-
Posts
10148 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Edi100
-
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Edi100 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']I co tam u Supełeczka naszego kochaniutkiego??? :razz:[/QUOTE] Ja też czekam z zapartym tchem. -
[quote name='maksiulab']dziękuję w ich imieniu:) to dzięki nim nauczyłam się jak trzeba traktować zwierzęta. Sonia wychodzi często na dwór, powącha trochę i zaraz chce wracać do domu, wczoraj moi rodzice jak wracali od weterynarza to wzięli ją na dłuższy spacer i dopiero wtedy się załatwiła. Poza tym uwielbia pieszczoty, sama podchodzi bierze mordką rękę żeby ją głaskać:)[/QUOTE] Ona dziękuje w ten sposób za ocalenie.
-
[quote name='maksiulab']Sonia czuje się coraz lepiej, dzisiejszą noc przespała w łóżeczku z moimi rodzicami:) w domu już się zachowuje normalnie, ale na dworze dalej się wszystkiego boi i nie wiem dlaczego załatwia się tylko raz dziennie.[/QUOTE] Ze strachu trzyma biedna:( Cieszę się że poznaje domowe życie:) Masz wspaniałych rodziców:)
-
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Edi100 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajkaB']Jedziemy do weterynarza!Trzymajcie kciuki oby była porawa.Po powrocie relacja[/QUOTE] Trzymamy z całych sił!!!!!!! -
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Edi100 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Wierzę, że każda godzina, każdy dzień przyniesie lepsze zdrówko. Bardzo mnie ujął za serce. Bardzo. -
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Edi100 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Jest mi tak przykro, bo jeszcze nie mam się czym podzielić:(:(:( -
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Edi100 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Chłopak jest silny, skoro nie poddał się do tej pory, to należy miec nadzieję, ze będzie dobrze:) Zresztą on patrzy tak...Będzie żył. To nie są oczy odchodzącego psiaka...[/QUOTE] Tak! On tak pięknie patrzy! -
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Edi100 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Supełku, mam nadzieję że paskudztwa ustąpią i że będziesz zdrów. Życzę Ci tego z całego serca!!! -
[quote name='maksiulab']sunia jest rzeczywiście w złym stanie, boi się strasznie wszystkiego, na dworze cały czas się chowała za mną, poza tym jest przekochana, cały czas się tuliła do nas i lizała nas po rękach. Nasz szalony Maks to chyba było dla niej za dużo więc odwieźliśmy ją do moich rodziców którzy chętnie się nią zaopiekują, jutro pójdą z nią do weterynarza i zrobią jej zdjęcia. Podobno ma ok.5 lat (tak nam mówili na miejscu). mam nadzieję że udało nam się pomóc.[/QUOTE] Bardzo! Przeogromnie dziękuję ja także. Jesteś nieoceniona! Pozdrawiam:)
-
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
Edi100 replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Ściskam Gajowe łapki:)