-
Posts
3068 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moniś
-
Noddy :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/233/92f2c34e88156bb5.jpg[/IMG][/URL]
-
Witamy śnieżnie i zimowo :cool3::cool3::cool3::cool3: Ale tu u Ciebie nagadane, że nie idzie nadrobić :oops:
-
Kasiu :mad: Gdzie zniknełaś? :mad: Kombinuj te fotki :cool3:
-
[quote name='Teklunia']ojej, Moniś, jaka straszna, sroga, groźna, smutna zima u Was :shake:[/QUOTE] [quote name='Alicjarydzewska']a u nas już po zimie:cool3:od rana pada deszcz[/QUOTE] Proszę bardzo :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/242/2f47720c0046b42f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/196/16047901b702ba4d.jpg[/IMG][/URL]
-
Cześc Kasiu! To weź tam coś tam pokombinuj może zadziała :razz: My właśnie byliśmy na dworku, śniegu jest multum:roll: Nodi takie nury daje, że szok :crazyeye: Ale nie chce go długo trzymac teraz w tym śniegu, bo znów gardełko nam zachoruje- tfu tfu. Fotki cięzko mi cyknąc bo Nodi strasznie szaleje i przodem w ogóle nie moge go złapać, wstawie to co chociaż troche się nadaje;) śniegu mamy równo z krawężnikiem, w niektórych miejsca już nawet więcej - mi po kostki :-o [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/233/61936253fe05c2cb.jpg[/IMG][/URL] podlewamy :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/196/780a445c7213313d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/233/fcda3f4f043e157d.jpg[/IMG][/URL] i widok z okna [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/196/f46bca106ebf4531.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Juszes']a z jakiej ty jesteś miejscowości?:roll:[/quote] z Zambrowa ;)
-
[quote name='Juszes']U nas takie wielgahne pżlatz sniegu padaja! :multi::multi::multi:[/quote] U nas też :cool3: Blisko siebie mieszkamy, więc mamy podobnie :cool3:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Cześć Daga! Śliczny bannerek :cool3::cool3: Pada u Was śnieg?:evil_lol: -
Cześć Dziewczyny! :multi: Nie macie pojęcia jaka śnieżyca u nas :crazyeye: Pada doslownie od rana i to coraz większy :evil_lol: Kto chce troszkę śniegu- prześle @ :evil_lol: Mnie jakaś grypa dopada, katar taki mam aż mi nos zatyka :angryy: Przed wczoraj do mojego TZa przybłąkał się kociak i rodzice jego postanowili, że sie nim zaopiekują :lol: Chwilkę u nich pobył a Tz mówi, że już ładnie się do kuwety załatwia ;) No i chcą pojechać z nim do jakiegoś dobrego weta zaszczepić itp. I pytanie - jakiego weta poleciacie z Wrocławia? ;) Kociak jeszcze nie ma imienia, ale pokaże jak wygląda: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9efe66e8ba85135f][IMG]http://images2.fotosik.pl/233/9efe66e8ba85135fm.jpg[/IMG][/URL] Lecę z Noddusiem na dworek- może potem wrzuce jakieś fotki, ale on sie tak kręci, że ciężko go złapać tym telefonem :-( Miłej niedzieli! :multi:
-
Dzięki dziewczyny za pochwałę bannerka :loveu: i wierszyka :eviltong: U nas już po śniegu prawie śladu nie ma, za to jest WIELKA chlapa :angryy: Aż się nie chce wychodzić w taką pogodę :roll:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Moniś, ależ my się panoszymy w nie swoim wątku :evil_lol::evil_lol: Co by nas Daga kijem nie pogoniła :p[/quote] hahaha, właśnie napisałam Ci PW, żebyśmy stąd polazły, bo Daga nas pogoni haha :evil_lol: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='fidelek2']kurcze, ciężko mi powiedzieć bo Fidlak jest akurat u mojej mamy dzisiaj ale zadzwoniłam do niej i zaraz go zmierzy...:roll::roll:[/quote] o ho ho, a czemu to Fidlunia się Kasia pozbyła? :mad::mad: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Jest co wybierać na tych aukcjach, które mi podesłałaś ;) a zwłaszcza na tej pierwszej - większy wybór i ładniejsze i też na większe psiaki!!! Ale zobaczę jeszcze na tych Yorkach...;)[/quote] jest, jest :cool3: jest sporo aukcji gdzie są szyte na miarę :cool3: a ile Fidlunio ma w kłębie? :razz: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Moniko, zdjęcia pokaż jak najbardziej!!!;) Może też sama cos wydziergam:p ino że ja strasznie leniwa jestem i czasami przez wieki się do czegoś zabieram:roll::roll: Ale tak na serio to ja spróbuję z tym bezrękawnikiem Lukaszka, bo jak napisałam - wagowo w sam raz!!!;) Porobię też zdjęcia tylko że nie wiem czy uda mi sie dzisiaj je wkleić, bo coś mi szwankują kable czy też cuś innego :roll::roll: nie znam sie na tym więc będę musiała poczekać aż TZ wróci jutro rano z pracy.