Zarełko w hotelu u P. Chudalewskiej jest wliczone w cene;)
mam tez inną opcje ale to Wam zdradze za kilka dni.
jezeli braknie pieniedzy na hotelik oczywiscie nikt psa do schroniska nie odda. Kilka dni opóznienia chyba moze sie zdazyc ale nie wiecej.
[quote name='Aganiok']Mosii a jak wygląda sprawa Pelego? Jest jakiś cień szansy na domek?
Trzeba zorganizować siły i zabrać sunię. Jej się należy spokojna starość. Ja w poniedziałek mam wypłątę, prześlę dla Pele kaskę i dla suni też dorzucę.[/quote]
Aganiok z Pele jakis totalny zastoj:shake: miały odezwac sie dwa, myslałam ze pewne domki i nic:shake: ja juz nie wiem:shake:
Małgosiu
1 sezon sie zacząl wiec najpierw trzeba zadzwonić i zapytac czy bedzie miejsce na dłuzszy pobyt psa.
2 zawozisz psa, wpłacasz pieniazki, dostajesz rachunek i juz;)
3 dajesz wytyczne co do leków, opieki, weta itd.
Małgosiu, tak przyjma, opieka jest super ale jest jedno ale....
tam psy hotelowe sa w kojcach(oczywiscie maja komfortowe wybiegi itd) ale mieszkaja na dworze, mysle ze w przypadku tej suni lepszym rozwiazaniem byłby dom tymczasowy w mieszkaniu.
ale wszystko jest lepsze niz schronisko.
[B][SIZE=3][COLOR=red]jutro koncza sie pieniazki na hotel.........[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Panstwo z Krakowa sie nie odzywaja:placz: :placz: :placz: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]co bedzie z Pelusiem??????:placz: [/COLOR][/SIZE][/B]
kochani ja Nosia wyczaiłam juz bardzo dawno temu, ale nie dałam rady go nigdzie umiescic.
Mysle ze moze w przyszłym tyg zabiorę Nosia do siebie na tymczas:)