-
Posts
10148 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Edi100
-
[quote name='Paoletta']dobra. twardym trzeba być, nie miętkim. dziś gadam z wetem. a Entek rośnie, że aż strach :) już mamy 13kg :D[/QUOTE] Kawał faceta i szczęśliwa trzynastka:):)
-
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
Edi100 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Myslami i ja jestem. Mi np dogo kulało straaaaaaaaaaaaaaaaaasznie. Może dlatego tu tak ucichło, bo innym też? -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Edi100 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolina_g_k']Jesli chodzi o Etiudę-Malinkę-Nukę to wszystko w jak najlepszym porządku. Państwo zakochani, napisali, że sunia wspaniale się zaaklimatyzowała, że jest wesoła ale grzeczna, pięknie chodzi na smyczy i załatwia się na spacerach. Rośnie jak na drożdżach i ma wilczy apetyt. Moja malutka ;)[/QUOTE] Super!:)Szczęśliwości:) -
[quote name='Helga&Ares']Jestem po rozmowie z weterynarzem. PROMYCZEK się ożywił,dzisiaj nawet zaszczekał, leki dają pożądane efekty i w przyszłym tygodniu może opuścić klinikę. Szukamy wobec tego transportu do Gliwic, a w zasadzie pod Gliwice, do wspaniałej Teresy Borcz. Zaraz zmieniam tytuł:multi:[/QUOTE] Wspaniałe wiadomości:) Hip hip, hurra:)
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Edi100 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lara']Laska ma ogloszenia na: adopcjapsa.pl adopcjepsow.org mojpupil.pl przygarnijzwierzaka.pl psy.pl adopcje.org reszta wkrotce :-D[/QUOTE] Kciuki mocno zaciskamy!!!! -
[quote name='Helga&Ares']Kochani, jeżeli w weekend weterynarz potwierdzi, że Promyk może iść w świat, to wtedy poproszę go o spis leków, jakie Promyk będzie musiał zażywać, tak, żeby Dzenifer była świadoma na co się pisze. Poza tym, jeśli wszystko wypali, w sobotę będzie wizyta adopcyjna u Dzenifer w domu. Ewentualny transport będzie potrzebny na przyszły tydzień.[/QUOTE] To kciuki za zdrówko, za wizyte i za domek;)
-
[quote name='Helga&Ares']Dzisiejszy Champuś spacerkowy ;) [url]http://picasaweb.google.com/dm6172/Champus270110#[/url][/QUOTE] Oczy cieszy. Serce też:):)
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Edi100 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Wybaczcie mi ale muszę:[url]http://www.dogomania.pl/threads/178053-Sunia-mix-Pona-zwyrodnienie-krAE-gosA-upa-Potrzebne-na-CITO-wsparcie-by-mogA-a-dalej-zyAE[/url] -
[quote name='Edi100']Ja też nieśmiało zapytuję[/QUOTE] Juz ujrzałam. Słodziak!!:)
-
Jestem i ja. Bosz, te zdjęcia:(:( Zabrakło tchu, słów:(:( To jakaś masakra, tragedia:( Jak mogę pomóc, co zrobić? Jestem w gotowości.
-
[quote name='zula131']Czy zaordynowany lek działa? Lepiej się czujesz, piesku?[/QUOTE] Ja też nieśmiało zapytuję
-
[quote name='Paoletta']Dziś postanowiłam wysterylizować Lusię. Bo jak tak siedzę i myślę to nie przychodzą mi do głowy żadne argumenty 'przeciw', a wiele 'za'. Co o tym myślicie? Jakie są minusy i zagrożenia? Poza tyciem, które jest do opanowania. A plusy?[/QUOTE] Plusy, to przede wszystkim ochrona przed ropomaciczem i np rakiem tzw gruczolakami. Nawet kiedy sa operowane to i tak są póxniej przezuty:(