[/quote] Niestety musiałam wywalić z kompa te foty i nie mam :roll: Jutro zrobię to Ci pokaże :razz: A widziałaś na yorkach dziewczyna robi sweterki na zamówienie chyba, więc może by Wam coś wydziergała ;) W topicu Ubranka, gumeczki itp. -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Tak oglądam Oskarka i Noddusia w tych kubraczkach i napatrzeć sie nie mogę!!! :loveu: Sama chętnie bym se Fidlaka tak wystroiła ale pewnie tak wielkich wdzianek dla Yorków nie szyją...:roll: Jedyna myśl jaka mnie nachodzi to ta, zeby po prsustu ubrać Fidlastego w jakis ciuszek od Lukaszka - wagowo to by było tak akurat :evil_lol::evil_lol: I chyba dzisiaj tak pokombinuję :diabloti: Lukaszek ma takie bezrękawniki więc powinno pasować, no nie??? ;)[/quote] Miło słyszeć, że się nasze chłopaki podobają :razz: Wiesz co Kasiu- ja pierwsze ubranko dla Noddusia szyłam własnoręcznie ;) Nawet chyba mam gdzieś fotke więc moge pokazać ;) Z racji tego, że Noddy był wtedy mały i nie miałam nic co by można było przerobić- to poszłam do sklepu z odzieżą używaną i kupiłam tam za grosze taki dziecinny polarek z golfikiem :evil_lol: Dużo nie musiałam nawet przerabiać, a Nodi prześmigał w tym część zeszłej zimy ;) -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Śliczne tapetki Daguś! :loveu: -
Cześć Gosiu! Nas też biel przykryła ;) Noddy przeszczęśliwy- nie chce z dworku do domu wracać :crazyeye: i też kulki śniegowe się nam robią :angryy: Widać na fotkach, że Axio też się ze śnieżku ucieszył :razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]Cześć ...a właśnie ze banerek swietny:p[/I][/quote] a to dziękuję Alicjo :multi::loveu:
-
Fotki strasznie kiepskie, ale cóż zrobić :-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/231/897c125e31babaa5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/231/8a5b3a42d6939084.jpg[/IMG][/URL] i nur w śnieg ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/240/0a150e4781e136a8.jpg[/IMG][/URL]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Cześć Daga, widzę, że i u Was śnieżku jest :cool3: My też już pomykamy w kubraku :loveu: -
[quote name='fidelek2']:crazyeye::crazyeye: No no..... Noddulak wygląda nieziemsko!!!! Super jest to wdzianko ;) Moniś, to jest to ubranko, które kupiłaś i nam tu pokazywałaś...? Czy jakieś inne? I kaptur nawet ma :p A jak Noddusiowi sie w nim chodzi???[/QUOTE] Tak Kasiu, to ten kombinezon, który niedawno kupiłam i wklejałam fotki;) Na początku tak jak pisałam z poruszaniem było kiepsko, ale już się przyzwyczaił i biega sobie bez problemu :loveu: [quote name='Juszes'] ale sliczny ma kubraczek :smile: Głaski dla Nodusia:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] dziękujemy i za pochwałę kubraczka i za głaski :loveu: MoniŚ, banner mało udany, jakoś nie bardzo mi się podoba :roll:
-
Witamy ZIMOWO! :multi: Dziś rano śnieżek nas zaskoczył, a jaki Noddy był szczęśliwy- ojej :loveu: Caly czas wciskał nosek i chrmukał :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/231/78d74abb0f6ce385.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/231/5fa6f797584d4ac7.jpg[/IMG][/URL] Miłego dzionka! :cool3:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]no popatrz chłopcy się chyba zgadali :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] no ba :lol::lol: rozumieją się bez słów :evil_lol: -
No proszę jakie słodziaczki :loveu: Łukaszek jak zwykle uśmiechnięty- zero problemów ;);)
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]on tym spojrzeniem chciał mi dać do zrozumienia, że piłeczka jest jego i nie ma zamiaru się dzielić nią ze mną :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] poważnie? :evil_lol: Nodi chyba mówi to samo :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/219/8fd23df28055cd41.jpg[/IMG][/URL]