-
Posts
4019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mosii
-
juz jestem ale fotki po południu kaska nie do mnie ale na konto hotelu(podam na pw) z dopiskiem: na Gape (:hmmmm: z reszta nie wiem czy bedzie potrzeba wpłacac)
-
[quote name='Małgośka z Boksą'][B]Śpij spokojnie moja biedulinko :loveu:[/B] Śpij i śnij o nowym, lepszym, beztroskim życiu[/quote] Małgosiu ale ten sen to juz sie spełnił;)
-
hehe ten ogon to tak przypadkiem;) generalnie jest uległa w stosunku do psów( na razie:) ) i do ludzi.Catani gratuluje doskonałego ulozenia szczeniecia. Jestem super zadowolona. a Mica uwielbia lustra;) i szczeka od wczoraj;)
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
i co??? nikomu sie Pelus nie podoba?:( -
a jutro jade do Gapci, bedziemy sie kąpać;)
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1884/boksie0414ay.jpg[/IMG][/URL] :) -
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
i dalsze fotki Pelusia:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/589/boksie0308so.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2213/boksie0317ek.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7520/boksie0326zh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6097/boksie0353ub.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/3214/boksie0393ot.jpg[/IMG][/URL] -
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
no to Pele jest w hotelu do [B]21.07 :)[/B] [B]Aganiok :modla: :buzi:[/B] -
dzisiaj:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img157.imageshack.us/img157/6982/mica0010sr.jpg[/IMG][/URL] uffff jak goraco [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3528/mica0021ve.jpg[/IMG][/URL] i wszyscy;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/9881/mica0037fg.jpg[/IMG][/URL] taka piekna........ [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/599/mica0062kl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7002/mica0082ox.jpg[/IMG][/URL]
-
tak tak na mnie, ;)
-
:multi: :multi: :multi: :multi: jedziemy do domku [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/153/rot0422wy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8595/rot0445xh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2375/rot0455lk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/927/rot0463ym.jpg[/IMG][/URL]
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Pelus na wstepie zezarłmi loda;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7764/boksie0105so.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1705/boksie0363yb.jpg[/IMG][/URL] i taki ze mnie przystojniak:grins: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/6278/boksie0437qc.jpg[/IMG][/URL] wiecej fotek jutro bo zasypiam na klawiaturze wpłaciłam dzis na hotel Pelusia 250zł więc hotel opłacony jest do [B]13.07[/B] :) -
i jeszcze smyramy:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/1558/boksie0292ci.jpg[/IMG][/URL] ach ta przestrzen........ [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/8159/boksie0467db.jpg[/IMG][/URL] reszta jutro bo padam na twarz sunia rewelacyjna, prawdziwy boksiu, znajdzie dom!!
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/3163/boksie0164cp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1871/boksie0173eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8141/boksie0180iz.jpg[/IMG][/URL] i juz na wolnosci.... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/5060/boksie0199ia.jpg[/IMG][/URL] baraszkujemy na plecach;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9213/boksie0267rr.jpg[/IMG][/URL]
-
pozostaje mi tylko wkleic zdjecia;)
-
[IMG]http://img92.imageshack.us/img92/9782/pomniejszone39wc.jpg[/IMG] :( :( :( juz niedługo bedziesz bezpieczna babulinko:(
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
kodu zaraz przesyłam śpiewac nie bede ale fotki przywioze;) -
beda foteczki-aparat tj baterie, naładowany:)
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
jutro ok godz 16 -
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Peluniu jutro ciotka do Ciebie pojedzie:) -
ja! ja nie kontaktuje.......
-
tak sunia pojedzie w niedziele edit: :splat: juz chyba nie kontaktuje, Małgosia zabiera ja jutro, spotykamy sie w Częstochowie i jutro sunieczka bedzie bezpieczna w hotelu
-
tak na tymczas.