[quote name='Poker']A dlaczego on szuka domu?[/QUOTE]
Ponieważ został znaleziony w lesie...nie posiada swojego domu, ja posiadam 2 suczki i nie mogę mieć 3w mieszkaniu....aktualnie został przeniesiony do domu tymczasowego, i tam również nie może zostać do tego niestety ma około 6-7 latek i jest dominujący co sprawia trudności z innymi pieskami..możliwe że jest to strach, jeszcze nie jest w pełni sił więc nie można tego dokładnie stwierdzić...