[quote name='Mada&Teodor']Tedziek, tez się już ledwo mieści, i najgorsze, że cały czas się domaga wzięcia na kolanka :evil_lol:[/quote]
Oj Antoś też się cały czas domaga :mad: :evil_lol:
[quote name='evaxon']
:evil_lol: ona marzyla zebym jej patyka wrzucila zeby poplywac troszke :stupid:[/quote]
No to rzeczywiście :stupid: :stupid: :stupid: :evil_lol:
[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/5272/1012472hr0.jpg[/IMG]
Wciąż nurtuje mnie jedno pytanie :) Czy to taki piesek grał w filmnie "Asterix i Obelix" ?