Jump to content
Dogomania

scottieserwis

Members
  • Posts

    244
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by scottieserwis

  1. A ja się bardzo cieszę, że narazie złego odzewu nie było i na ogół zadowolenie słyszałam :wink: ja nie dostałam ani cwc ani nic takiego ale ogólnie mnie się atmosfera podobała nie wiem jak tam w innych rasach ale w szkotach bylo milusio co zaowocowało wspólnym szkockim zdjęciem, które można zobaczyć w wynikach z raciborza na [url]www.scottieserwis.pl[/url] :wink: :wink: :wink:
  2. nie ma sprawy mogę coś na serwisa dodać narazie dodałam wyniki z Raciborza :wink: i zdjęcia :D będzie rybka z tym spotkaniem ale ja proponuję coś pośrodku ;) Polski
  3. To mąż Muraka zaglądał pod spódniczkę :wink: dobrze, że Pani Agnieszka miała odpowiednią długość bo jakby była nieco krótsza spódniczka to....... by było :wink: :wink: :wink:
  4. No ja sądzę, że to nie fotomontaż z tym kolorem :wink: No możemy się zastanowić nad scentralizowaniem tego zlotu szkociarzy :D ale to jeszcze wiosną zobaczymy :D Nitencja nie musisz szkota kupiować ale możesz pomyśl jak fajnie wyglądalby taki maly przykladowo Kubik i Alex no i Roxy :wink: :wink: ja bym się zastanowila :D dobry szkot nie jest zly :D :wink: :D
  5. spotkanie z miłą chęcią ale może poczekamy do wiosny??? :grins: bo teraz to trochę zimno się robi :wink: ale można by było zorganizowac jakiego grill'a w przyszłym roku :D pieski będą szaleć a my :drinking: niech juz się ciepło zrobi!!!!!!!!!! spotkanie walijsko - szkockie zrobimy (chyba że jeszcze jakiś terierek będzie chciał się dołączyć ;) ) :sweetCyb: będzie fajnie :sweetCyb: proponje gdzieś na śląsku :wink:
  6. zdjęcia szkotów a na zdjęciach praktycznie tylko Murak i Kubik z mamusią :D :wink: Murak jesteś popularna ;) nawet jest jak razem z Kubikiem odbieracie nagrodę ;) Zadziorny no rewelacja poprostu !!!!!!!!!!!!!! :D
  7. Nitencja ja proponuję pole w Bojanowie tam psiaki moga się wybiegać odpocząć lub miasto Kubika :D do wyboru do koloru :D Murak moja rodzinna fota doszła? na serwisie tez będzie ;) dobrze że pomysł na rodzinną został dobrze przyjęty :D :D :D więcej, więcej, więcej !!!!!! :lol:
  8. chciałam Ci powiedziec dla przypomnienia, że od lewej jest tatus, mamusia i synuś ;) ale to tak tylko mówie Fajnie było naprawdę, zwłaszcza towarzystwo wyniki postaram sie dziś na serwisie umieścić łącznie ze zdjęciami ;) narazie jestem padnięta :wink: ale się postaram Klub Kubika działa na całego !!!!!!!!!!!!!! :D Nitencjo nam też jest bardzo miło, że dołaczasz do Klubu Kubika :wink:
  9. święte slowa Nitencja Pania mozna wyluzować przed wejściem na ring :wink:
  10. Ja jutro osobiście pokibicuje Kubikowi :drinking: :D :D będziemy świętować i pstrykać zdjęcia i umieścimy je na szkocim serwisie :wink: :wink: to do następnych relacji :D
  11. to widzę że fotki na topie :wink: jutro II krajowa wystawa terierów w raciborzu :) tak, sędziego mało kto uchwycił :wink: dopiero na końcu się udało go złapać. :wink: to będę czekać na tegoroczne fotki ;)
  12. obiegamy od tematu postu???? :wink: to nic ja na temat wystaw psów dość dyskretnie się wyrażam bo nie chcę nikogo urazić i jak wiadomo każdy ma swojego faworyta i nie faaworyta, jednych się lubi a drugich nie. Na wystawie w Poznaniu oba pieski prezentowały się doskonale i w statyce i dynamice ale to juz końcowa decyzja należała do sędziego, którgo serdecznie pozdrawiam 0X :evil: 0X :evil: :wink: nie przez wybór BOB tylko chodzi mi o moje psiaki :wink: a jeśli chodzi o sędziowanie na temperament to wystawa to przecież SHOW i nawet pies bardzo ładny anatomicznie ale flegma tzw, może przerżnąć z psem np. nieco gorszym anatomicznie ale z temperamentem, który umie się pokazać "sprzedać" nikt przecież nie będzie patrzył na to czy pies np. upolował dzika :wink: bo to też znaczy o temperamencie tylko będą patrzeć na to w jaki sposób zaprezentował się danego dnia kurcze ale się rozfilozofowałam :wink: :D
  13. to do jutra :wink: dla wszystkich. którzy przyjeżdżają dzień wcześniej polecam pizzernie na rynku i na ul.dugiej (nie, nie pracuje tam :wink: )
  14. Murak już my są dwie (i to ze śląska :wink: ) w Fan Clubie Kubika Jak się w niedziele pojawisz w Raciborzu to Kubik dostanie pierwsze wpisowe :wink: Weridiana ze szkotami to tam gdzie zawsze można z czymś wrócić :wink: nawet galązki się czasem przydadzą i jakieś szyszunie też :wink:
  15. Jeśli masz "bona" na katalog i numerek to wystarczy, że weżmiesz książeczkę zdrowia, psiaka i dobry humor :) :D :D nic więcej nie będzie potrzebne :wink:
  16. Kubik top pierworodny mojego Robbiego Filisite-Brash Iz Runner Top i jego pierwszej kochanki - żony Fury Łupikot :wink: To jak wstępujesz do fan clubu ;) wpisowe kosteczka dla Kubika ;) a z tym podwoziem to czasami jest problem ale czasami mozna nawet 100 zl na gumie do zucia przynieść :wink:
  17. no wlaśnie WERIDIANA a gdzie mialam się pojawić jak nie tutaj :wink: :wink: :wink: malpo jedna musisz mnie śledzić??? żaruje ;) wiesz gdzie mnie szukać :wink: wstępujesz do fan clubu Kubika??? :)
  18. Eclairs dobrze powiedziane bez paniki poprostu z dowdem wpaty wstąp do sekretariatu tam otrzymasz numerek i katalog :wink: wszystko napewno się wyjśni :D a numerek 13 przyniesie Ci szczęście :wink: zobaczysz ;)
  19. nie ma sprawy :wink: myślę, że pewnie się spotkami :wink: lub przynajmniej się miniemy ;) moja skromna osoba to ta w czerwonej bluzce [url]http://www.scottieserwis.pl/zdjecia/rybnik/sukimlodziez.jpg[/url] :wink: jakby co :D
  20. scottieserwis

