-10 lat. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Cvg94kxA9Mg/U4pTj55KBOI/AAAAAAAAIC4/6eKPsC0oxEY/w800-h531-no/DSC_0680.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GCm-LTd3h9k/U4pTiq2zr2I/AAAAAAAAICs/_joGzh25-_A/w800-h531-no/DSC_0678.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GLT6kIpc9oI/U4pTml5TrYI/AAAAAAAAIDo/IpO2xU6SNWk/w800-h531-no/DSC_0687.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JgWufkXU9K0/U4pTmCWLAUI/AAAAAAAAIXo/ZdEkulluxvw/w800-h531-no/DSC_0686.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-a3l4pwbx9lo/U4pTo29LnhI/AAAAAAAAIEo/hoDdQhx-vKY/w800-h531-no/DSC_0692.JPG[/IMG]
  21. W niedzielę zawieźliśmy do nowego domku do Poznania Gizma. Bejotka bardzo dziękuje za ogłoszenia:loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Sab5bNHWUvQ/U4tTEpZ43LI/AAAAAAAAMjI/vIo2I7hNOfQ/w762-h548-no/DSC_0312.JPG[/IMG]
  22. W ubiegłym tygodniu nowe domki znalazły: Blanka: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gUujGqjxgpI/U4tSvlqU74I/AAAAAAAAMiQ/ZeSQRxLB-Io/w731-h548-no/DSCN9458.JPG[/IMG] Papaj: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-b3ncEVHhRJ8/U4tS3gnpqLI/AAAAAAAAMio/A6cmnq2j6Og/w751-h548-no/DSC_3142.JPG[/IMG] Bachus: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bvv6IsgMrzA/U4tV2D0YsyI/AAAAAAAAMmw/rBwcdSG99KQ/w360-h542-no/DSC_0121.JPG[/IMG] W sobote do domów pojechali: Korek: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pJKHNx0vhjQ/U4tSz5YqmNI/AAAAAAAAMic/g2PoBXw8Zlc/w703-h548-no/DSC_3269.JPG[/IMG] i Pról: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ipt-6YxqWnU/U4tS_xHLetI/AAAAAAAAMi0/m1DqOQ5jaLQ/w720-h548-no/DSC_0066.JPG[/IMG]
  23. [quote name='Bejotka']I jeszcze opisy obu suczek... :)[/QUOTE] Pika została porzucona przez swoich właścicieli. Sunia ma ok 7 miesięcy. Jest wulkanem energii, gdy tylko wychodzi z boksu biega, skacze i zaprasza wszystkich do zabawy. Pika kocha wszystkich i wszystko Daisy została oddana do schroniska z powodu alergii. Od szczeniaka mieszkała w bloku. Jest bardzo czystym i grzecznym psiakiem. Wychowywała się z dziećmi. Daisy jest radosnym i towarzyskim psim podrostkiem. Ma ok 7-8 miesięcy.
  24. Trzymajcie kciuki za zdrowie Budiego. Chłopak ok 3 tyg temu zaczął gorzej się czuć. Był osowiały, nie miał apetytu. Bardzo schudł. Jego węzły chłonne były nienaturalnie powiększone. Pojechał na badanie do Polikliniki. Diagnoza chłoniak złośliwy. Bez leczenia zostało mu max 3 miesiące życia. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw lekarze podjeli decyzje o zastosowaniu chemioterapii. Bud wszystkie wyniki krwi ma w normie, jest młodym psiakiem w dobrej kondycji i przede wszystkim ma ogromna wolę życia. Budi chce żyć i chce walczyć. W Czwartek dostał pierwszy wlew z chemią. Czuje się dobrze. Ma apetyt, chętnie wychodzi na spacery i zacząą bawić się piłeczką. Przed nim jeszcze długa droga, może być różnie, ale liczymy na to że mu się uda i pokona chorobę. Obecnie Budi przebywa w hotelu pod stałą opieka Pani doktor. Idealny byłby dla niego Dt lub najlepiej stały. W domowych warunkach u boku kochającego człowieka na pewno szybciej wracał by do zdrowia. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uHmxQ3brUp8/U4oVnO8dyzI/AAAAAAAAJWk/US2g8xlzE4o/w731-h548-no/20140529_150325.jpg[/IMG]
  25. [QUOTE]Dzień dobry! Dzisiaj mija miesiąc od kiedy Lilka jest z nami. Nasza psina już całkowicie się zaaklimatyzowała w nowy domu i choć lubi kopać dołki, a swoje zabawki z prędkością światła przerabia w strzępy, jest spokojna i bardzo przyjacielska. Każdego gościa przywita radosnym merdaniem ogonka :) Dalej razem z całą rodzinką, nie możemy zrozumieć jak można było porzucić tak cudownego psiaka jakim jest Lilka. Na szczęście znalazła dom, w którym jest kochana i bardzo szczęśliwa :) Dołączam kilka zdjęć naszej Lilki ;) 1. Lila i atak na pluszowego misia 2. Popołudnia drzemka 3. Na spacerze :) 4. Nasza Lilka. Tutaj mogą Państwo zobaczyć jak opanowała misia z pierwszej fotografii ;) Prawdziwy niszczyciel :D 5. A tutaj grzecznie sobie śpi w swoim kojcu :) Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XPrU1TYWsvo/U3-Zf10YLXI/AAAAAAAAJV0/ohIzj6fDlcQ/w640-h360-no/Lila.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hmdGHgmmlmg/U3-ZgItdXOI/AAAAAAAAJWA/5gUQ3UBonTQ/w640-h360-no/Lila2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ur09bs1GRs8/U3-ZfY1dIAI/AAAAAAAAJVw/ZQ3ilqy6VeM/w412-h549-no/Lila+3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RDiDH1vCJmc/U3-ZfSB6KuI/AAAAAAAAJV8/ur0AfoAegNM/w412-h549-no/Lila+4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-a4jnEWoCXHw/U3-ZfaRBZXI/AAAAAAAAJWI/zTPiTSAqR58/w640-h480-no/Lila+5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...