Wiem Dorotko, że wciąż Ci ciężko .. Ja znałam go tak krótko, a również często o nim myślę. Np. w boksie f 10 mieszka pies tez stary i bardzo do niego potrzebny i taki załamany, bardzo mi Mazaka przypomina. Zresztą ten pies jest na stronie oficjalnej schroniska www. schronisko.krakow.pl w dziale pilne adopcje. Ile razy go widze, to myślę o Mazaku