Melduje uprzejmie, ze gadalam z mosii przez telefon - znow jej wysiadl net.
Lady cytuje "jest zupelnie zdrowym, normalnym psiakiem, lata z innymi, biega, wariuje, doprasza sie o glaski. Lekow na padaczke nie dostaje"
Co wiecej (mosii wariatko :loveu: ) Lady tak podbila serce mosii, ze otrzymala status tymczasu :multi:
I w tym punkcie bede sie powtarzac:
Mosii, jestes wielka :loveu: ... i dodatkowo czarujesz psy :loveu:, bo to nie pierwszy zdechlak, ktory u Ciebie cudem zdrowieje :loveu:
pzdr
GreenEvil