-
Posts
2505 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by moon_light
-
Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
moon_light replied to Kenduś's topic in Chihuahua
Zauwazylam ...ze te polskie chihuahuy sa jakies takie dlugie...duzo dluzsze od zagranicznych krewniakow...i bardzo traca na tym.. (nie wspominam juz o ksztalcie glowek) -
mi ta rekawica spac nie daje... bo psa mam mniejszego od kota...i w sumie daje sie kompac bez problemu...a rekawica jest raczej droga:roll:..i zastanawiam sie czy mi sie to przyda..
-
Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
moon_light replied to Kenduś's topic in Chihuahua
Loona ale masz piekne psy !!:loveu::loveu: -
My przed wczoraj bylismy u weta na zdejmowanie kamienia.. Niestety 2 zeby usuniete :(... zaplacilam 100 zl za zabieg... plus 60 za pobranie krwi...dzisiaj jade po wyniki...:)
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
moon_light replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Sugerujesz ze bez zlotych zebow nikt by go nie chcial:lol::lol::lol::evil_lol:? -
Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
moon_light replied to Kenduś's topic in Chihuahua
Moj brzydal tez odziedziczyl kocyki rodzinne....i to nawet nie po mnie...tylko po starszym bracie(22lat)...zabytkowe kocyki:lol: -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
moon_light replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Właściwie to nic nie powiedzial...przespal caly dzien i cala noc :D Moze wstawie mu zlote zeby:cool3: -
[IMG]http://images2.fotosik.pl/20/vxdsxanogtihn2yc.jpg[/IMG] Łaaaa śnieSZny potFFur :lol::multi: Ten to ma dobrze...moze pobiegac....a nie jak moj sopelek na 2 min siku i w tyl zwrot ,grzac doopsko w domu :)
-
Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
moon_light replied to Kenduś's topic in Chihuahua
yy,...moj pies bardzo czesto je szynke...:roll: -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
moon_light replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Na razie to moze dam mu odpoczac :lol::lol: A czy Erunia bedzie nadal go lubila , i przymknie oko na jego szczerbatosc:eviltong:? -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
moon_light replied to moon_light's topic in Foto Blogi
WROCILISMY !! Dwa zęby usunięte-reszta wyczyszczona. Cezary teraz sobie spi. Jeeessooo jak sie krew lała z zebow...:roll: a jak potem chcielismy pobrac z łapek na badania...to nic nie lecialo:eviltong: no...ale dobrze jest...:lol: -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
moon_light replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[B]Kendus- [/B]jakies zabki napewno usuniemy...bo juz sie chwieją..i lekarz powiedzial ze tak bedzie lepiej..:( [B] zaba14[/B]- CEzar tez jest bardzo waleczny...ale ten zabieg odbywa sie w tzw "głupim jasiu"...Bo to czyszczenie przy pomocy calej machiny- i nawet najspokojniejszy psiur nie dal by sobie tego zrobic na zywca ;] [B]olcha-[/B]jedziemy do weta za 30 min :) A kamien zdejmuje mu roznie...jak byl mlody to mial ladne zeby...ale gdzies tak od czasu kiedy skkonczyl 6 lat mniej wiecej co rok ,poltora czyscimy.:cool3: Facet mowi ze takie male psy maja juz predyspozycje do kamienia, tj. maja np inny sklad sliny.. -
Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
moon_light replied to Kenduś's topic in Chihuahua
hahhhah smiesznie wyszlo:lol: Pewnie, na erke sie patrzy :D:loveu: -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
moon_light replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[IMG]http://www.moje_foty.webpark.pl/tn_b.jpg[/IMG] ołłł jeeeeaa :lol: ps. Jutro jedziemy do Pana doktora na zdejmowanie kamienia ząbkowego :) -
Boooooziu jakie piekności :D Chlopaczysko przystojne- no i żółte-moje ulubione:lol: Ucaluj moooocno w fafulce ode mnie ;]
-
Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
moon_light replied to Kenduś's topic in Chihuahua
[IMG]http://www.moje_foty.webpark.pl/tn_obraz_082.jpg[/IMG] paczaj jaka foka;] Waszym psom tez sie tak nosy powycierały ?? -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
moon_light replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[IMG]http://www.moje_foty.webpark.pl/tn_obraz_082.jpg[/IMG] hyhy [IMG]http://www.moje_foty.webpark.pl/tn_obraz_0811.jpg[/IMG] ah to zalotne spojrzenie :D:cool1: -
Ciekawe co zrobili by moi rodzice...jakbym do domu dozia przywlokła :D:loveu::diabloti: ...obawiam sie ze nie bylo by tak bajkowo jak u Ciebie..bÓ:roll:
-
Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
moon_light replied to Kenduś's topic in Chihuahua
napisz:D hahahaha zobaczcie tą fotke...rozwalila mnie:lol::lol: [URL="http://republika.pl/chihuahua_tequila/pp.jpg"]http://republika.pl/chihuahua_tequila/pp.jpg[/URL] -
Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
moon_light replied to Kenduś's topic in Chihuahua
[B]olcha [/B]no ładnie ładnie :D tequilka sie bawila zabawkami dla kotow lol :lol: -
Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
moon_light replied to Kenduś's topic in Chihuahua
Cezar powiedzial ,zeby przekazac tequilli-ze on zartowal-ze wcale mu sie nie podoba. nic a nic! On woli szatynki ( pozdrowienia dla Ery :lol:):loveu: -
Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
moon_light replied to Kenduś's topic in Chihuahua
A My jutro idziemy na czyszczenie ząbków do Pana doktora:lol::cool3: a potem-jeden usmiech(typu reklama pasty Colgate) -i Tequilla jest Cezara:loveu: hyhy;) -
Zagłodzone chart i dog z lasu - nie przeżyły gehenny :(
moon_light replied to Aganiok's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mysle ze najpierw trzeba sie zajac zdrowiem charcicy przede wszystkim,ALE DRANIOWI NIE WOLNO DAROWAC! chocby ze wzgledu na to, ze to mala miejscowosc, i jakby ukarac jedną łajze, inni "ludzie" zapewne dowiedzieli by sie o tym, i pomysleli dwa razy , zanim zrobili by krzywde innemu zwierzeciu. Trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia.