Jump to content
Dogomania

rugitus

Members
  • Posts

    117
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rugitus

  1. [quote name='Poker']Pisałam powyżej ,ale założycielka wątku zniknęła. Może piesek już znalazł DS.[/QUOTE] ...aktualnie jestem w Holandii(niekoniecznie mam możliwość korzystania z internetu), a z pieskiem temat zamknięty. Pozdrawiam Karolina
  2. [quote name='Poker']A dlaczego on szuka domu?[/QUOTE] Ponieważ został znaleziony w lesie...nie posiada swojego domu, ja posiadam 2 suczki i nie mogę mieć 3w mieszkaniu....aktualnie został przeniesiony do domu tymczasowego, i tam również nie może zostać do tego niestety ma około 6-7 latek i jest dominujący co sprawia trudności z innymi pieskami..możliwe że jest to strach, jeszcze nie jest w pełni sił więc nie można tego dokładnie stwierdzić...
  3. Hej. Lisek, aktualnie przebywa w Lubinie, niestety na niedługo SZUKAMY DLA NIEGO DOMKU NA JUŻ, piesek jest strasznym pieszczochem, sympatyczny, nie szczeka nadmiernie (jak na razie w ogóle) malutki, (chwilowo bardzo chudziutki potrzebuje troszkę czasu aby nabrać masy i oczywiście zrobi się jeszcze ładniejszy i jeszcze bardziej puszysty) wszelkie info pod nr tel 669323785 lub na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] zdjęcie liskowego pana [URL="http://www.iv.pl/"][IMG]http://www.iv.pl/images/59538520774943221599.jpg[/IMG][/URL]
  4. hej. ja także zgłaszam się z LUBINA.. jak coś to odezwijcie się...
  5. Witam Wszystkich!! sunia jest naprawde śliczna!!! Już pora na stały domek...ile można tak ciągnąć...mam nadzieję że się to wszystko już skończy Pozdrawiam Karolina
×
×
  • Create New...