Jump to content
Dogomania

mosii

Members
  • Posts

    4019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mosii

  1. juz jestem ale fotki po południu kaska nie do mnie ale na konto hotelu(podam na pw) z dopiskiem: na Gape (:hmmmm: z reszta nie wiem czy bedzie potrzeba wpłacac)
  2. [quote name='Małgośka z Boksą'][B]Śpij spokojnie moja biedulinko :loveu:[/B] Śpij i śnij o nowym, lepszym, beztroskim życiu[/quote] Małgosiu ale ten sen to juz sie spełnił;)
  3. mosii

    Mica Catani

    hehe ten ogon to tak przypadkiem;) generalnie jest uległa w stosunku do psów( na razie:) ) i do ludzi.Catani gratuluje doskonałego ulozenia szczeniecia. Jestem super zadowolona. a Mica uwielbia lustra;) i szczeka od wczoraj;)
  4. i co??? nikomu sie Pelus nie podoba?:(
  5. a jutro jade do Gapci, bedziemy sie kąpać;)
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1884/boksie0414ay.jpg[/IMG][/URL] :)
  7. i dalsze fotki Pelusia:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/589/boksie0308so.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2213/boksie0317ek.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7520/boksie0326zh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6097/boksie0353ub.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/3214/boksie0393ot.jpg[/IMG][/URL]
  8. no to Pele jest w hotelu do [B]21.07 :)[/B] [B]Aganiok :modla: :buzi:[/B]
  9. mosii

    Mica Catani

    dzisiaj:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img157.imageshack.us/img157/6982/mica0010sr.jpg[/IMG][/URL] uffff jak goraco [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3528/mica0021ve.jpg[/IMG][/URL] i wszyscy;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/9881/mica0037fg.jpg[/IMG][/URL] taka piekna........ [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/599/mica0062kl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7002/mica0082ox.jpg[/IMG][/URL]
  10. mosii

    Mica Catani

    Mica Catani w domu Mikulec;)
  11. mosii

    Mica Catani

    :multi: :multi: :multi: :multi: jedziemy do domku [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/153/rot0422wy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8595/rot0445xh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2375/rot0455lk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/927/rot0463ym.jpg[/IMG][/URL]
  12. Pelus na wstepie zezarłmi loda;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7764/boksie0105so.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1705/boksie0363yb.jpg[/IMG][/URL] i taki ze mnie przystojniak:grins: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/6278/boksie0437qc.jpg[/IMG][/URL] wiecej fotek jutro bo zasypiam na klawiaturze wpłaciłam dzis na hotel Pelusia 250zł więc hotel opłacony jest do [B]13.07[/B] :)
  13. i jeszcze smyramy:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/1558/boksie0292ci.jpg[/IMG][/URL] ach ta przestrzen........ [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/8159/boksie0467db.jpg[/IMG][/URL] reszta jutro bo padam na twarz sunia rewelacyjna, prawdziwy boksiu, znajdzie dom!!
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/3163/boksie0164cp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1871/boksie0173eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8141/boksie0180iz.jpg[/IMG][/URL] i juz na wolnosci.... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/5060/boksie0199ia.jpg[/IMG][/URL] baraszkujemy na plecach;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9213/boksie0267rr.jpg[/IMG][/URL]
  15. pozostaje mi tylko wkleic zdjecia;)
  16. [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/9782/pomniejszone39wc.jpg[/IMG] :( :( :( juz niedługo bedziesz bezpieczna babulinko:(
  17. kodu zaraz przesyłam śpiewac nie bede ale fotki przywioze;)
  18. beda foteczki-aparat tj baterie, naładowany:)
  19. Peluniu jutro ciotka do Ciebie pojedzie:)
  20. ja! ja nie kontaktuje.......
  21. tak sunia pojedzie w niedziele edit: :splat: juz chyba nie kontaktuje, Małgosia zabiera ja jutro, spotykamy sie w Częstochowie i jutro sunieczka bedzie bezpieczna w hotelu
×
×
  • Create New...