    Buty

    może trzeba spytać tego westika :wink: [url]http://i2.photobucket.com/albums/y37/aaxela/misc/1600.jpg[/url]
  21. Wydaje mi się , że jeśli psiak ma wklejoną wściekliznę to paszport wystarczy. My zawsze bierzemy tylko paszporty gdzie jest data ważności szczepionki i nikt nie ma nic przeciwko także wydaje mi się że paszport wystarczy o ile mówię jest w nim naklejka że psiak zaszczepiony i jest ta szczepionka jeszcze ważna :wink: :wink: :wink:
  22. Kubiczki będą :D phu kubeczki :wink: :wink: :wink:
  23. nie mieszam tylko "KUBIK NA PREZYDENTA " :wink: :wink: :wink:
  24. Niech sobie już żyje szkocik z tym Panem ale niech rozwali belwederskie trawniki i porobi w nich dziurki jak na teriera szkockiego przystało niech się na tych kanapach aż tak nie wyleguje :wink: i niech się do fryzjera uda na rozczesanie :wink: :wink: :wink:
  25. to w niedziel można powiedzieć że nie wystawa a duża imprezka :wink: ale to jeszcze tylko 4 dni :) i będziemy szaleć :drinking: :laola: :beerchug: :tort: właśnie to może się dogadamy kto jakąś flaszkie wezmie kto ciacho jakieś :wink: albo nie Murak bierze flaszkie Nitencja ciacho a ja będę pić i jeść :wink: no dobra załatwie kubeczki :D to jak??? może być ??? :wink:
×
×
  • Create New...