-
Posts
4019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mosii
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
tak! tak! tak! wspaniałay domek! :kciuki: :kciuki: -
nooooooo dostała od nowych Panstwa:)
-
wiecej fotek wieczorem, bo cos serwer szwankuje [B]Ale SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
-
Gapcia uszykowana do wyjazdu:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1055/imgp6375zq0.jpg[/IMG][/URL] i z nowym braciszkiem [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/7805/imgp6376po0.jpg[/IMG][/URL]
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1]dodam w tajemnicy, ze szanse są duże.........:multi: [/SIZE] -
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
kochani nie chce zapeszac ale jutro o 17 mamy pewne spotkanie;) jezeli dobrze pójdzie [B]Pele bedzie miał DOMEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] [B]błagam o kciuki mocniejsze niz kiedykolwiek.............[/B] -
[B]Gapcia pojechała do nowego, własnego, wspaniałego domku!!!!!!!!!![/B] [B]nawet sie za mna nie obejrzała:)[/B] [B]zamieszkała z kolega boksiem:)[/B] [B]czekamy teraz az nowi Państo naszej Gapulki zarejestruja sie na dogo i napisza co u babulinki!!!!!!!!!![/B] zaraz wstawie fotki (Gapcia wylizała Pana po buzi na przywitanie;) )
-
hihihi ja tez sie strasznie ciesze:) zobaczcie jeszcze Gapcie w locie;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/2387/gggte9.jpg[/IMG][/URL]
-
a pamietacie to?? :( [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/82/07357e24df5feb53.jpg[/IMG][/URL]
-
skok za piłka:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2209/imgp6311wy9.jpg[/IMG][/URL] i z najukochanszym supłem;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8775/imgp6313on5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/2069/imgp6317gm5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6448/imgp6320dk1.jpg[/IMG][/URL] po prostu zdrowy i szczesliwy pies:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/408/imgp6321hq2.jpg[/IMG][/URL]
-
Państwo nie moga sie doczekac, załatwili sobie jutro wolne i przyjezdzaja! a to nasza Gapcia- zupełnie inny pies niz na poczatku tej historii:) "nowy" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/715/imgp6309iv1.jpg[/IMG][/URL]
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
czekamy............... -
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
no zawsze jak dzwoni joaaa to mam tel w samochodzie;) ale juz ok -
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: -
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
nic................. -
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
:hmmmm: czy mi sie wydaje czy Pele miał być w Moim Psie??? -
kolega podobno większa gapa niz Gapcia;) bedzie dobrze:)
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
[quote name='joaaa']Spokojnie! dzisiaj napisała mi , że będzie dzwonić! Czekajmy![/quote] mineły juz dwa dni:roll: Do Gapci usmiechneło sie szczescie, moze do Pelusia tez............:-( -
Gapcia bedzie chyba miała super domek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zadzwoniła Pani, bardzo bardzo miła, wzruszona historia Gapci, znalazła ogłoszenie na allegro( Aganiok dzieki :modla: ) potem podczytywała dogomanie, i z mezem zdecydowali sie ze Gapcie adoptuja, maja juz boksera, na szczescie psa, wyjasniłam wszystkie przypadłosci Gapci, Państwo chca pomóc potrzebujacemu psu. W piatek przyjada do mnie ze swoim boksiem na zapoznanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jejku jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kciuki potrzebne!!!!!!!!!!!
-
Jutro wkleje nowe fotki naszej Gapuleńki:)
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
no to czekamy........:roll: -
Gapcia szuka swojego miejsca na ziemi................ swojego...........
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
mosii replied to mosii's topic in Już w nowym domu
:shake: :shake: :shake: nikt nie dzwoni ani nie pisze:placz: Joaaa przesłałas juz te namiary??? :placz: