hihihih :):):) ja tez nie przepadam za napakowanymi miesiankami chodz nie powiem moj Dawidek wyglada dobrze mnima hihhih ;) ale na tych fotkach jest na czym oko zawiesci heheh ;):):)
[B]Kobity ogladajcie tylko nie slincie monitorow[/B] :D:D:D
ulalalla ale ciasteczka hehehe [url]http://fishki.net/comment.php?id=8755[/url] :o mmmmmmm :D:D:D: ale ja i tak wole mojego Dawidka :):):)
dawno tu nie zagladalam do tego tematu :)
:D
[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/2302/im0000628xz.jpg[/IMG]
[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/1150/im0009819xe.jpg[/IMG]
[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8255/im0009820uq.jpg[/IMG]
Ulead Photo Express ja to mam (3.0 SE) :(:(:(:( ale jakas chyba okrojona wersje bo to z gazety i nie da sie robic rameczek :(:(:( qrrr zaraz poszukam na googlach :)
ale super fotki :):):) a puszczasz te skoczki zeby pobiegaly sobie po domu /?? napisz cos wiecej o tych zwierzakach moze zainwestuje w takiego bo chomiki mi sie znudzily :] :):):)
Nie wiem ktory wybrac :( ktory wam sie bardziej podoba :] czy zostac przy starym ?? :):)
1.
[IMG]http://img129.imageshack.us/img129/6035/banerek4kopia5gh.jpg[/IMG]
2.
[IMG]http://img125.imageshack.us/img125/2269/banerek5kopia9gb.jpg[/IMG]