Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. [quote name='kach']Ja okolice kłodzka moge ja u nas ogłosic a jakby znalazł sie transport mogę ja zabrac do siebie na ds.[/QUOTE] Łoł:) Kochana:)Napisz cosik o sobie:) Domek nie wychodzący?:)
  2. Żmigród, to dolny Śląsk:) 48 km od wrocławia w kierunku na Poznań:)
  3. [quote name='kach']gdzie cita jest ja ja mogę ogłosić do gazetki ale dolny ślask wiec jak by z transportem było?[/QUOTE] Ma tylko ogłoszenia, takie lokalne w Żmigrodzie:( Tylko, że nie zadzwonił ani jeden telefon:(
  4. [quote name='Wisełka']I co tam u Supełeczka naszego kochaniutkiego??? :razz:[/QUOTE] Ja też czekam z zapartym tchem.
  5. [quote name='maksiulab']dziękuję w ich imieniu:) to dzięki nim nauczyłam się jak trzeba traktować zwierzęta. Sonia wychodzi często na dwór, powącha trochę i zaraz chce wracać do domu, wczoraj moi rodzice jak wracali od weterynarza to wzięli ją na dłuższy spacer i dopiero wtedy się załatwiła. Poza tym uwielbia pieszczoty, sama podchodzi bierze mordką rękę żeby ją głaskać:)[/QUOTE] Ona dziękuje w ten sposób za ocalenie.
  6. Help:( Pomocy w ogłoszeniach. Papierowe u nas wywieszone i cisza:(
  7. [quote name='maksiulab']Sonia czuje się coraz lepiej, dzisiejszą noc przespała w łóżeczku z moimi rodzicami:) w domu już się zachowuje normalnie, ale na dworze dalej się wszystkiego boi i nie wiem dlaczego załatwia się tylko raz dziennie.[/QUOTE] Ze strachu trzyma biedna:( Cieszę się że poznaje domowe życie:) Masz wspaniałych rodziców:)
  8. [quote name='xmartix']a ja grzeję klawiaturę do ogłoszeń :)[/QUOTE] Martuś, masz szczęśliwą rękę. Coś o tym wiem:)
  9. [quote name='BajkaB']Jedziemy do weterynarza!Trzymajcie kciuki oby była porawa.Po powrocie relacja[/QUOTE] Trzymamy z całych sił!!!!!!!
  10. [quote name='stonka1125']dostałam parę zdjęć mmsem, powstawiam później, sunia nie miała imienia ale jest już Sonią :) [SIZE=3][COLOR=Purple][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][/SIZE][/QUOTE] Wytworne imię:) Kochana, martwią mnie te co zostały...:(
  11. Wierzę, że każda godzina, każdy dzień przyniesie lepsze zdrówko. Bardzo mnie ujął za serce. Bardzo.
  12. [quote name='maksiulab']ja będę jechać w środę do rodziców to wezmę aparat i porobię suni jakieś fajne zdjęcia:)[/QUOTE] Miło będzie popatrzeć:) Czy Sunia ma jakieś imię?:) Bosz, jak dobrze że Ona ocalona.
  13. Jest mi tak przykro, bo jeszcze nie mam się czym podzielić:(:(:(
  14. [quote name='maksiulab']sunia jest po wizycie u weterynarza, na szczęście jest zdrowa:) teraz jest na spacerku, rodzice mówią że ładnie na smyczy chodzi i zaczyna się przekonywać do nich:)[/QUOTE] Tak się cieszę:):)
  15. [quote name='xmartix']super że udało się 1 uratować mi coś świta w głowie o czym piszecie z Edi.. ale proszę o info na pw jak mozecie.. a macie zdjecia?[/QUOTE] Martuś, wyślij mi na pw swój e mail.
  16. [quote name='ludwa']Chłopak jest silny, skoro nie poddał się do tej pory, to należy miec nadzieję, ze będzie dobrze:) Zresztą on patrzy tak...Będzie żył. To nie są oczy odchodzącego psiaka...[/QUOTE] Tak! On tak pięknie patrzy!
  17. Supełku, mam nadzieję że paskudztwa ustąpią i że będziesz zdrów. Życzę Ci tego z całego serca!!!
  18. [quote name='maksiulab']cieszę się bardzo że udało nam się pomóc. chociaż jeden z tych psiaków spędzi dzisiaj noc w bezpiecznym domu:)[/QUOTE] Tak to prawda:):):)
  19. [quote name='Kamila28']hej, dopiero zajrzałam, jestem z Legnicy, jak coś to mogę w czymś pomóc....macie te zdjęcia psiaków??? wysyłam link znajomym[/QUOTE] Na pewno! Stonka się zapewne z Tobą skontaktuje. Dziękuję że jesteście:)
  20. [quote name='maksiulab']sunia jest rzeczywiście w złym stanie, boi się strasznie wszystkiego, na dworze cały czas się chowała za mną, poza tym jest przekochana, cały czas się tuliła do nas i lizała nas po rękach. Nasz szalony Maks to chyba było dla niej za dużo więc odwieźliśmy ją do moich rodziców którzy chętnie się nią zaopiekują, jutro pójdą z nią do weterynarza i zrobią jej zdjęcia. Podobno ma ok.5 lat (tak nam mówili na miejscu). mam nadzieję że udało nam się pomóc.[/QUOTE] Bardzo! Przeogromnie dziękuję ja także. Jesteś nieoceniona! Pozdrawiam:)
  21. [quote name='stonka1125']doszły zdjęcia?[/QUOTE] Tak, mam. Matko kochana:(
  22. Jeśli jest tak faktycznie, jak podejrzewasz, to nie możemy tego tak zostawić...!
  23. [quote name='stonka1125']zaraz jak będą foty ruszam z allegro błagalnym[/QUOTE]Oby im się poszczęściło.
×
×
  • Create New...